İçeriğe Yönlendir

Renault Talisman 1.6 160 HP

Ahmet Türedi

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

araka tekerin dönüşe duyarlı olması yeterli geldi benim için, bir bu araç yeni Kaptır ve Yeni Koleos bence güzel araçlar, Koleos ve Talismanın ön gösterge tablosu ve orta ekran kısmı sönik ve birazda çirkin geliyor bana, yeni nesil Captur Clio moduna girmeleri yani kasa değişmeleri lazım, sanırım bu olduğunda çok daha güzel olacaklar...

Yorum bağlantısı
Erman Uzun
Sani Gerşon yazdı:

Latitude Renault bile değil. Direk Samsung olan bir model. Donanımı bile yetersiz olmakla beraber tek özelliği D sınıfı olması.

Fiyat ve sundukları kanaatimce yeterli gibi lakin Samsung olması parça olarak düşündürüyor

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Murat Gedik

Güle güle kullanın araç hala sizde mi? Ben de bu araçtan almayı düşünüyorum. Alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

1.6 dciler blok patlatıp kol çıkarıyormuş ona dikkat :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

1.6 dciler blok patlatıp kol çıkarıyormuş ona dikkat :D

1.3 tce’lerde bir şey yok mu bi daha bakalım

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Murat Gedik yazdı:

Güle güle kullanın araç hala sizde mi? Ben de bu araçtan almayı düşünüyorum. Alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Araç satıldı malesef.Eşimin SUV merağı yüzünden güzelim araba gitti.Hala aklımda çok keyifli bir araç.Dikkat edilecek çok bir hususu yok genel olarak 100 bin km civarında alt tablalar bozuluyor kronik ben iyi niyet garantisi ile birlikte %50 sini ödeyerek değiştirtmiştim.Onun dışında sorun yaşamadım. 90 bin civarı otomatik vites yağı değişimi gerektiğini söyleyen servisler var.Ama bazıları gerekli bazıları gereksiz diyor.Ben değiştirmeden kullandım sorun yaşamadım. 4 control olmasına dikkat edin gerçekten çok etkili bir teknoloji kullanırken hissedebileceğiniz bir özellik. Alırsanız keyif alacağınızı düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Çok teşekkür ederim Ahmet bey. İnşallah alacağım bütçeyi denkleştirmeye çalışıyorum. Peki 130 Hp ve 160 Hp olanlar arasında çok fark var mıdır?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Murat Gedik yazdı:

Çok teşekkür ederim Ahmet bey. İnşallah alacağım bütçeyi denkleştirmeye çalışıyorum. Peki 130 Hp ve 160 Hp olanlar arasında çok fark var mıdır?

Ben 160 hp lık kullandım açıkcası 130 luk nasıl bilmiyorum ama 160 lık gerçekten güzel gidiyor.İnternette karşılaştırmaları vardı çok büyük bir fark yok gibi ama 160 lık daha cazip gelmişti bana.Yakıt yönünden 130 luk bir tık daha az yakıyor diye biliyorum.130 luk olanda üzmez eskiden 2.0 motorlar ancak o güçleri veriyordu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

alt takımda burçların birinin yan sanayisi yokmuş, orjinali de serviste 5-6 bin tutuyor dedi bir arkadaşım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Çok teşekkür ederim. 

Sevdik bir kere katlanacağız artık :-) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Ahmet Çankaya yazdı:

alt takımda burçların birinin yan sanayisi yokmuş, orjinali de serviste 5-6 bin tutuyor dedi bir arkadaşım...

Aynen malesef fiyatlar yüksek ama dışarıda muadil bulunabiliyordu.Ben dışarıda yaptırmadım çünkü servis yarı parasını karşıladı.Yani parça bulunabiliyor sorun değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bak evet, bulursan banada haber verde hemen elden çıkarayım, zaten tetikteyim satmak için bahanem artar :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arıza yapmaktan çalışamıyor ki alet. ÇAlışıverse bi halledecek zaten piston gömlek don atlet

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İlkay Başaran yazdı:

Arıza yapmaktan çalışamıyor ki alet. ÇAlışıverse bi halledecek zaten piston gömlek don atlet

:D hani nerede, aaa kapının önünde ama saat gibi, sanırım benimkisi özel über seri :tongue:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Arıza yapabilir diye ya da çok yakıyor. Başka olasılık yok :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arıza yapabilir diye ya da çok yakıyor. Başka olasılık yok :) 

arıza duymadım, yakıtı dizel gibi neredeyse, tersini nereden duydun :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

arıza duymadım, yakıtı dizel gibi neredeyse, tersini nereden duydun :) 

10 litre yakan dizel var :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

atmosferik koca motorlu kibrittte var, birde jeneartorlü olan elektriklide var, 1 saat önce yanımdan geçti tarrrrrr diye çalışan motoruyla :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ahmet Çankaya yazdı:

Bana Qashqaiyi sattıran burçlar mı yoksa. 

4 tane travers burcu.. 5-6 sene önce orijinali tanesi 600 lira idi.. ben 60-70 liraya yan sanayi takıyordum. o da 1 seneyi görmeden bozuluyordu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben de niye bildirim geldi diyorum. 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...