İçeriğe Yönlendir

Nasıl Bilirsiniz? - Mitsubishi Outlander 2.0

Murat Sahın

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

rakip deniyorsa doğrudur. lastikler aynı anda alınıp eskiyecek. ön arka yapılacak vs. çap değişimi olmayacak. havaları aynı olacak vs.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Fikri Keleş yazdı:

ASX lere baktınız mı?

Baktım hocam, önden çekişli. altı yükseltilmiş HB bir araç izlenimi uyandı bende. Ben 4 çeker istiyorum yoksa ASX'e gelene kadar çok alternatif var hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Süspansiyonu çok sert diye forumda tona da vardı. Bakmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mahmut Yıldız yazdı:

Süspansiyonu çok sert diye forumda tona da vardı. Bakmak lazım.

Virajda iyi olur :) Zaten çoğunlukla asfaltta kullanılacağından önem arz etmiyor hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Ali Gürbüz yazdı:

@Talha Bilgi siz bu araçtan epey süre kullanmıştınız degil mi?

Ben 2.4 outlander otomatik kulkandım epey bir süre yani kendim için. :)

2.0 atmosferik motorlar en sorunsuz motorlar diyebiliriz, yıllık bakımların dışında sizi çok uğraştırmaz. Ankara da olduğunuz için yedek parça sorunu yaşamazsınız ki zaten bir çok parçası hyundai gibi kore araçlarıyla aynı ben mesela radyatör kapağını hyundai orjinalininkini aldım birebir uyumlu bazı alt parçaları takoz vs h100 minibüs ile uyumlu gibi :)

Lpg ile uyumlu güzel bir stf ltf ayarı ile uzun süre sorunsuz binersiniz. 

Outlander face ve whatsapp grubu bile var anınca sorularınıza çözüm sunarlar tecrübeli kullanıcılar... 

Eksi yönleri ise ; Süspansiyon biraz sert, yalıtım tipik japon aracı olduğundan zayıf, lakin kasa sağlam ben bir kaç ufak şehir içi dokundurmalarında zafer ile ayrıldım :) 

Birde bir kaç arkadaş kontak termiği problemi yaşadı bir kaç arkadaş ise cam otomatiği problemi... Peki neden ? Laf dinlememeleri işin açığı... :)

Eskiden fiyatları çok cazipti şimdi yükselseler bile gene de fiyatını hak eden suvlar nacizane... Ez cümle ; Tavsiye ederim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Murat Sahın
Dogan Arsiray yazdı:

al ve son sahibi ol bir araba.

Yok be hocam, piyasa çok garip. Her şey satılıyor :) Mitsubishi carisma bile, ki benim bildiğim en piyasası olmayan araçlardan biridir, satılıyor ilginç şekilde. Ben düzgün bir araç olursa (kaporta, mekanik vb. anlamlarda) her aracın satılabileceğine inanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

Yok be hocam, piyasa çok garip. Her şey satılıyor :) Mitsubishi carisma bile, ki benim bildiğim en piyasası olmayan araçlardan biridir, satılıyor ilginç şekilde. Ben düzgün bir araç olursa (kaporta, mekanik vb. anlamlarda) her aracın satılabileceğine inanıyorum.

Mazda 3 satılmaz derler mesela. İlana koyduğun gün satsam satardım. 1 gün daha bekledim fiyat için. Kafamdaki fiyata 2 günde sattım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Mazda 3 satılmaz derler mesela. İlana koyduğun gün satsam satardım. 1 gün daha bekledim fiyat için. Kafamdaki fiyata 2 günde sattım. 

Her zamanki gibi mazda konusunda ülkemizin hatalı bakış açısı kendini gösteriyor. Güzel arabadır halbuki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...