İçeriğe Yönlendir

Ehliyet Sınıfı Değiştirme İşlemi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Ben geçen yıl Çekici ehliyeti aldım 2500 TL masraf oldu Kimliğe de işlettim Psiko teknik ile Dijital ehliyet kaldı onları da aldım mı Tıra gitmeye başlayacam ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Dijital ehliyet dediğin src mi abi

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Dijital ehliyet dediğin src mi abi

Çekici araçlarda Kamyonlarda Otobüslerde digital takoğraf var artık onlara digital ehliyet gerekiyor Ticaret odalarından alınıyor
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kemal Korkmaz yazdı:

Çekici araçlarda Kamyonlarda Otobüslerde digital takoğraf var artık onlara digital ehliyet gerekiyor Ticaret odalarından alınıyor

Her sene bir şey çıkıyor.. Benim müşteriler her yıl takoğraf değişiyor her yıl ruhsat değişiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İşlemi bitirdim.

Kimlikleri aldı sadece. Delip geri verdi. ( Ki bankada en kızdığım onların imha edilmesi lazım. Neyse. Vergi dairesinde harcın birini 2 lira eksik yatırmış. Allah'tan aynı binada idi gittim tamamladım.

Ehliyet dosyasını açmıyor bile . Bı huylandim. D mi dedi evet dedim. Bı yandan da ce demi yazdıraydik diyom içimden 😛

parmak izimi aldılar. İnşallah faili meçhul dosyalarimi yakalamazlar. Şaka şaka .

imza attı kan grubu sordu. Ki dosyada vardı bakmadı tabi.

tamam dedi adres verdim evde değilim işteyim diye iş adresini yazdırdım. 

bitti dedim. E dedim yalandan su ehliyet dosyasına baksaydin o kadar para verdik dedim. Sistemde onlar var dedi geri verdi. Kaybolursa felan sonra sormayın dedim. Yok dedi. Saçma olmuş o iş. Devlet memurları güzel ama goy goylu bol sakin bı yerdi. Allah işlerini bozmasın. Kpss A diye zorlattilar bizi girmedik düz memurluğa . Banker oldu paralaniyoz para içinde. 

Sani Gerşon yazdı:

Nüfus dairesinde yeni ehliyet için başvuru yapacaksınız sonrasında da aynı anda kimliğe de tanıtmak istediğinizi söyleyeceksiniz. Yeni ehliyeti her türlü veriyorlar, ekstradan kimliğe tanıtılıyor.

Söyledim yaptım dedi teyidini nasıl yapıyoz kimlikler gelince. Gidip radara felan mi girsek test ederiz

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mustafa Tüfekçi yazdı:

İşlemi bitirdim.

Kimlikleri aldı sadece. Delip geri verdi. ( Ki bankada en kızdığım onların imha edilmesi lazım. Neyse. Vergi dairesinde harcın birini 2 lira eksik yatırmış. Allah'tan aynı binada idi gittim tamamladım.

Ehliyet dosyasını açmıyor bile . Bı huylandim. D mi dedi evet dedim. Bı yandan da ce demi yazdıraydik diyom içimden 😛

parmak izimi aldılar. İnşallah faili meçhul dosyalarimi yakalamazlar. Şaka şaka .

imza attı kan grubu sordu. Ki dosyada vardı bakmadı tabi.

tamam dedi adres verdim evde değilim işteyim diye iş adresini yazdırdım. 

bitti dedim. E dedim yalandan su ehliyet dosyasına baksaydin o kadar para verdik dedim. Sistemde onlar var dedi geri verdi. Kaybolursa felan sonra sormayın dedim. Yok dedi. Saçma olmuş o iş. Devlet memurları güzel ama goy goylu bol sakin bı yerdi. Allah işlerini bozmasın. Kpss A diye zorlattilar bizi girmedik düz memurluğa . Banker oldu paralaniyoz para içinde. 

Söyledim yaptım dedi teyidini nasıl yapıyoz kimlikler gelince. Gidip radara felan mi girsek test ederiz

Hayırlı olsun.  Kimlikleri sağlam takip edin.  Sonra nufüs müdürlüğüne gidiyor.  Ayrıca ordan almaya uğraşıyorsun. Senden başka kimseye kesinlikle vermiyorlar. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ümit Türk yazdı:

Hayırlı olsun.  Kimlikleri sağlam takip edin.  Sonra nufüs müdürlüğüne gidiyor.  Ayrıca ordan almaya uğraşıyorsun. Senden başka kimseye kesinlikle vermiyorlar. 

Takibi nasıl yapıyoruz.

İş adresi verdim mesai saatleri içinde bulurlar beni :) niyeti varsa

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Takibi nasıl yapıyoruz.

İş adresi verdim mesai saatleri içinde bulurlar beni :) niyeti varsa

Bizde adreste bulunmamız rağmen postacı gelmedi.  Güya gelmiş 2 kere. Kocaman bir YALAN. Sonra İlçe nufüs müdürlüğüne gidiyor. Yine ilgili biriminden belge karşılığında alıyorsunuz( geçici belge ile) 

Size ptt den takip barkot numarası gelecek. Ordan takibatını sağlayabilirsiniz. Kart hızlı çıkıyor. Ankaradan geliyor tabi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...