İçeriğe Yönlendir

Bu Dönemde Ameliyat Olmak

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
Serdar Göktaş yazdı:

Mehmet abi cok gecmis olsun. Bu surec boyunca yapabilecegim bir sey olursa alo demen yeterli. Hemen gelirim abi yanina. Simdiden yigenimize Allah sifa versin. 

Çok teşekkür ederim Serdar allah razı olsun allah eksikliğinizi göstermesin 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Çok geçmiş olsun abi, benimde şahsi fikrim ameliyat gerekiyorsa bir an önce yaptırma yönünde olurdu.

Nefes önemli, başka fonksiyonlarıda zorlama/etkileme durumu olabilir diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

Bu gün doktora tekrar gittik ameliyat öncesi kan tahlilleri için kan verdi Fatih. Cuma günü anestezi doktoru görecek ancak doktor ameliyatların ertelendiğini söyledi bü gün. yani bize hala ameliyat günü veremiyorlar cuma günü gidince tekrar konuşacağız ona göre özel hastaneye gidip gitmemeye karar vereceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun Abicim, tez zamanda kurtulur inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bu gün anestezi onayımızı aldık şimdi sıra bekliyoruz bakalım ne zaman sıra gelecek. 

doktor ile bu gün ki görüşmemizde biraz uzayabilir dedi süreç ameliyatları biraz askıya almışlar. bakalım bu gün akşama haber vermeye çalışacağım dedi olumsuz olursa özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Önder Özcan yazdı:

İnşallah en kısa sürede hayırlısıyla atlatır Fatih.

saol abi inşallah bekliyoruz bakalım ne olacak ne yapacağız 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Mehmet kardeşim panik olma, bunlar hayatın içinde olan şeyler. İçinizi ferah tutun evladımız kısa süre içinde tam anlamıyla sağlığına kavuşacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Hacı Şenyurt yazdı:

Mehmet kardeşim panik olma, bunlar hayatın içinde olan şeyler. İçinizi ferah tutun evladımız kısa süre içinde tam anlamıyla sağlığına kavuşacaktır.

çok saol Hacı panik yok ancak bir an önce çözmek bir an önce sağlığına kavuşturmak istiyorum. gece uykusu çok zorluyor nefes alırken 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

Ameliyat için henüz gün verilmiş değil. ancak neden olduğunun araştırması yapılıyor. bu gece uykuda verdiği sorunların araştırılması için uyku testi yapılıyor 

3dd55c2f95d771514ba486bc6c7d11be.jpga5b95df031ea86d429f87283d5acfbd7.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Ameliyat için henüz gün verilmiş değil. ancak neden olduğunun araştırması yapılıyor. bu gece uykuda verdiği sorunların araştırılması için uyku testi yapılıyor 

Allahım evladınıza tez zamanda şifa verir. Baba olduğum için ister istemez empati kuruyorum. :( Umarım tez zamanda rahat uyuyabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Allahım tez zamanda normal sağlığına kavuşmayı nasip etsin inşallah kardeşimizin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Çok geçmiş olsun Mehmet abi. Tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Allah şifasını versin inşallah, sizlere bağışlasın ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Geçmiş olsun, inşallah kısa sürede sağlığına kavuşur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Allah tez zamanda sıkıntısını geçirsin inşallah. Geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

Az önce hastaneye yatış yaptık. Yarın nasipse ameliyatımız gerçekleşecek 

e8b8edb7aa8fde10f87bbf2c2c852115.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Hadi bakalım. Güzel haberlerinizi bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Şimdiden geçmiş olsun, insanın evladını tanımadığı hemşirelere teslim etmesi gerçekten çok acı oluyor. Ameliyat süresi geçmek bilmiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...