İçeriğe Yönlendir

Kırmızı Olsun, 5 Kuruş Pahalı Olsun.

Sedat Ünsal

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

:D motor virüsü bir girdimi iş biter, alırsın o makineyi...

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal
Ali Cihangiroğlu yazdı:

:D motor virüsü bir girdimi iş biter, alırsın o makineyi...

sanki bir zamanlar nc bakan arkadaş vardı🤣 ne zamanlardı bee.  

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Sedat Ünsal yazdı:

sanki bir zamanlar nc bakan arkadaş vardı🤣 ne zamanlardı bee.  

hala bakıyorum :D  araba yenileme işi olmasaydı canına okuduydum, şimdi kaldık ortada :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

hala bakıyorum :D  araba yenileme işi olmasaydı canına okuduydum, şimdi kaldık ortada :)

Ali sen hala burada mısın?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Ali sen hala burada mısın?

Nerede olayım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Nerede olayım :)

Ya ben ayrıldım bir iki gündür konuya bakmıyorum. Öylesine dedim :)  Sanki bir oda.. ben çıktım geri geldim herkes devam... :)

Sen araba alacaktın da semaverle çay demyelecektik. hyundai nasıl i20

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Ya ben ayrıldım bir iki gündür konuya bakmıyorum. Öylesine dedim :)  Sanki bir oda.. ben çıktım geri geldim herkes devam... :)

Sen araba alacaktın da semaverle çay demyelecektik. hyundai nasıl i20

ohoo baya ayrı kalmışsın sen, baktım araba işi zora girecek arabada bulmak dert alıp geçeyim birazda seri olsun hanımın yanında benide tatmin etsin dedim ve gidip nayloncu oldum :) Clio 5 1.3 tce EDC İcon paket+opsiyon araç aldım, bir hafta 15 gün içinde gelecek... Selçuk beyin aracının 1.3 motorlusu...

IMG_0909.JPG

i20 çirkin olmuş bana göre yinede alınabilirliği var, şanzıman sağlam ama hantal motor güçsüz ve çok yakıyor, alınacaksa sadece 1.0 turbo dct 7 ileri olanın en üst pakedi alınır bana göre, fiyatı fena değil, tabii araç varsa...

semaveri yak hele :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Rabbimiz. 

b87b5e5a09e26fc2896522face483a29.jpg
Bu da benim kırmızım [emoji7]
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Adnan Çakır yazdı:

Göreydik iyiydi emoji6.png hayırlısı olsun.

Dün sabah gelip aldılar :) Birtane ablaya gitti.Biraz güçlü gelebilir dedim.Dikkatli ol.Ben bundan sonra 1200 lük alacağım deyince dilimi yuttum.

@Sedat Ünsal çantalar çok ciks olmuş.Az önce fiyatına baktım 113,500-tl istiyor honda.Arabayı versem anca birtane crossrunner alabileceğim.

Video yokmu?Motorun hissiyatı nasıl.Gazı açınca verdiği tepki.Bunda çekiş kontrolüde var.Ön cam otomatikmi?Kendi ayarlanabiliyor diye duydum.En önemlisi süspansiyon nasıl?Sertmi? Uzun seyehatlerde totoda ağrıma yapıyormu? Ben ençok bundan müzdaribim.Motoru sattım.Evdekiler motor alabiliriz deyince bende yavaşdan yeşilleneyim diyorum.Ama bu sefer nasipse İNŞALLAH honda.

