İçeriğe Yönlendir

Gerçek Araba

Mert Yeldan

Recommended Posts

Fatih Mehmet Uslu

Gitmiyor demişsiniz ama aslında fena değildir 1.6 tdci ler. Arkadaşımda 2011 model 2.5 kasa vardı. Çok kullandım, özellikle ilk gaz tepkileri çok iyiydi. Kronik turbo hortumu arızası oluyor bunlarda bi baktırın isterseniz. Ama 170 bg lik araçtan sonra gitmiyor gibi gelsiyse o başka. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Gitmiyor demişsiniz ama aslında fena değildir 1.6 tdci ler. Arkadaşımda 2011 model 2.5 kasa vardı. Çok kullandım, özellikle ilk gaz tepkileri çok iyiydi. Kronik turbo hortumu arızası oluyor bunlarda bi baktırın isterseniz. Ama 170 bg lik araçtan sonra gitmiyor gibi gelsiyse o başka. 

Tdci da sıkıntı yok Gt den sonrası olması talihsizlik.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Yazılımla iyi sonuçlar alınıyor tdci da. Tabi motorun turbonun durumu da önemli 135-140 hplere kolay çıkar daha keyifle kullanılır.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mert Yeldan yazdı:

Sedan bakıyordum aslında abi ama bundan 5 bin lira daha pahalısına anlaşmıştık. 2 gün sonra müsaitim devri o zaman veririm dedi. Tamam dedim. Ertesi gün bi baktım rakam 92.500 TL. Aradım mal benim sanane istediğim rakama satarım bana ticaret öğretme dedi. Hayırlısı olsun dedim kapattım.

Nerdeyse üzerine 5000  ekleyip Gt yi geri alacakmışsın sen ya. Allah korumuş, verilmiş sadakan varmış ki araba almadan arabanı satınca elindeki paraya araba alabilmişsin :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Nerdeyse üzerine 5000 bin ekleyip Gt yi geri alacakmışsın sen ya. Allah korumuş, verilmiş sadakan varmış ki araba almadan arabanı satınca elindeki paraya araba alabilmişsin [emoji3]

Şuan param dahi arttı [emoji3] varsın 2-3 parça boyalı olsun
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Yeldan yazdı:

Sedan bakıyordum aslında abi ama bundan 5 bin lira daha pahalısına anlaşmıştık. 2 gün sonra müsaitim devri o zaman veririm dedi. Tamam dedim. Ertesi gün bi baktım rakam 92.500 TL. Aradım mal benim sanane istediğim rakama satarım bana ticaret öğretme dedi. Hayırlısı olsun dedim kapattım.

Tamam deyip notere kadar götürüp, vazgeçtim daha ucuzunu buldum deyip bırakacaksın.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Tamam deyip notere kadar götürüp, vazgeçtim daha ucuzunu buldum deyip bırakacaksın.

Süper fikir ya
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Ben 36.500 e satmıştım benzinliydi ama nereden nereye [emoji36]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ben 36.500 e satmıştım benzinliydi ama nereden nereye [emoji36]

O zaman o paraya altın alsaydın şimdi audiye biniyordun [emoji3]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Allah hayırlı uğurlu etsin, vatana millete hayırlı evlat olsun inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Allah analı babalı büyütsün kaderi güzel olsun sağlıklı uzun ömürleri olsun:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Allah analı babalı büyütsün abi [emoji56] ek olarak
Hayırlı olsun :) Güle güle kullan [emoji56]
Opette karşılaşırız artık bir akşam [emoji23]

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Mert, Allah analı babalı büyütsün :nazar:

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...