İçeriğe Yönlendir

Açılır Kamp Karavanları

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Fatih Evcin
Ali Darbaz yazdı:

İkinci araç gerekiyor bize. Ailede 4 şöför 1 binek var. 

İkinci binek ihtiyacını karşılayacak. 

İkinci binek ya çok küçük olacak günlük sürüş için yada çok büyük olacak hafta sonu gezisi için. 

Hafta sonu arabada yatmak lüzum olursa 2 yetişkin içine sığması gerekiyor. 

Bize yatabimek esas, kimse sofra kurup yemek yemeden yana değil. Genelde gittiğimiz yerlerden yöresel yiyoruz. 

Sw bir araç her türlü işinizi görecektir. Ben bir kaç defa yeltendim ama olmadı. Sadece gece  yatmak için çok aşırı bir teçhizata da gerek olmaz. Arka koltukları tamamen yatan bir sw araç işinizi rahat rahat görecektir. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

şimdiden 2022 senesine plan yani?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

İkinci araç gerekiyor bize. Ailede 4 şöför 1 binek var. 

İkinci binek ihtiyacını karşılayacak. 

İkinci binek ya çok küçük olacak günlük sürüş için yada çok büyük olacak hafta sonu gezisi için. 

Bize yatabimek esas, kimse sofra kurup yemek yemeden yana değil. Genelde gittiğimiz yerlerden yöresel yiyoruz. 

bütçe ne? eski transporter olabilir derim. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

şimdiden 2022 senesine plan yani?

6 ay sonrası için  :) 

Mehmet Göktürk yazdı:

bütçe ne? eski transporter olabilir derim. 

Bütce 30000 tl maksimum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

30 bine düzgün bir araç alınamaz içinde yatılabilen. H100 felan belki ama çok işi olacaktır.  Land rover de alamazsın. 35 e uzun şasi bir 109 satıldı geçen ay içinde 3 kişi yatardı. muayenesi vardı ama işi de vardı çok. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Benim SW sevgim var.  Dobloyu kendime yakıştıramıyorum. Günlük kullanıma uygun tipi olsun isitiyorum. 
Ilk uzun süreli kullandığım araba Doblo. Kiralamıştık öğrenci iken. Vallahi çok keyifli kullanımı var. Mazotu bitiremeden şirkete geri bıraktık. 1 depo neredeyse Ankara Samsun Çarşamba Ankara yapmıştı.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Metin Akbal yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Benim SW sevgim var.  Dobloyu kendime yakıştıramıyorum. Günlük kullanıma uygun tipi olsun isitiyorum. 

Ilk uzun süreli kullandığım araba Doblo. Kiralamıştık öğrenci iken. Vallahi çok keyifli kullanımı var. Mazotu bitiremeden şirkete geri bıraktık. 1 depo neredeyse Ankara Samsun Çarşamba Ankara yapmıştı.

Elimden iki tane 1.9 jtd geçti. İkisinide memlekete aldım. Sivasa gönderdim. 

10 yıl pardon 11 yıl olmuş. 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Metin Akbal yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

kendine yakıştıramıyor sen de doblo diyorsun olmadı ama

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
kendine yakıştıramıyor sen de doblo diyorsun olmadı ama
O Mercedes Vito lara layık :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

motorsikletten de karavan yapan oluyor, beklenti ve karavan kelimesinden ne beklendiğine bağlı :rofl: bundan olsa olsa, vankondu olur

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mehmet Göktürk
Burak Kuşçu yazdı:

Sadece kamp yaparken kullanacağınız bir araç olacağını düşünerek yorumlamıştım. Günlük kullanım için olacak ise bir otomobil kesinlikle hafif ticariden daha avantajlı

Transporter

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...