İçeriğe Yönlendir

Beyaz Yasuo’m

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Barış AÇIL

Iyi günlerde kullanın Tansu bey.

Elektrikliye gecistede muhtemelen ön yargılarınızı bu araçta kıracağıniz için daha kolay karar alacaksınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun. Güzel seçim olmuş. Bu zamanda donanımlı araba iyidir. Satarken de gördüğünüz üzere daha çok tercih ediliyor :)

Güle güle kullanın :nazar:

Dip not: Renegade'i almadan chr'a çok baktım. Hybrid motor İstanbul gibi bi yerde müthiş bir rahatlık. Dizelden ekonomik şehir içinde. Tek sorun, MTV'si.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Süper bir seçim.. Hayırlı olsun güle güle kullan :)

Pilli falan şimdilik hikaye. 

Bunu doğru kullanırsan 3,5 litrelerle gezersin. Alışkanlıkların buna uymuyor ise gözden geçir. 

Bugün sırf senin için erkenden açmıştım bilgisayarı, işimiz de sorunsuz yürüdü. Buna da sevindim. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Beklenen konu açılmış.

Hayırlı olsun aracınız güle güle sağlıklı günlerde kullanın inşallah.

Bu kasa benim de hoşuma gidiyor eski kasa çirkindi.

İlk satışa çıktığında bayide incelemiştir full modelini. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Yeni beyaz eşya hayırlı olsun kazasız belasız insallah. :fiuw:

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Hayırlı olsun,güle güle kullanın. Maşalllah[emoji3478]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Metin Akbal yazdı:

Safkan C sınıfı :) Çakma değil :) 

Hayırlı olsun. Güzel araç hybrid için en mantıklı seçenek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

@Ali Darbaz şehir içi 90 biraz yüksek :) şehir dışı da 110’dan aşağı inmem. En kötü benzinli gibi yakar. Zaten %80 şehir içimdeyim. 10-12 bin km şehir içi kullanımı var. Mtv ile yakıtı hesaplayınca hibrit daha ucuza geliyor @Sani Gerşon

Mehmet Ozyurek yazdı:

Süper bir seçim.. Hayırlı olsun güle güle kullan :)

Pilli falan şimdilik hikaye. 

Bunu doğru kullanırsan 3,5 litrelerle gezersin. Alışkanlıkların buna uymuyor ise gözden geçir. 

Bugün sırf senin için erkenden açmıştım bilgisayarı, işimiz de sorunsuz yürüdü. Buna da sevindim. 

Tşkler abi. Dün akşam toyota zam yapınca gece uyuyamadım bayi cayacak diye 👍 valla kullanmda çok da bi fark yok. Eco modda gaz tepsiki biraz geç. Ama normal modda standart araba gibi. Geçişleri anlamak bile zor. Ekrandan anlıyorsun çoğu zaman. Bi de sport mod var. Denemedim :) ama araç kullanırken sürüşü sakinleştiriyor ister istemez. Bununla ilgili kaygım vardı. Ama hoşuma gitti. Sorun yok yani. 

Metin Akbal yazdı:

İstanbullunun kaporta üstündeki fantezi dünyası geniş olunca ben de beyaz eşya aldım 😁 

Hakan Tarım yazdı:

Bu Yasuo tek atıyor mu? Ultisi aynı mı ? :D :D :D

valla anlamadım :) 

Ali Darbaz yazdı:

e-cvt resmi budur 

Epicyclic_gear_ratios.jpg

Planet dişli yani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hayırlı olsun, güle güle kullanırsınız inşallah. Deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum. bundan sonraki araçlarımız hybrid yada elektrikli olacak gibi görünüyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İstanbullunun kaporta üstündeki fantezi dünyası geniş olunca ben de beyaz eşya aldım 😁 

A++++ sanırım 😜

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Güzel seçim olmuş hayırlı olsun. Kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim. İstanbulda yaşayan için Hybrid isabetli bence. Japon gitti başka japon geldi. Renk gayet güzel. Bir önceki kasa ile arada tasarım olarak çok fark görememiştim ama sonradan alışınca bu son kasa daha spor ve yakışıklı. Arkadaşımda bir önceki kasa Corolla vardı ve çok memnundu bilhassa 5-6 yıl geçmesine rağmen hala arayıp sormaları çok dikkatini çekmiş. Ülkemizde de tutulan ve dünyanın en çok satan sedanı. Yakıt tüketimi ise gerçekten harika.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

@Tansu Kalafatoğlu 

Arabada atkinson motor var. Verimlilik namına adamlar 2500 devire kadar süper ekonomi yapmanı sağlamışlar. Otobanda 3000 devirle gidecem 110 yapacam dersen atkinsonun atkinini, hybridin elektrik motorlarını ve bataryasını çöpe atmış olursun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

A++++ sanırım 😜

Miele :) 

Ali Darbaz yazdı:

@Tansu Kalafatoğlu 

Arabada atkinson motor var. Verimlilik namına adamlar 2500 devire kadar süper ekonomi yapmanı sağlamışlar. Otobanda 3000 devirle gidecem 110 yapacam dersen atkinsonun atkinini, hybridin elektrik motorlarını ve bataryasını çöpe atmış olursun. 

10-14 saatlik yola küçük çocuklarla giderken ilk düşünce zaman oluyor işte. Sonra tüketim. Alırken zaten böyle düşündüm. Bana şehir içinde 10-12 bin km’de 3-3,5 bin tl kar bırakacak. Bunun 1500’ü vergiye gidecek. Üstüne 2 bin tl cebimde kalacak. Hem de daha donanımlı araca bineceğim. Bunu düşünerek aldım. Şehir dışında varsın standart yaksın dedim. Hesabım buydu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :nazar: 

Detaylı ve özenli tanıtım yazınız için de ayrıca teşekkürler ;) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...