İçeriğe Yönlendir

O Bir Fransız

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

çoluk çocuk , can sıkınıtısından gezinti, teknik veri araştırma vs. o rakama ben hiç bakmam

195 adet xsara var 70 adeti 1.4 hdi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-1994-model-190-binde-orjinal-air-suspansiyonlu-hatasiz-ayarinda-959663465/detay

mesela bedava... ne güzel şeymiş bu yahu

Bir fransız aşkı depreşti sende.. hayrolsun 😛

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir fransız aşkı depreşti sende.. hayrolsun 😛

belgesi var, fransa otomotivin nirvanasıdır

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

3 tekerle gider bu... stepne gerekmez.. 

Çağlar Bayur yazdı:

belgesi var, fransa otomotivin nirvanasıdır

Göster diyeceğim.. 100 euro isteyeceksin şimdi.. 

Sormuyorum. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

100 euro isteyeceksin şimdi.. 

Sormuyorum. 

selfielerde indirim var lem

fındık ta var yeni mahsül geldi, sarayım mı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

fındık ta var yeni mahsül geldi, sarayım mı

Ceviz lazım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

seninkinden ucuz şu an , böyle özeliklere sahip olduğunu bilen bile olmaz ondan yavaş gidebilir 2.eli. normal

Abi benim araç 206 ile aynı olmasına rağmen Citroën diye gidince ustalar burun kıvırıyor bununla gitsem kapıdan içeri koymazlar beni :biggrin:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ceviz lazım [emoji4]

Yeni toplanacak daha
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Köksal Yılmaz yazdı:
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ceviz lazım emoji4.png

Yeni toplanacak daha

Oo ceviz de mi var. 🥰

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Oo ceviz de mi var. [emoji3059]
Karamürseldeki komşum üretiyor abi. Biz ondan alıyoruz.
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Mehmet Ozyurek yazdı:

Oo ceviz de mi var. 🥰

Kaç kilo lazım. Yeşil kabuklu mu yeşil kabuğu soyulmuş mu? Önümüzdeki ay için whatsapdan adres alayım. Dükkana mı yollayım yoksa? 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Oğuzkan Erışık yazdı:

Kaç kilo lazım. Yeşil kabuklu mu yeşil kabuğu soyulmuş mu? Önümüzdeki ay için whatsapdan adres alayım. Dükkana mı yollayım yoksa? 

Soyamam ben ya 😅

adres yollarım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

fiyatlar genel olarak şişik sahibinden'de, xsara için de derim şahsen aynı şeyi. piyasa da ağır tabi.

bir de -van'da dahi olsa- şu araç varken, sizinkine bakmazdım:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-degisensiz-hasar-kayitsiz-1-parca-boyali-xsara-1.4-hdi-956047444/detay 

km çok belirleyici bu aralıkta, fiyatı biraz indirin bence beklememek için. 68'e alternatif de var, 1.4 hdi 307 gibi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Umut Taşlı yazdı:

fiyatlar genel olarak şişik sahibinden'de, xsara için de derim şahsen aynı şeyi. piyasa da ağır tabi.

bir de -van'da dahi olsa- şu araç varken, sizinkine bakmazdım:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-degisensiz-hasar-kayitsiz-1-parca-boyali-xsara-1.4-hdi-956047444/detay 

km çok belirleyici bu aralıkta, fiyatı biraz indirin bence beklememek için. 68'e alternatif de var, 1.4 hdi 307 gibi. 

