İçeriğe Yönlendir

Beyaz Yasuo’m

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Bu chrler neden Corolladan daha pahalı seyrediyor. Kaçırdığım bişeymi var. 

içine bakınca belli ediyor kendini. Chr avrupa için üretilen daha yakışıklı araba. Dışını bilemem. Corolla hb ucuz mesela. biz sedancıyız diye az satılıyor. Hem de ingiltereden geliyor olmasına rağmen

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Pumadaki 7 ileri ıslak kavrama şanzımanın modeli markası nedir bilgin varmı acep :)

aktarma sistemi

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

aktarma sistemi

sanırım 7dct300 müş, zf den sonra akıllanmışlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz

Merhaba 

Tansu bu 5n nesil Hydridlerin olayları nedir. Sen okumuşsundur. Bizle paylaşsana. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Tansu bu 5n nesil Hydridlerin olayları nedir. Sen okumuşsundur. Bizle paylaşsana. 

nasıl yani?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

nasıl yani?

ameriganın oyunu diyolla

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

marka belirtilmese faydalı olur, sonra durduk yere dava ile uğraşılmaz !

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

nasıl yani?

tebrik ediyorum işi kapmışsın

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

marka belirtilmese faydalı olur, sonra durduk yere dava ile uğraşılmaz !

tebrik ediyorum işi kapmışsın

hangi toyota ne toyotası, sanayide toyoto yazıyor. Oysa konuşalım. Yoksa tanımıyorum :rofl:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Şanzıman mı bozuldu?:rofl:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

Şanzıman mı bozuldu?:rofl:

bozuldu. Götürdük sanayiye ama usta bulamadı :) 

şanzımanı 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bozuldu. Götürdük sanayiye ama usta bulamadı :) 

şanzımanı 

Sonra alarm çaldı :fiuw:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Arkadaşımın Honda Jazz vuruntu yapıyordu,  sanayiye götürünce usta şanzıman öğretmesi yapacaz demişti. O aklıma geldi ya. Sende öğrenirsin 😁

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Arkadaşımın Honda Jazz vuruntu yapıyordu,  sanayiye götürünce usta şanzıman öğretmesi yapacaz demişti. O aklıma geldi ya. Sende öğrenirsin 😁

niye, 1 kavramada cahil mi kalmış :crazy:

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

niye, 1 kavramada cahil mi kalmış :crazy:

Ustanın anlatımını duysan sanki IQ testi uygulayacak arabaya :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu ne 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Corolla, güzel araba. Ben Suv'unu kullanıyorum. Tavsiye ederim.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Bu ne 

e konuştuk bunları daa

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ohoo demode olmuş bile :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Corolla, güzel araba. Ben Suv'unu kullanıyorum. Tavsiye ederim.

ben de 4 kapı coupe bmw alacam

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

Aslında çok güzel başlamışlardı. 2001 yılında Silindir kapatma yapan kam miline sahipti. O sıra daha tsi yok, hatta fsi yok :) 22:1 oranla çalışma oranı sağlayabiliyordu. Manuel hibritler falan satıldı amerikada. Epey de satış rakamına ulaştı. 

sonra aracı geliştirirken bir şeyleri yanlış yaptılar. Hem mekanik sorunsuzlukta toyota’nın gerisinde kaldı hem pil sorunu yaşadılar. Sonra koptu olay. 

honda ima teknolojisi diye adlandırılıyor sistem. 

toyota’nın şöyle bir durumu oluştu. Hibrit araba artık toyota için farklı bir motor seçeneği değil. Çoğu arabası hibrit. Bu şekilde şekilleniyor modelleri. 

honda hibrit seçeneğini alternatif motor seçeneği olarak gördü hep. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aslında çok güzel başlamışlardı. 2001 yılında Silindir kapatma yapan kam miline sahipti. O sıra daha tsi yok, hatta fsi yok :) 22:1 oranla çalışma oranı sağlayabiliyordu. Manuel hibritler falan satıldı amerikada. Epey de satış rakamına ulaştı. 

sonra aracı geliştirirken bir şeyleri yanlış yaptılar. Hem mekanik sorunsuzlukta toyota’nın gerisinde kaldı hem pil sorunu yaşadılar. Sonra koptu olay. 

toyota’nın şöyle bir durumu oluştu. Hibrit araba artık toyota için farklı bir motor seçeneği değil. Çoğu arabası hibrit. Bu şekilde şekilleniyor modelleri. 

tsi mi hele  fsi :D tsi şuan bile ilkel sayılır bunların yanında, doyota sorun yaşadıktan sonra, motor konusunda yani, Nissan devreye giriyor ve devamını getiriyor, reno falanda beraber tabii, silindir kapama falan demişsinya o açıdan yani, zaten 2 silindirle falan uğraşmıyor adamlar tüm silindirlere siboblardan ayar çekiyor, sıfır yakıtla, 2 silindiri kapatma onlara göre gereksiz bir sistem zaten, adamlar işi biliyormuş harbiden, japon bu konularda baya iyi ...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

Aslında fiyatı güzelmiş. Alınır gibi. Çinden komple batarya paketi alınıp Servet abiye yaptırılır. 

Arabalar güzel donanım olarakta güzel yakıt verisi de güzel görünüyor (kullanıcı verisine bakmak lazım tabi) ve garip olan bir çoğunun bataryaları komple değişmiş çok yakın zamanda. Ben anlamadım. 1.6 vtec fd6 vermezler bu paralara...

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Alsak binilir mi acep :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...