İçeriğe Yönlendir

En Büyük Sorun, Sorunun Bulunamıyor Oluşu !

Muhammet Dede

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Bunların sağlam olduğunu anlamak için kıstas aldığınız nokta nedir abi ?

Değişti ve ölçüldü, sorun yok demiş olmanı baz alıyorum.
Yorum bağlantısı
Serhat Mirkelam
Muhammet Dede yazdı:

2011 1.25 aracımda buna benzer sorun var ve klıma acıkken sehır ıcı dur kalkta stop edıyor ve arabada elektrık tesısatı arızası var buyuk ıhtımal. Pazartesı sabah 8.45 ızmıt es otodan yetkılı servısten randevu altım ve araca detaylı bakılıcak. Aku degıstım, boğaz kelebegı temızlendı,sensorler temızlendı, aracta hersey yenılendı ama sorun devam edıyor. klıma kompresorune kadar hersey sıfır takıldı 5000 lıra uzerı para harcagım ama sorun devam edıyor ! Muhtemelen sorun elektrık tesısatında ve bu buyuk bır sorun benım aracımdada lpg var... Özelden yazıcam numaramı haberleselım ıkımızdede sorun aynı bu sorun arabadan sogutuyıor ınsanı

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Eski aracım freelander2. Gitmediği yer kalmadı. Kimse arızayı bulamıyor. Çekiş kaybı var. Ve tüm veriler normal. 23bin tl harcama sonunda 180 tl olan havaakışmete bozuk çıktı. Okuyor ama doğru aralıkta değil. 1 litre hava geçiyor ise onu 0.5 litre görüyor.
Sizin araçta da var o lanet olası parça. Fişini çıkarın deneyin veya başka varsa deneyin. Benzinli motor hava miktarına çok çok dikkat ederek çalışır. En ufak sapma aracı dengesiz yapar
Senden alanda yağını değiştirip kullanıyordur
Ne masrafsız araba diye hava atiyordur abi 23 bin o zaman yarı araba parasıdır herhalde
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...