İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Mi Band 4

Ali Darbaz

Recommended Posts

Baha Kanberoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Bunu miband 4 için söylüyorsun dimi :) 

A101 de indirimde varmış. Akşam bakacam. Bulursam alacam. 

Online mağazasından da sipariş verebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Baha Kanberoğlu yazdı:

Online mağazasından da sipariş verebilirsiniz. 

Kargoda margoda kaybolur. 4 tane a101 var. Gidip bakayım öyle elleyerek alayım. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Ali Darbaz yazdı:

Beyler, hanım için lazım, bunu alayımmı. Daha ucuz veya özelikleri bakımından daha cazip tavsiyeleriniz varmı 

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-4-akilli-bileklik-siyah-p-HBV00000KKJ56

şuanki fiyatını bilmiyorum ama mi band 5 alın bence aradaki farka değer  https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-5-akilli-bileklik-p-HBV00000V3WEC  cuma fırsatlarında trendyol da 160 TL idi

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Cihat Küçükay yazdı:

Yettim gayri emoji6.png benim çocuklarda mi band 4 var.
Bende xiaomi gtr, hanımda xiaomi gts var. Sorular varsa alayım emoji106.png

Cihat Bey,

Sizdeki xiaomi Amazfit gtr 47 mm sanırım.

Bende İphone 8 var. Uyumluluk durumu nedir? Stabil çalışır mı?

İş yerinden arkadaşım Huawei GT2 önerdi. Kendisi kullanıyor Android ile memnun. Denemek için bağladık iyi idi.

Fakat aralarında 600 tl kadar fark var. GT2 daha pahalı.

İOS için öneriniz var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Cihat Bey,
Sizdeki xiaomi Amazfit gtr 47 mm sanırım.
Bende İphone 8 var. Uyumluluk durumu nedir? Stabil çalışır mı?
İş yerinden arkadaşım Huawei GT2 önerdi. Kendisi kullanıyor Android ile memnun. Denemek için bağladık iyi idi.
Fakat aralarında 600 tl kadar fark var. GT2 daha pahalı.
İOS için öneriniz var mı?
Huawei watch gt 2 nin gtr dan farkı telefon görüşmesi yapılabilmesi, birde kandaki oksijen miktarını ölçüyor sanırım. Onun dışında iki saatte benzer özellikler taşıyor.
Her iki saatte ios ile tam uyumludur. Ama bildirim gelmesinde sorun olur mu, ya da başka bir problem var mı, net bilmiyorum.
Ben dediğim gibi, notify for amazfit programı ile birlikte kullanıyorum. Bütün özelliklerini bu sayede kullanabiliyorum.
Belki siz ios ile uyumlu olmayan özellik varsa onu kullanamayabilirsiniz.
Ama bunların dışında ben saatimden memnunum.
Yakın zamanda patronuma Huawei watch gt 2 pro aldık. Dehşet güzel bir saat. İlerisi için hedef konulabilir [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Ben telefon çaldığında duymama problemi için alacaktım. 

Kullandığım işitme cihazı sayesinde telefon çaldığında(sessize alsam bile) kulağıma direkt ses geldiği için sorunum ortadan kalktı.  

Ofis arkadaşlarımın hepsinde var. Çok memnunlar. 

Ali Darbaz yazdı:

Kargoda margoda kaybolur. 4 tane a101 var. Gidip bakayım öyle elleyerek alayım. 

kilitli yerde muhafaza ediyorlar cam içinde.  kasacı gelecekte açacakta bekle Allah bekle.  personelleride tripkolik.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali alacaksan SO2 kandaki oksijeni ölçen al bari daha detaylı olsun, xaomi bileklikte yoktu, Huvey Band 4 pro al mesela, yada so2 ölçenlerden al derim....  paaraya kıy, hemde hanım için, direk kıy gitsin :)

https://www.hepsiburada.com/huawei-band-4-pro-akilli-bileklik-siyah-p-HBV00000VSGNB

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ali alacaksan SO2 kandaki oksijeni ölçen al bari daha detaylı olsun, xaomi bileklikte yoktu, Huvey Band 4 pro al mesela, yada so2 ölçenlerden al derim....  paaraya kıy, hemde hanım için, direk kıy gitsin :)

https://www.hepsiburada.com/huawei-band-4-pro-akilli-bileklik-siyah-p-HBV00000VSGNB

Abi böyle giderse hiç alamayacam. :) nerden bulayım ben 300 lirayı. 300 liram olsa iki miband 4  tane alırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ekran kartına buldun ama :) bu hanımın için. sakın görmesin bu mesajları.

