İçeriğe Yönlendir

H7 Ampul Tavsiyesi

Emre şener

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Ben yanlış hatırlamıyorsam laser aldım memnun kaldım sarı renk veriyor. Ancak aydınlatması güzel. Bir buçuk sene kadar oldu alalı. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Gök yazdı:

General electrik tavsiye ederim 

Heyt be..👍 Tavsiyem yaramis 😎

Golfun uzunlari iyi. Ama kisalarini sevmedim.Acilen degismem lazim.Tampon sokmeden Cikmiyormus. Benim de bi care bulup h7 sini degismem lazim.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer yazdı:

Heyt be..👍 Tavsiyem yaramis 😎

Golfun uzunlari iyi. Ama kisalarini sevmedim.Acilen degismem lazim.Tampon sokmeden Cikmiyormus. Benim de bi care bulup h7 sini degismem lazim.

Tavsiyene uydum aşırı memnunu 👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)

Osram Next Generation Night Breaker Laser ve Philips X-treme Vision kullanıyorum tavsiye edecektim ama alınmış hayırlı uğurlu olsun.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Halojen araçlarımda
megalight ultra, osram night breaker ve philips xtreme vision kullandım.
Hepsinden de memnun kaldım.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Metin Akbal yazdı:

Halojen mi, o nedir emoji14.png

Bi xenonlar kadar aydınlatma sağlamayacağı aşikar amaç oem standartlarında max verim/fayda 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bi xenonlar kadar aydınlatma sağlamayacağı aşikar amaç oem standartlarında max verim/fayda [emoji4]
Halojen uzun varda selektor harici pek kullanmadim [emoji16] Cift selektor olunca sokeyim halojenleri.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Emre şener yazdı:

Merhabalar.

2009 titanium focus aracım var.

aracı alırken üzerinde xenon far vardı.   fakat karşıdan gelen araçların sürüş güvenliğini tehlikeye atmamak adına halojen ampul almak istiyorum.

fakat o kadar çok farklı ampuller var ki kafam iyice karıştı. yağmurlu havalarda iyi aydınlatsın ve görüş mesafesi yüksek olsun istiyorum

osram night breaker laser                                                                                 çok tavsiye ediliyor fakat   200-250  saat ömrü var deniliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...