Tercihlere saygı duyarim tercih meselesi.

bu aracın benim aracımdan farkı nedir benim km 25 bin fazla sadece fiyatlar aynı üstelik benim aracimda hiç boya yok

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Tercihlere saygı duyarim tercih meselesi.

bu aracın benim aracımdan farkı nedir benim km 25 bin fazla sadece fiyatlar aynı üstelik benim aracimda hiç boya yok

bir parça az boya 17 yaşındaki araçta öncelik sebebi değil işte abi, onu diyorum ben de. seninki 255 bin, o 230 bin olsa km de fark yaratmazdı ama bir eşik var, seninki üstünde, o altında. bir de senin araçta fotoğrafta görülen birkaç yer var boya isteyen, amblem, klima ızgarası vs üst üste koyunca boyasız olması o kadar çekici gelmiyor. açıklaman güzel ama bizim millet okumuyor zaten çoğu zaman, km'yi bile telefonda soruyorlar.

direkt gözüme çarpan o aracı gösterdim örnek olarak, onun özelinde düşünme ama satılsın istiyorsan da sahibinden fiyatlarını baz alma derim.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Kendime araba  alırken  ben baktırmadım tanıdıktan aldım tarzı ilanları direk eliyorum biyere gösterip emin ol net yaz boyasız diye

yada şurası boyalı de arayan çoğalır👍

Rakama bakınca ilanların %80 i 50-60 araşısında rakam yüksek gibi o yüzdende talep olmuyordur 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Umut Taşlı yazdı:

bir parça az boya 17 yaşındaki araçta öncelik sebebi değil işte abi, onu diyorum ben de. seninki 255 bin, o 230 bin olsa km de fark yaratmazdı ama bir eşik var, seninki üstünde, o altında. bir de senin araçta fotoğrafta görülen birkaç yer var boya isteyen, amblem, klima ızgarası vs üst üste koyunca boyasız olması o kadar çekici gelmiyor. açıklaman güzel ama bizim millet okumuyor zaten çoğu zaman, km'yi bile telefonda soruyorlar.

direkt gözüme çarpan o aracı gösterdim örnek olarak, onun özelinde düşünme ama satılsın istiyorsan da sahibinden fiyatlarını baz alma derim.

200 bin eşik sınırı diyorsun biz sınırı aşmışsız demekki:biggrin: tüh 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Gecen hafta laf arasinda gecti jeepi ilana koyuyorum dedim, aksam dogru fiyatla ilana koydum sabah telefonum susmadi oglen satis verdim.  Eksikleri asagidaki gibiydi. 

sanziman yenileme

on diferansiyel yenileme

yirtik koltuklarin deri yaptirilmasi

Rakam cok belirleyici, bazi ilanlar var 1-2 gun beklemiyor aracin kondisyonundan cok rakami onemli. Ucuz olmasi degil aracla ayni orantida olmasi gerekir. 

Bu arada soyle de bir ornek vereyim, Caglar abi yukarda deginmis. 

Mesela Jeep arayan adam aa bu paraya Land varmis deyip o ilana gitmez. Kendi icinde 96 model mi alsam 97 mi diye alternatiflere bakar. 

Ama Xsara direk aranan bir model olmayabilir, ayni paraya Pejo mu alsam, Reno mu alsam Citroen mi diyerek arac arayanlara seceneklerin arasindaki fiyat fayda icin en iyi arac olmasi gerekir.
Bu yaslardaki aracta boya nin da pek onemi yok bana gore, km ve fiyat dogru olursa vitrin ilaniyla kisa surede gider. 

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Köksal Yılmaz yazdı:
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ceviz lazım emoji4.png

Yeni toplanacak daha

Mehmet Ozyurek yazdı:

Oo ceviz de mi var. 🥰

Toplanmışı var yahu :D

Mehmet Ozyurek yazdı:

Soyamam ben ya 😅

adres yollarım 

Ben yollamaya yollarım da o sana gelmez çökerler diye tahmin ediyorum :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

Ben yollamaya yollarım da o sana gelmez çökerler diye tahmin ediyorum :D

Toplantı yapalım. Elden alalım. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Konumu özelden atayım. Bu seferde depoyu basarlar, ceza keserler ceviz mi stokluyorsun falan derler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

ceviz işi bende dm den yürüyelim

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Çağlar Bayur yazdı:

ceviz işi bende dm den yürüyelim

Çorum da İskilip Dolması var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...