İçeriğe Yönlendir

Egea'm

Mehmet Cihat

Recommended Posts

Umut Taşlı
Mehmet Cihat yazdı:

821f42a8562c4224e54de9e5efa4a922.jpg

hayırlı olsun, sakin insan için çok güzel bir motor-şanzıman kombinasyonu.

arkadaki 17'li de kaderin cilvesi herhalde :fiuw:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
108e nasıl buldunuz. Aynı model donanım bakıyorum millet çıldırmış nasıl fiyat bunlar. Bana da bulun bir tane. 
Sıfır alın o zaman bence.
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Emrah Altun yazdı:

108e nasıl buldunuz. Aynı model donanım bakıyorum millet çıldırmış nasıl fiyat bunlar. Bana da bulun bir tane. 

bunda bir kapı değişik ve 2 parça da boya var aynı kazadan 8000 tl gibi bir trameri var. 116.000 yazılmıştı olurdu olmazdı derken 108 e oldurduk.  

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Ali Cihangiroğlu yazdı:

sıfır almak için ben daha bekliyorum, zamanı henüz gelmedi :)

temmuz başında zam geliyor yine fiat modellerine 😪

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
temmuz başında zam geliyor yine fiat modellerine [emoji25]
En ucuz Fiat idi. Şimdi o da artacak demek.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Cihat yazdı:

temmuz başında zam geliyor yine fiat modellerine 😪

kaçınılmaz ama birşeyler yapacaklar sanırım, yoksa yürümez bu işler...  bakmayın siz şimdilerde bazı kurumların sıfırlar bollaşacak 2. elde fiyatlar durgunlaşacak demesine, olmaz iş öyle, sıfırlar gelecek ama kazık fiyattan satamazlar, 2. elde yükselme duracak falan diyorlar, 2. elde zaten durdu gibi artış, inecek o fiyatlar hatta başladı bile yavaştan,  neyse bekleyin görücez hep beraber...  sıfır almak için beklemedeyim...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Cihat yazdı:

Vatandaşta uyanık emoji1.png

haha başlangıç fiyatı bile komik.. araba ne acep?

mesela

pZ7ODL.jpg

164 den başlamıştı fiyatı, inecek o fiyata.....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
haha başlangıç fiyatı bile komik.. araba ne acep?
Egea abi favorimde kalmış şimdi bakarken farkettim arttırmış [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Cihat yazdı:

Egea abi favorimde kalmış şimdi bakarken farkettim arttırmış emoji1.png

sıfırına başlangıç fiyatı 72 bin desem ne dersin, en pahalısınada 121 desem :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
sıfırına başlangıç fiyatı 72 bin desem ne dersin, en pahalısınada 121 desem [emoji3]
Ne zaman olacak bu abi [emoji1]
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
2009da ÖTV indirimli almıştım, belki yine olur belli olmaz.
Benim focusuda eski sahibi o tarihte almış 28.000 tl faturası vardı [emoji24]
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Evet öyleydi o zaman fiyatlar, ama ilk gün aldık, ikinci gün araba kalmamıştı veya daha pahalıydı. Acele etmek lazım bu durumda.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

ötv ancak yerli imalatta iner. o da satılsın da ötv toplanabilsin diye iner. demir eşya vinç halatı vs gibi ithal şeylerde bile ek gümrük vergileri var artık. bu durumda da ikinci eldeki saçma ve şişik rakamlar olması gerektiği yere iner.

adam 1993 model jeep ZJ 5.2 ye 50000 tl istiyor. bu olur 45 bin tl hepsi o.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
ötv ancak yerli imalatta iner. o da satılsın da ötv toplanabilsin diye iner. demir eşya vin çahalı vs gibi thal şeylerde bile ek gümrük vergileri var artık. bu durumda da ikinci eldeki saçma ve şişik rakamlar olması gerektiği yere iner.

adam 1993 model jeep ZJ 5.2 ye 50000 tl istiyor. bu olur 45 bin tl hepsi o.
Zarardayım o zaman [emoji24]
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yeni normal bu hocam. ne yapabilirsin ki?  satılık temiz tiguan var. araba 141 bin. km de  :D foruma güzellik olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
yeni normal bu hocam. ne yapabilirsin ki?  satılık temiz tiguan var. araba 141 bin. km de  :D foruma güzellik olur.
Led ampulu napıyoruz doğan abi araba hediyesi [emoji1]
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Mehmet hayırlı olsun. Focusu almadan önce bayiden boynu bükük çıkmıştım, otomatiğine param yetmedi diye. Manuel istesem alacaktım. Beğenirim kendilerini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Mehmet hayırlı olsun. Focusu almadan önce bayiden boynu bükük çıkmıştım, otomatiğine param yetmedi diye. Manuel istesem alacaktım. Beğenirim kendilerini.
Abi daha önce hiç kullanmamıştım bende yeni olduğu için aldım ama ses yalıtımı ve süspansiyonların yumuşaklığı hoşuma gitti. Yol tutuşu yok ama [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Abi daha önce hiç kullanmamıştım bende yeni olduğu için aldım ama ses yalıtımı ve süspansiyonların yumuşaklığı hoşuma gitti. Yol tutuşu yok ama [emoji1]

Zamanında bu modeller ilk çıkmak üzereyken iş için Bursa’da Uludağ da otelde idim. Sabah aracımla çıktım 2 tane egea yanımdan yokuş aşağı virajlı yolda bir geçtiler ki sormayın. Belki salınım vardır ama mekanik olarak yol tutuyor olabilir.
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Zamanında bu modeller ilk çıkmak üzereyken iş için Bursa’da Uludağ da otelde idim. Sabah aracımla çıktım 2 tane egea yanımdan yokuş aşağı virajlı yolda bir geçtiler ki sormayın. Belki salınım vardır ama mekanik olarak yol tutuyor olabilir.
Olabilir abi esp filan tutuyor olabilirde ben güvenmem buna o kadar [emoji1]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...