İçeriğe Yönlendir

Civic 1.4 IS Fokurdama Sesi

Emre Şimşek

Recommended Posts

Ali Darbaz

Geçmiş olsun. Daha koruma odaklı kullanmanı tavsiye ederim. Kul yapısı gözüyle bakmamak lazım. Korumacı olalım. Sonucta verdiğin meblağ bir aylık maaş kadar çoluğun çoçuğun rıskı. 

Emekçi adamın 30 günlük alınteri. 

Çok kominist yorum oldu gibi. :)

• Üzgün 1
Mesajın linki
Çağlar Bayur

sistemde sorun varsa rölantide de hararet yapar, olacağı varsa olsun yüklenmeli bir an önce.

• Beğen 3
Mesajın linki
Emre Şimşek
Tahir İlter yazdı:

Bununla gelmiş geçmiş olsun Emre. Sözünü unutma daha geniş zamanda bekliyoruz. Pandemi, iş, güç derken iki arada bir derede ilgilenebildik seninle kusura bakma 

Efe pazarlık uzmanıdır. Kendi arabamı ona sattırdım, aldığım arabayı ona aldırdım 😅

Abi sözüm söz. Ama öncesinde sizi bu taraflarda görürüm gibi:)

• Beğen 2
Mesajın linki
Ali Gök

hadi geçmiş olsun. atmosferik honda motoru uzun müddet üzmez allahın izniyle bidaha

• Teşekkür 1
Mesajın linki
Fırat Önal
Emre Şimşek yazdı:

Çok şükür sağ salim evimdeyim..

Aracı Isparta’da Honda Garaj diye bir yerde yaptırdık. Çok titiz çalıştıkları belli. Motor kısmını tertemiz yapmışlar buna çok mutlu oldum. Eli değmişken distribütördeki yağ kaçağıyla da ilgilenmişler sağolsunlar. Sütten ağzı yanan misali korka korka çıktım yola. Yarı yolda durup altını üstünü kontrol ettim. Yol sonuna doğru arabaya olan güvenim geri gelmişti.

Yapılanlar özetle:

TL82MQ.jpg

Efe sağolsun pazarlığı benim adıma attı. 4600 kredi kartına taksitle oldu 👍🏼 

radyatör kale marka

Ispartalılar çok hızlı, dakikada bir araya geliyorlar.. Efeyle otururken bir baktım Engin ağabey, bir baktım Tahir ağabey geliverdiler. Hepsine selam olsun

TLFwcQ.jpg

TLF0et.jpg

Emrecim inşallah iyi bir şekilde yapılmıştır. Bir daha seni üzmez. Aslında bende orada olacaktım ama hanım işyerinden izin alamadı. Bir daha bekliyoruz daha geniş bir zamanda. 

• Teşekkür 1
Mesajın linki
Emre Şimşek
Fırat Önal yazdı:

Emrecim inşallah iyi bir şekilde yapılmıştır. Bir daha seni üzmez. Aslında bende orada olacaktım ama hanım işyerinden izin alamadı. Bir daha bekliyoruz daha geniş bir zamanda. 

Teşekkür ederim Fırat Ağabey. Seni tanımasam o ustayı bulamaz, Efe’yle Tahir Ağabey ve Engin Ağabeyle buluşamazdım. İyi ki varsın.

• Beğen 2
Mesajın linki
Emre Şimşek

Bu da sözünü verdiğim video:)

• Beğen 5
Mesajın linki
Tahir İlter
Emre Şimşek yazdı:

Teşekkür ederim Fırat Ağabey. Seni tanımasam o ustayı bulamaz, Efe’yle Tahir Ağabey ve Engin Ağabeyle buluşamazdım. İyi ki varsın.

Fırat hocam candır. 

• Beğen 4
Mesajın linki
Engin Deniz
Tahir İlter yazdı:

Fırat hocam candır. 

Bide buluşmaları ayarlayabilsek 😃 Allah'ın izniyle virüs işi bitsin güzel bi buluşma ayarlayalım inşallah. 

• Beğen 3
Mesajın linki
Mert Gulkokan

Emre hocam muğladasınız sanırım 

bende memlekete gelince denk gelirse görüşmek isterim

• Beğen 2
Mesajın linki
Emre Şimşek
Mert Gulkokan yazdı:

Emre hocam muğladasınız sanırım 

bende memlekete gelince denk gelirse görüşmek isterim

Tabiki. Siz Dalaman’a gelir misiniz bilmem biraz sapa kalıyor herhalde ama gelirseniz beklerim ben bi Marmaris yaptığımda haber ederim 👍🏼

Mesajın linki
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

Tabiki. Siz Dalaman’a gelir misiniz bilmem biraz sapa kalıyor herhalde ama gelirseniz beklerim ben bi Marmaris yaptığımda haber ederim 👍🏼

İstanbuldan muğlaya göçen şehirliler, muğla insanının çekilmediğini söylüyorlar. Aklınız varsa muğla köylerine göçmeyin sadece tatile gelin deniyor. 

Sen bilirsin, haklılık payları varmı. 

Mesajın linki
Okay Kaygusuz

Geçmiş olsun emre forma konulara uzak kaliyorum benim isler artinca. Eskiden fotoğrafçida calisirken hergun masa üstünde sekmeler acikti suan evde ps yok internet yok haliyle telefondan zaman firsat buldukca. Hakkimizda hayirlisi.

Mesajın linki
Emre Şimşek
Ali Darbaz yazdı:

İstanbuldan muğlaya göçen şehirliler, muğla insanının çekilmediğini söylüyorlar. Aklınız varsa muğla köylerine göçmeyin sadece tatile gelin deniyor. 

Sen bilirsin, haklılık payları varmı. 

Çekilmeyen Muğla’nın insanı değil. Buraların kalabalıklaşması. Eğer arsa alıp müstakil ev yaptıramayacaksa İstanbullu gelmesin gerçekten hoşuna gitmez..

Okay Kaygusuz yazdı:

Geçmiş olsun emre forma konulara uzak kaliyorum benim isler artinca. Eskiden fotoğrafçida calisirken hergun masa üstünde sekmeler acikti suan evde ps yok internet yok haliyle telefondan zaman firsat buldukca. Hakkimizda hayirlisi.

Ne yaptın sen en son? senin konuyu bulamadım telde

Mesajın linki
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...