İçeriğe Yönlendir

Exxen

Furkan Sumer

Recommended Posts

Furkan Sumer

Selam herkese 🙋 

Acun Abi, kızının eski dizileri izlemesine gonlu el vermeyince yeni bir platform sahibi olmus.

Dizilerden, stand up, muzik, talk show, otomobil programlarina kadar cogu seyi dusunmus gibi. 

1 Ocak’tan itibaren yayina baslayacak. Henuz bi uygulamasi yok, muhtemelen site uzerinden yayina baslayacak. Ucret tarifesi belli degil, ancak her kesimden insana hitap edecek paketler olacagi soyleniyor.

Ben “Konuşanlar” programi icin kullanmayi dusunuyordum. Gunden gune yeni programlar ekleniyor..

Yayinlanacak olanlardan bazilari su sekilde;

NfTWoL.png

jg7gs8.png

cgeD9e.png

k4dRLI.png

oNmR43.jpg

iO6VWj.png

c4eOwy.png

TlMqZX.png

AMCRlM.png

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

İstihdam yarattığı için tebrik ediyorum ama yaptığı işler tamamen ekonomik, topluma yararlı bir yayınını görmedim. Exen in de netflix ve amazon prime dan sıyrılıp başarılı olacağını pek sanmıyorum. İleride survivor, masterchef i de bu kanalda ücretli yaparsa kaç kişi para verip de izler görmek lazım. 

Ek bilgi: Van da bir okul yaptırmış. Allah razı olsun. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Yutube gibi ise izlerim, para isterse no money

Tabii ki paralı :)

Konuşanlar youtube'dan tüm bölümlerini kaldırınca çok fazla takipçisini kaybetmiş. Ayıp etmiş gerçekten.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

@Furkan Sumer

İtiraf et ne kadar aldın acundan 😁

Sen diyene kadar hiç fark etmedim bu oluşumu, bende hiç takip edemiyor muşum teknolojiyi ya 😃

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Valla beni büyük dertten kurtaracaklar. TV'ye olan bağımlılığım giderek azalacak. Hali hazırda apartmanın ortak kablolu yayını kullanıyorum. Onda da zaten 33 kanal kaldı sile sile. Acun'un yarışmalarını izliyordum. Bu sene zaten son diyecektim iyi olmuş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Acun abiyle tanisikligimin olmasini cok isterdim 😂 Ben Hasan Can Kaya’yi (Konuşanlar’i) takip ediyorum. 

Her hafta sali, cuma gunleri ekran basina cekiyor seyirciyi. Muhabbeti guzel, oldukca seviyorum.

Sani Gerşon yazdı:

Konuşanlar youtube'dan tüm bölümlerini kaldırınca çok fazla takipçisini kaybetmiş. Ayıp etmiş gerçekten.

Konusanlar icin konusmak gerekirse, 50dk lik bir video yayinlandi;

Youtube’ta yayinlanan programda ekibin ucretini, maasini karsilayamadigini soyluyor. Cok fazla teklif almasina ragmen izleyicinin dusuk miktarda para odeyebilecegi bi yapimciyi tercih etmis. Bu kisi de Acun abi.. 

Leman Kultur’de sahne aldigi zamanlarda, izleyiciler daha once bilmedikleri bi stand-up gosterisi icin aralarinda para toplamislar, sahne alacaklari yeri ayarlamislar vs. bu sekilde gelisen, buyuyen bi komedyen.

Yine seyirciyi dusunerek hareket ettigi asikar. Bolumlerin kaldirilmasi hos olmamis tabi, bu da isin prensibi artik..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Gülmek bile parayla, gariban gülmesin mi 😁

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Reklamlı ve reklamsız seçenek olacak diye duymuştum.

Ücret vermeyen reklâmlı izleyecek.yada daha az ödeyen.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
İsa Erdoğan yazdı:

Reklamlı ve reklamsız seçenek olacak diye duymuştum.

Ücret vermeyen reklâmlı izleyecek.yada daha az ödeyen.

TV8 in internet sitesinden bir içerik izlemeyi denediniz mi? İmkanı yok reklamdan kafayı yedirtiyor... Parasız izlenmez, para verilir mi orasını göreceğiz. Benim takip ettiğim bir içerik yok şuan açıklananlarda.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Babam konuşanların takipcisi idi.  Ben pek izlemedim. Sarmadı beni :(

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

TV8 in internet sitesinden bir içerik izlemeyi denediniz mi? İmkanı yok reklamdan kafayı yedirtiyor... Parasız izlenmez, para verilir mi orasını göreceğiz. Benim takip ettiğim bir içerik yok şuan açıklananlarda.

Haftasonu yutubede amerikalı leisi izliyoruz 12 mil step yapıcaz. Her yarım milde bir reklam giriyor. Baktık olmuyor izleyici sayısı az ve rayting düşük yerli zoombacılarla aerobik yaptık. Reklam az yada hiç girmedi. 

Yani yutubede aynı mok. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Ali Darbaz yazdı:

Babam konuşanların takipcisi idi.  Ben pek izlemedim. Sarmadı beni :(

babanız, amiyane tabirle, bizim gibi sıkı bir ‘bebiş’miş desenize 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Gülmek bile parayla, gariban gülmesin mi 😁

Ağlatmak kolay güldürmek zor. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Furkan Sumer yazdı:

Bolumlerin kaldirilmasi hos olmamis tabi, bu da isin prensibi artik..

Para alarak işini yapmasına lafım yok. Lafım, beni siz var ettiniz diyerek var olduğu bölümlerin kaldırılmasında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Konuşanları izledim 3 bölüm her gün 2 bölüm izliyim dedim kendimce yayından kalkmış😂😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ali Darbaz yazdı:

Reklam az yada hiç girmedi. 

Yani yutubede aynı mok. 

YouTube da reklam çıkıyormuydu 😁

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Sani Gerşon yazdı:

Para alarak işini yapmasına lafım yok. Lafım, beni siz var ettiniz diyerek var olduğu bölümlerin kaldırılmasında.

exxen’e eklenir sanirim. 32 bölüm, kolay degil. iyi bir getirisi olur..

yeni baslayanlar 10-15 dk lik extra bolumlerini izleyip o sekilde uyelik olusturur gibi izlenim var.

umarim netflix gibi coklu hesap acilir.

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Gülmek bile parayla, gariban gülmesin mi [emoji16]
Garibanın yüzü gülür mü ?75c0796d9fa75d646f291b54df01a5f1.jpg
  • Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Selçuk Bakış yazdı:

@Furkan Sumer

İtiraf et ne kadar aldın acundan 😁

Bu senen Furkan hocam gönüllüler kadrosundaymış.😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Furkan Sumer yazdı:

babanız, amiyane tabirle, bizim gibi sıkı bir ‘bebiş’miş desenize 😂

Annem okey 101 de moderatördü. Milleten bıkıp görevinden kendini azad etti :D

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Mehmet Yeter yazdı:

Bu sene Furkan hocam *gönülsüzler kadrosundaymış.😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

ferhat albayrak da karanlık tarafa geçmiş... sinan koçlar, burak ertemler dururken doğan kabak nedir be adam

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...