İçeriğe Yönlendir

O Bir Fransız

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Önder Özcan

Hayırlı satışlar Mehmet.

Serkan Karadağ yazdı:

Hayırlı satışlar Abi, inşallah forum içinde kalır.

Foruma karşı bu olumsuz temenni için seni kınıyorum Serkan, ne yaptı bu insanlar sana?

:crazy:

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Abi çok acil telefonla da yolları ayır bence. Ya da dur, tost makinesi de olabilir :p

Hayırlısı olsun.

tost makinesi değiştirmekten telefona sıra gelmiyor ki bakalım inşallah o günlerde gelecek :) 

telefonum ile ayrılamıyoruz o beni çok seviyor bende onu bir birimizin kusurlarını görmekten uzak duruyoruz. 

Çağlar Bayur yazdı:

fotoları gören korkar, koltuk yok motor kapağı yok falan diye anlar

abi akşam elimde ne foto varsa onu ekledim. bakalım bir kaç güne bir iki foto çekip değiştiririm fotoları 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sinan Akgöl yazdı:

Hayirli satislar olsun. Otomatik dizel ve yuksek fiyat bakilmiyorsa benim arabada tavsiye ederim.

fiyat yükseltme şansım pek yok, mümkün olduğunca kendi aracıma yakın fiyatlı mümkünse tam otomatik bir araç almaya çalışacağım. sizin aracınız yarı otomatik mi 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

bir kaç güne bir iki foto çekip değiştiririm fotoları 

o zaman yeni onaya girer ilan yayından kalkabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

o zaman yeni onaya girer ilan yayından kalkabilir

aynı araç ilanı değil diye mi :) 

Önder Özcan yazdı:

Hayırlı satışlar Mehmet.

Foruma karşı bu olumsuz temenni için seni kınıyorum Serkan, ne yaptı bu insanlar sana?

vay arkadaş yıllarca sen kalk yıllarca tipsiz c5 bin sonra mb yi alınca tüm citroenler kötü forumdan uzak olsun he :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

fiyat yükseltme şansım pek yok, mümkün olduğunca kendi aracıma yakın fiyatlı mümkünse tam otomatik bir araç almaya çalışacağım. sizin aracınız yarı otomatik mi 

Yariotomatik ancak en sorunsuz ve bir parcasinda 130 200tl gibi sorun cikarabilicek, yokusta kaydirma yapmayan hep tam otomatik kullanmış biri olarak beni hayalkirikligina ugratmayan bir sanziman. Açikcasi memnun oldugum icin tavsiye ettim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
Önder Özcan yazdı:

Hayırlı satışlar Mehmet.

Konumuz sitroen di değil mi, :blush: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

Bu gün muayeneden geçtik 

Tek seferde hafif kusurlar ile geçtik 2 yıl daha muayene sorunu yok 

6cdb39111dd919ca435d34e1964e98f7.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Foto ufacık, okunmuyor.

1  motor no okunmuyor (daha okuduklarını görmedim)
2 numara debriyaj pedal lastiği yok demiş (var üzerinde duruyor yırtık bile yok)
3 numara toz koruğu hasarlı imiş (olabilir inip bakmadım)
4 aks da yağ kaçağı varmış (bilmiyorum olabilir)
5 ön cam çizikleri var (bana göre yok nereye yazdı ise silecek dalgalı sildi ise bilemem.)
6 arka sis farları fonksiyonun yerine getirmiyor (sol arka stop tamirli ondan yazmış olabilir) çok canlı yanmıyor
7 geri vites labası hasarlı (sol arka stop tamirli ondan yazmış olabilir) çok canlı yanmıyor
8 yan sinyal lambası çalışmıyor (çamurluk sinyali hiç bakamadım olabilir)
9 sinyal lambaları camları hasarlı (nerede var dedim gösteremedi)
10 sinyal lambaları rengi solmuş (ben göremedim)

açıkcası bunların bir çoğunu sildirebilirdim belki biraz uğraşsaydım.  akşam akşam uğraşmak istemedim hem ben yorgundum, oda baya yorgun görünüyordu. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

