İçeriğe Yönlendir

Şimşek Etkili Uzun Far Önerisi

Kadir Çarboğa

Recommended Posts

Gökhan Tuna
Furkan Sumer yazdı:

Bi tane öne, bi tane arkaya.. Ne dersin abi? 😌

Harika bir sey, Florasan'a hemen taktirayim :)

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Farlara xenon, led, mercek falan taktırıp ön cama film çektirenleri anlamıyorum ben

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Çağlar Bayur yazdı:

az kibar ol 2 defa fren bas bırak yahu

ben daha çok fren değilde arka sisleri açıp bırakıyorum etkili oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taha Şengül
Çağlar Bayur yazdı:

basit fren pedalına 2 defa al ver yapılacak arkadaki düşünsün

Bunu anlamsız bir yerde tampon tampona geliyorsa arkamdan yapıyorum gerçekten çok zevkli :)

Haluk Şentürk yazdı:

Farlara xenon, led, mercek falan taktırıp ön cama film çektirenleri anlamıyorum ben

Çokça küfrediyorum karşıdan gelen beni kör ediyor sellektör yapıyorum uzunlar sanıp, bide üstüne oda sellektör yapıyor küfürün bini bir para 😡

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

sonrasında egzosdan duman atma özelliği de açıksa daha zevkli oluyor, silecek falan çalıştırıyorlar

O özellik nasıl oluyor? Menüye baktım bulamadım. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Menüde değil gaz pedalının altında :)
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

gizli şeyler.. pasha tuning

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Niye yahu mercek montajı ayıp mı o zaman orijinalinde olanları falan da sökelim :)
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Niye yahu mercek montajı ayıp mı o zaman orijinalinde olanları falan da sökelim default_smile.png
Yanlış anladınız, hem yolu iyi görmek için çaba harcayıp on cama film çekip özellikle gece görme oranını düşürmek garip geliyor. Yoksa Bi led uygulaması falan gayet mantıklı geliyor
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Yanlış anladınız, hem yolu iyi görmek için çaba harcayıp on cama film çekip özellikle gece görme oranını düşürmek garip geliyor. Yoksa Bi led uygulaması falan gayet mantıklı geliyor
Pardon :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Haluk Şentürk yazdı:
Metin Akbal yazdı:
Niye yahu mercek montajı ayıp mı o zaman orijinalinde olanları falan da sökelim default_smile.png

onu sorunca, film hiç engellemiyor diyorlar :) bazen insan gönül gözü ile görebiliyor demek ki :rofl:

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
onu sorunca, film hiç engellemiyor diyorlar [emoji4] bazen insan gönül gözü ile görebiliyor demek ki :rofl:
Benim kalbim temiz.
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Taze taze önereyim:) PTT den şimdi teslim aldım. Tam istediğim gibi. Küçük ve ışık tonu çok güzel.

6000K saf beyaz. Fansız model.

18000 lümen

48 SMD Samsung CSP çipli

Çifti 100W

Arka kısım genişlik 3 cm, uzunluk 6,4 cm

Uzunlarım için aldım. Bi xenonlara destek :seytan:

NAESfO.jpg

50E3Yo.jpg

WFWAmt.jpg

5mWrXF.jpg

ytEy5Q.jpg

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Taze taze önereyim[emoji4] PTT den şimdi teslim aldım. Tam istediğim gibi. Küçük ve ışık tonu çok güzel.
6000K saf beyaz. Fansız model.
18000 lümen
48 SMD Samsung CSP çipli
Çifti 100W
Arka kısım genişlik 3 cm, uzunluk 6,4 cm
Uzunlarım için aldım. Bi xenonlara destek :seytan:

NAESfO.jpg
50E3Yo.jpg
WFWAmt.jpg
5mWrXF.jpg
ytEy5Q.jpg
vergi?
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
foto isteriz. 

Yarın montajdan sonra foto+video paylaşacağım aracımın konusunda [emoji846]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aydın Sert yazdı:

Yarın montajdan sonra foto+video paylaşacağım aracımın konusunda emoji846.png

eee çatladık?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Furkan Sumer yazdı:

Herkes sikayetciyse kimler takiyor bunlari 🤔

Ben :)

Seviyorum ben. Uzunlara taktım. 

Ben led takanları değil de, gereksiz sellektör yapanlara gıcığım :)

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aydın Sert yazdı:

WFWAmt.jpg

Bana verdiğinden değil mi bu.. 

Şunlardan vardı bende.. Işığı ver rengi daha iyiydi ama, ampul yuvasının yapısı gereği odak ayarını yapamıyordum.. 

mini-led-xenon-csp-led-zenon-h1-h3-h4-h7

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Bana verdiğinden değil mi bu.. 

Şunlardan vardı bende.. Işığı ver rengi daha iyiydi ama, ampul yuvasının yapısı gereği odak ayarını yapamıyordum.. 

mini-led-xenon-csp-led-zenon-h1-h3-h4-h7-h8-h9-h11-9600-lumen-96w__1119531201670381.png

Bunların arkası daha dar. Diğerleri 3,5 cm olduğu için far kapağını kapatamıyordum ve ampul kasıyordu yuvada. Bunlar 3 cm.

Montajını dün yaptım. Çizgide ve odakta sorun yok. Hatta ışık şiddeti de çok iyi. Ama ampul renkleri birbirinden farklı çıktı.

Dispute açtım. AliExpress arabulucu oldu. Paranın tamamını iade edileceğini fakat 10 gün içerisinde kargo takip numarası girmemi istiyor. Ürünü iade etmem gerekiyormuş. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Nasıl iade edeceğim ben bunu. Etsem bile ulaşır mı ki?

aeed2e9056f47047779228954e5981e8.jpg
9fee5019cf763b281e42ee9cf48cda89.jpg
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

onun yerine bir çift bu şekilde farklı renkli satın alıp yarı para ödemeyi teklif edin satıcıya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
onun yerine bir çift bu şekilde farklı renkli satın alıp yarı para ödemeyi teklif edin satıcıya.
2 takım olur birisi satılır valla iyi fikir :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aydın Sert yazdı:

Paranın tamamını iade edileceğini fakat 10 gün içerisinde kargo takip numarası girmemi istiyor. Ürünü iade etmem gerekiyormuş.

hileye başvurmuş, çinliler de türkleşti galiba, çine kargo parasını kim ödeyecek?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...