İçeriğe Yönlendir

Civic 1.4 IS Fokurdama Sesi

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Abi ben hiç tanımasam da ilna oldum. Adamlar sadece Honda tamir ediyorlar. Kullandıkları parçalar da iyi. Dalaman’da değil de Isparta’da olmamda vardır bir hayr diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

Abi ben hiç tanımasam da ilna oldum. Adamlar sadece Honda tamir ediyorlar. Kullandıkları parçalar da iyi. Dalaman’da değil de Isparta’da olmamda vardır bir hayr diyorum.

Yani 120 yerine 80 le gitsen arıza marıza olmayacaktı. Arıza varsada haberin dahi olmayacaktı. Yüksek hız her türlü masraf. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ali Darbaz yazdı:

Yani 120 yerine 80 le gitsen arıza marıza olmayacaktı. Arıza varsada haberin dahi olmayacaktı. Yüksek hız her türlü masraf. 

Saatte 40 km 10 saatte 400 km fark eder. 800 km yol.

Hayırlısı..

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

Saatte 40 km 10 saatte 400 km fark eder. 800 km yol.

Hayırlısı..

4000 tl iyi para ama. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ali Darbaz yazdı:

4000 tl iyi para ama. 

Bunun sebebi 120 değil. Bunun sebebi daha önceden arabanın üst kapağının açılıp düzgün yapılmadan sadece conta değiştirilerek yapılması. 

Alpay Sumer yazdı:

Emre Tekrar gecmis olsun. 

Teşekkür ederim abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

Bunun sebebi 120 değil. Bunun sebebi daha önceden arabanın üst kapağının açılıp düzgün yapılmadan sadece conta değiştirilerek yapılması. 

Teşekkür ederim abi.

Neyse artık geçmiş olsun. yapacak bişey yok. Bundan sonra daha dikkatli olursun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Geçmiş olsun . Bundan sonra umarım sorunsuz kullanırsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Emre geçmiş olsun [emoji15] Yapabileceğim bir şeyler olursa çekinmeden arayabilirsin [emoji120][emoji106]

Emre geçmiş olsun [emoji15] Yapabileceğim bir şeyler olursa çekinmeden arayabilirsin [emoji120][emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Emre bey geçmiş olsun. Daha evvel niye hararet yapıldığı belli mi? Malum, sebebi bulmadan sorunu çözmeyi denemek bir işe yaramayacaktır.

Ali Darbaz yazdı:

4000 tl iyi para ama. 

80'le gidince araçta arıza olmayacak mıydı yani? Ya da araç arızalı ama biz bilemeyecektik sanki? Yani masraf yine orada aynı masraf.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Tekrar geçmiş olsun olacak başa gelince kaçış olmuyor maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Sani Gerşon yazdı:

Emre bey geçmiş olsun. Daha evvel niye hararet yapıldığı belli mi? Malum, sebebi bulmadan sorunu çözmeyi denemek bir işe yaramayacaktır.

Usta zaten sorunu bulmadan teslim etmem dedi Sani. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

80'le gidince araçta arıza olmayacak mıydı yani? Ya da araç arızalı ama biz bilemeyecektik sanki? Yani masraf yine orada aynı masraf.

Sorunu, bir sorun oluşturmaktan çıkarırsan işini görene , kendini toparlayana kadar idare edebilirsin.  

Benim bir arkadaşım, sorun yaratan arabasını tamir etmeden 2 seneden fazla kullandı. Bir numaralı silindir yağ yakıyordu. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Sorunu, bir sorun oluşturmaktan çıkarırsan işini görene , kendini toparlayana kadar idare edebilirsin.  

Benim bir arkadaşım, sorun yaratan arabasını tamir etmeden 2 seneden fazla kullandı. Bir numaralı silindir yağ yakıyordu. 

Sorun oluşmuktan çıkmıyor, sadece sorunlu bi araba kullanmaya devam ediyorsunuz. Masrafı erteliyorsunuz, masrafı iptal etmiyorsunuz yani.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
İsa Acar yazdı:

Emre geçmiş olsun emoji15.png Yapabileceğim bir şeyler olursa çekinmeden arayabilirsin emoji120.pngemoji106.png

Teşekkür ederim İsa abi☺️
Beni Isparta’ya bi bıraksana 😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Vefat hadisesi dolayısıyla başınız sağolsun.

Araba için geçmiş olsun. Güzel yardımlaşma olmuş Maşaallah. Tamir sonrası inşaallah keyifle binersiniz. KM neredeydi merak ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Emre misafirin yanına uğradım iş çıkışı. Motor taşlamaya gitmiş, yarın gelir toplar testini yaparım dedi. Bir aksilik olmazsa Çarşamba günü teslim ederim diyor usta. Senin arabayı en dibe koymuşlar kuzu kuzu yatıyordu :D

Efe de gitmiş bugün 

PLFV1j.jpg

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Resim eklendi
  • Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Isparta, gül kokulu şehir 😊

Ne güzel bakılıyor bu arabaya..:flowers:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Tahir İlter yazdı:

Emre misafirin yanına uğradım iş çıkışı. Motor taşlamaya gitmiş, yarın gelir toplar testini yaparım dedi. Bir aksilik olmazsa Çarşamba günü teslim ederim diyor usta. Senin arabayı en dibe koymuşlar kuzu kuzu yatıyordu :D

Tahir usta iyiyse bundan sonra honda alalım.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Fırat Önal yazdı:

Tahir usta iyiyse bundan sonra honda alalım.

Kapatma saatinde gittim güler yüzlü, herşeyi anlattı, dükkanda tertipli düzenli. Honda almam diyemem. Focus tipsiz almam dedim aldım, Reno almam dedim aldım 😅😅

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Şahin Efe Kahraman

abi öncelikle tekrar geçmiş olsun. ne güzel ki bir faydamız olduysa. araban emin ellerde işi bitince haber ederim ben sana 😄

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Recep Demirci yazdı:

KM

Teşekkür ederim abi. Km 217 bin küsur.

Bizden önce bu arabanın contası değişmiş. Muhtemelen bloğu tamir etmeden kapattılar. Benim elimde 2,5 senede belli oldu anca 😬

Tahir İlter yazdı:

uğradım

Abi Allah razı olsun. Evet Şahin de uğramış ben de aradım konuştum, adam çok makul birine benziyor. İnşallah dediği gibi düzgün bir şekilde toplayacaktır ben inanıyorum.

Geldiğimde hepinizi tek tek 5 dk da olsa ziyaret edeceğim:)

Fırat Önal yazdı:

honda alalım.

Biraz üzerinden zaman geçsin Honda alın ya da almayın diyebilirim size 😃

Şahin Efe Kahraman yazdı:

faydamız olduysa.

Olmaz mı be ya. Hiç kimsemin olmadığı bir şehirde hiç de yabancı gibi hissetmedim sayenizde.  Isparta ekibini seviyorum:) 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...