3 numara toz koruğu hasarlı imiş (olabilir inip bakmadım)
4 aks da yağ kaçağı varmış (bilmiyorum olabilir)

Bunlar önemli. Aksı elimize alabiliriz. Acil kontrol ettirin derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Bunlar önemli. Aksı elimize alabiliriz. Acil kontrol ettirin derim.

araçta yağ damlatma yok bu konuda eminim. park ettiğim yeri sürekli kontrol ederim aracın durduğu yere akan varmı diye evin önünde sürekli aynı yere park ederim. akma olsa mutlaka fark ederim. en kısa sürede bir lifte kendim alıp bakayım bakalım neler varmış :) birde ben göreyim 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

araçta yağ damlatma yok

Akstaki yağ sıvı değil, katımsıdır. Gres yağı gibi düşün.

Hem ayrıca, belki de çıkacak yağ kalmamıştır aksta :shok:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Akstaki yağ sıvı değil, katımsıdır. Gres yağı gibi düşün.

Hem ayrıca, belki de çıkacak yağ kalmamıştır aksta :shok:

eyvah eyvah hele ben bir bakayım bakayım :ireful1:

kötüyü çağırma bakim yok öyle bir şey :) 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Aks yağı davlumbaz içine sıvanmıştir, benim öyle olmuştu körük yırtılınca, yerde birşey yoktu. Yolda giderken merkezkaç kuvveti ile fırlıyor yağlar 😁

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Kazancıoğlu
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Aks yağı davlumbaz içine sıvanmıştir, benim öyle olmuştu körük yırtılınca, yerde birşey yoktu. Yolda giderken merkezkaç kuvveti ile fırlıyor yağlar 😁

baya bir inceledim aracın altına yattım, tekeri söküp davlumbaza bile baktım ama kimse yok çok hafif körükte bulaşma var :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

aracı henüz satamadım arayan soranda yok piyasa yavaşlamış. hadi benim fiyatım yüksek ondan satılmıyor diyeceğim ama favorilerimde olan araçlarda satılmıyor, 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aracı henüz satamadım arayan soranda yok piyasa yavaşlamış. hadi benim fiyatım yüksek ondan satılmıyor diyeceğim ama favorilerimde olan araçlarda satılmıyor, 

ilan yok diyor? piyasada çokça bilinen bir model değil, illa xsara alacağım diye arayan olmasa da face gibi fan clubları denenebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Link burada abi yenilemiştim 

Face benim olmadığı için pek bilgim yok

Bu ilan 20 günde 1108 kişi bakmış 14 favori var benim söylemek istediğim sadece benim aracım ile ilgili değil genel olarak bir durgunluk var gibi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1108 kişi bakmış

çoluk çocuk , can sıkınıtısından gezinti, teknik veri araştırma vs. o rakama ben hiç bakmam

195 adet xsara var 70 adeti 1.4 hdi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-1994-model-190-binde-orjinal-air-suspansiyonlu-hatasiz-ayarinda-959663465/detay

mesela bedava... ne güzel şeymiş bu yahu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

çoluk çocuk , can sıkınıtısından gezinti, teknik veri araştırma vs. o rakama ben hiç bakmam

195 adet xsara var 70 adeti 1.4 hdi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-1994-model-190-binde-orjinal-air-suspansiyonlu-hatasiz-ayarinda-959663465/detay

mesela bedava... ne güzel şeymiş bu yahu

Bunların en çok sevdiğim yanı park edince yere yapışıyor çok tatlı duruyor. eğer bozuk değilse yolda hıza göre kendini ayarlıyor zamanında çok aradım bunu almadan önce ama sağlam bulamadım sağlam olanlara param yetmedi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bunların en çok sevdiğim yanı park edince yere yapışıyor çok tatlı duruyor. eğer bozuk değilse yolda hıza göre kendini ayarlıyor zamanında çok aradım bunu almadan önce ama sağlam bulamadım sağlam olanlara param yetmedi.

seninkinden ucuz şu an , böyle özeliklere sahip olduğunu bilen bile olmaz ondan yavaş gidebilir 2.eli. normal

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...