Ahmet Kiriş yazdı:

b87b5e5a09e26fc2896522face483a29.jpg
Bu da benim kırmızım emoji7.png

Forumda birsürü motorcu varmış ama hiç sesleri çıkmıyormuş.Bende garip garip bir ben varım sanıyorumdum birde uzakdan @Ali Cihangiroğlu

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Fatih Sarıkaya yazdı:

Forumda birsürü motorcu varmış ama hiç sesleri çıkmıyormuş.Bende garip garip bir ben varım sanıyorumdum birde uzakdan @Ali Cihangiroğlu

A ehliyetimi alalı 1 yılı geçti ama henüz bir motosiklet almadım. Bu süre zarfında amcamın Kanuni Seyhan 150 cc ve kuzenin MT-25'ini kullandım arada. İkisi de bana göre değil. Seçenek o kadar çok ki insan kararsız kalıyor, tabi bir de fiyatların uçması vuslatı öteliyor. Ara ara videolardan incelemeleri izliyorum, son günlerde artık iyice abarttım. İzledikçe acaba o mu, yoksa bu mu diye diye kararsızlık iyice arttı :D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

A = baba motor  o yüzden direk hayalindekiyle başla, ufak hacim mesela bana 50cc skutır hissi veriyor, kurtarmıyor :)

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

A = baba motor  o yüzden direk hayalindekiyle başla, ufak hacim mesela bana 50cc skutır hissi veriyor, kurtarmıyor :)

Evin araba ihtiyacı olmasa satıp hemen iyi bir şey alacağım ama arabasız da olmuyor işte :)  

Fiyattan bağımsız olarak aklımdakiler; Iron 883, Street Rod 750, NC 750X, bir de Leoncino 500. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Yurdaer Elay yazdı:

Evin araba ihtiyacı olmasa satıp hemen iyi bir şey alacağım ama arabasız da olmuyor işte :)  

Fiyattan bağımsız olarak aklımdakiler; Iron 883, Street Rod 750, NC 750X, bir de Leoncino 500. 

vallahi imkan olsa bende.....  şehir içi ağırlıklı kullanacaksam xmax 400, uzun yol ağırlıklı gezmeler kamp vs Nc750X dct alırdım bende, dur bakalım hele, şu kilyoyu seversek araba değişmeyiz, o zaman gelsin motor :)

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

vallahi imkan olsa bende.....  şehir içi ağırlıklı kullanacaksam xmax 400, uzun yol ağırlıklı gezmeler kamp vs Nc750X dct alırdım bende, dur bakalım hele, şu kilyoyu seversek araba değişmeyiz, o zaman gelsin motor :)

Sen motoru almışsın say o zaman :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Yurdaer Elay yazdı:

Bende herdaim ss motorlara heves eder bir gün mutlaka alacağım derdim.Gün geldi motor ile gerçek temas başladığında ss motorun bir hayal kırıklığı olduğunu anladım.Sonra naked motora bindim.Dedim benim motor naked.Ondan beri hezaman naked alırım.Enduro ve naked benim motorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ss piste yallah, karayolunda basmak için değildir, zaten uzun yol falan yaparsan bel fıtığı olursun, eşya çanta falan zaten yok, bize dik oturulan motor lazım, naked da olmaz, cam şart yada cam takacaksın...

yol-gezi vs. yapacaksan Touring yada Enduro candır, Enduro 1. tercihim,  haa her ikiside olsun dersen NC alacaksın, Tur ve enduro karışımı alet, skutır gibi yakar chopper gibi kaçar, vites olarakata DCT alayını döver zaten Honda türünün tek örneği bildiğim kadarıyla ideal :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sedat Ünsal
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ikiside olsun dersen NC alacaksın, Tur ve enduro karışımı alet, skutır gibi yakar chopper gibi kaçar, vites olarakata DCT alayını döver zaten Honda türünün tek örneği bildiğim

abi sen bu sevdadan vazgeç bee. sen üzülmeyesin diye konuya bir şeyler yazamıyorum. sadece geziyorum. gazlıyorum😁

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hayatta vazgeçmem, yeni hedef belli oldu, bunu ilk kardeşim alacak, yine dediğim gibi sana yetmeyecek dedim haklı çıktım, xmax 400 kesmemiş, yeni forzayı alır o, bende ondan alırım artık...

yeni Forza 750 aslında integra nın yenisi, eksikler giderimiş daha seksi olmuş :) çift disk ile fren sorunuda hallolmuş, buna birde yenilenecek olan daha düşük açılı daha güçlü yeni nesil 750 lik motoru koyarlarsa bu iş tamamdır :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...