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Dogan Arsiray yazdı:

ekran kartına buldun ama :) bu hanımın için. sakın görmesin bu mesajları.

yahu öyle değil. Bende hanımın gızık kaptığı bir masaüstü bilgisayarı vardı. Onu kardeşimin kullanabileceği hale getirdim. Notebookunu alıp pcyi verdim. win to win. herkes memnun

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ahanda öğle tatilinde A101 harca harca bitmezcilerden 165 tlye aldım :) Hanımla aramı şimdiden düzeltti. Kendisine birazcık kilo almışın demiştim. Oda epeydir bana küskündü :D

ACtC-3eytqgBJyD4DUfo-jb6YWm54IW6OUrYGNfO

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Ahanda öğle tatilinde A101 harca harca bitmezcilerden 165 tlye aldım [emoji4] Hanımla aramı şimdiden düzeltti. Kendisine birazcık kilo almışın demiştim. Oda epeydir bana küskündü [emoji3]

ACtC-3eytqgBJyD4DUfo-jb6YWm54IW6OUrYGNfOXAxUbvOhTgpjDUCABYxqCXtygq66kv6LoP3YXL23z4rdBxI1R9zpU7Ab9dbAmvPqi4ZoOsAJC0A2UZ0q972sOaKsp9p9hTo9tvAsboZ1LWvTsMxhQx9zVA=w733-h977-no?authuser=0
Hanıma kilo aldın denir mi ya [emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Kendisine birazcık kilo almışın demiştim.

füze atsaydın. 

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ümit Türk yazdı:

füze atsaydın. 

Evden kaçarken hyper mil işe yaramaz artık😊 çok gaza basmam lazım. 

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

Ahanda öğle tatilinde A101 harca harca bitmezcilerden 165 tlye aldım :) Hanımla aramı şimdiden düzeltti. Kendisine birazcık kilo almışın demiştim. Oda epeydir bana küskündü :D

ACtC-3eytqgBJyD4DUfo-jb6YWm54IW6OUrYGNfO

aboow kavgada denmez! hanımlar salmaz hanımlar kilo almaz hanılar bunalıma girmez birkere öğrenin şunu artık.

Mehmet Yeter yazdı:

Evden kaçarken hyper mil işe yaramaz artık😊 çok gaza basmam lazım. 

o terlik denk gelecek aga.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)
Mert Gulkokan yazdı:

Ben bugün selülit giderici egzersizler videosu gönderdim hanıma teşekkür etti emoji1787.png

Mert hocam daha yenisiz galiba😁

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mert Gulkokan yazdı:

Ben bugün selülit giderici egzersizler videosu gönderdim hanıma teşekkür etti emoji1787.png

yürek yemiş

Dogan Arsiray yazdı:

aboow kavgada denmez! hanımlar salmaz hanımlar kilo almaz hanılar bunalıma girmez birkere öğrenin şunu artık.

o terlik denk gelecek aga.

hanımlar kaka yapmaz. ayrıca. pıt yapar. pembe renk.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Hanımla anlaştık , bir tane daha alıyom. Ben kendim kullanıyom şu an. Beni hareket etmeye meyilli hale getirdi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Hanımla anlaştık , bir tane daha alıyom. Ben kendim kullanıyom şu an. Beni hareket etmeye meyilli hale getirdi. 

sevindir kendini biraz hipermil yap yürüyerek.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2015-2019 döneminde 61,2 milyon cep telefonu ile toplam 12 milyar 840 milyon dolar ithalat gerçekleştirildi. Son beş yıl içinde akıllı telefon ithalatının en fazla yapıldığı yıl ise 2015 oldu. Söz konusu tarihte cep telefonu ithalat miktarı ve tutarı sırasıyla 13 milyon 581 bin adet ve 3 milyar 136 milyon dolar olarak kayıtlara geçti.

kaynak: webtekno

yine aynı sayıda , sadece yarı yarıya ucuz ürünler alsa idik kendi hastanelerimizi bile yapabilirdik başkalarına muhtaç olmadan. 2020 den sonra çok şey değişecek

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

İkincisinide aldım. Kızımda istiyor şimdi. onada bişey bulmak lazım. 4 yaşında bebeye saat takılmaz dimi. 

ACtC-3frN7pnPtcmAGznovnObnksqjzo2yKDCltW

Arabayı sürerken nabzım düşmüş, 9 dakika rahatlama ölçmüş. Sakin sürüşün sonuçları sanırım. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Arabayı sürerken nabzım düşmüş, 9 dakika rahatlama ölçmüş. Sakin sürüşün sonuçları sanırım. 

gizli şeker ?dikkat etmeli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...