İçeriğe Yönlendir

Bu Kol Nedir?

Mürşid Keskin

Recommended Posts

Mürşid Keskin

Merhabalar.

Bu kolun ne işe yaradığını biliyor musunuz?

Sigorta kutusunun dibinde olan yukarı aşağı bastırtığımız pim nedir?

C6Wg3k.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Harici takılmış korna yada fanı manuel olarak çalıştırmak için takılmış olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Vanalı tabir edilen egzost takılmış ise ona ait olabilir. Kablosu takip edilip gittiği yere göre yorum yapmak daha sağlıklı olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Resmi düzenledim, resimde görülen çekmeli anahtar, muhtemelen bir aydınlatma ile alakalı takılmış, orjinal değil.

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Kara Şimşek'te de böyle bir düzenek vardı. 

Düğmeye basınca araba, roket  gibi oluyordu. 😆😆

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Gizli kontakda olabilir yeni aklıma geldi :) 

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Çekmeden bilemeyeceğiz sanırım :) Jikle dedim başta ama değildir.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çekilmiş durumda şu an galiba.. itip denemek gerek :)

Yada bağlı kablo varsa kablolar nereye gidiyor bakmak gerek. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Genelde 2. Korna radyatör fanı gibi ekstra birşey çalıştırmak için konur.

Çekili ve itili iken aracın özelliklerini denemek lazım.

Yorum bağlantısı
Kürşad Özpamuk

Radyatör fanı olabilir. Eski aracımda vardı benim gibi gözü hararette olanlar için birebir 😀

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Aracın çalışmasını engellemek için elektriğin kesilmesini sağlayan anahtar olabilir. Kapatıp marşa basınca araç çalışmıyorsa belli olur. Yıllar önce Doğan aracıma yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ

Benim araçta da var bundan. herhangi bir kabloya bağlı değil, kesinlikle boşta duruyor ve işlevsiz. Ama ben mutlaka önce buna basıp sonra kontağı çeviriyorum. stop ettikten sonra da eski konumuna alıyorum. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sühan Bozdağ yazdı:

Benim araçta da var bundan. herhangi bir kabloya bağlı değil, kesinlikle boşta duruyor ve işlevsiz. Ama ben mutlaka önce buna basıp sonra kontağı çeviriyorum. stop ettikten sonra da eski konumuna alıyorum. 

bagli degilse niye🤔

Mert Yeldan yazdı:

Kırmızı kes bence.

mavi candir 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Neden. ?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sühan Bozdağ yazdı:

Totem mi yapıyorsunuz :D

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
Mehmet Ozyurek yazdı:

Neden. ?

Sani Gerşon yazdı:

Totem mi yapıyorsunuz :D

Arabanın tek sorunsuz çalışan parçası o düğme. Diğer hangi parçasına el atsam elimde kaldığı için, hiçbir işe yaramayan ama  asla arıza da yapmayan bu düğmeye sempati duyuyorum. :)

• Beğen 5
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sühan Bozdağ yazdı:

Arabanın tek sorunsuz çalışan parçası o düğme. Diğer hangi parçasına el atsam elimde kaldığı için, hiçbir işe yaramayan ama  asla arıza da yapmayan bu düğmeye sempati duyuyorum. :)

Mantıklı.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...