İçeriğe Yönlendir

Gerçek Araba

Mert Yeldan

Recommended Posts

Görkem Karakaş
Uykusuzluk yorgunluk derken dikkatsizlik eklenince siftahı yaptık.
d1905159d780f6d06f4aa1ccfecbfb08.jpg
Geçmiş olsun dert edilecek şey değil plastil parça değişir. Farla tampona da pasta atılır ince işçilik isterseniz de parmak boya atılır tertemiz olur
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Geçmiş olsun dert edilecek şey değil plastil parça değişir. Farla tampona da pasta atılır ince işçilik isterseniz de parmak boya atılır tertemiz olur

far değişecek çünkü yükseklik ayarı çalışmıyor aşağı bakıyor mercek. Sağlık olsun ne diyelim emmi aman kasko bugünler için var.
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

far değişecek çünkü yükseklik ayarı çalışmıyor aşağı bakıyor mercek. Sağlık olsun ne diyelim emmi aman kasko bugünler için var.
Dediğin gibi Sağlık olsun
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
geçmiş olsun beygirler fazla gelmiş güçlü makine demek ki

Yok ya ben araba sürmeyi unutmuşum sanırım. Karşımdan gelen arabanın döneceğini düşünemedim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Geçmiş olsun Mert. Karşı tarafın durumu ne?

Ya ben kurumdan çıkıyordum. Soldan geleni kontrol ettim sağa 90 derece dönecektim. Karşı yoldan da u dönen transit açık kasa araç vardı sinyal vermiş bekliyordu. Sağa dönünce durak var otopark çıkışında. Ben sağa doğru dönerek çıktım Durakta araç vardı dönüşüm bitmeden sol şeride doğru çapraz şekilde burnumu soktum. Transiti unuttum o da biraz geniş alınca kasanın altında ki metal parçayı sürttü. Hissetmedi bile kendi bastı gitti. Yakalayamadım.
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben yola tam çıkmış değildim. Yola dik girip şerit içinde dönüş yapılıyor. Yola 40-50 derece açıyla giriyordum.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Allah analı babalı büyütsün 🙏

uykusuzluktur o Mert dikkatsizlik değil . 40 küsür gün önce en son bi uyuduydum bende :D 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...