İçeriğe Yönlendir

2021 Tüyap Karavan Fuarı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Münir Nurettin Taşova

Hotomobil'in yeni serisi harika olmuş

• Beğen 1
Mesajın linki
Arif Aykın

Çok iyi karavanlar varmış gerçekten

Mesajın linki
Erdem Bozkurt

yakın bi arkadaşım evini kiraya verip karavanda yaşamaya başladı, bol bol geziyorlar 2 evin kirası bizim bu hayatın masrafına yetiyor diyor .video dakika 23:50 bosphorus iveco karavan fiyatı gibi güzelmiş..

• Beğen 1
Mesajın linki
Ahmet Aybeyaz

Bugün gidiyorum hocam ben de karavan fuarına.
Geçen sene tecrübesiz gitmiştim CNR'dakine, bu sefer karavan sahibi olarak, neyin ne olduğunu bilerek gitmek nasıl olacak göreceğiz :)

• Beğen 1
Mesajın linki
Ali Gök

gidecek arkadaşlara bir uyarı yapayım. Evelki seneydi sanırım gittİğimde bir firmadan kamp malzemesi almak için fiyat sormuştum normal internet fiyatlarından pahalı demişlerdir. giden arkadaşlar fuarda ucuzdur düşüncesi ile alacakları bişey varsa direk almasınlar ucuz olmayabilir kontrol edip işlerini geliyorsa öyle alsınlar derim

• Beğen 4
Mesajın linki
Ahmet Aybeyaz
Ali Gök yazdı:

gidecek arkadaşlara bir uyarı yapayım. Evelki seneydi sanırım gittİğimde bir firmadan kamp malzemesi almak için fiyat sormuştum normal internet fiyatlarından pahalı demişlerdir. giden arkadaşlar fuarda ucuzdur düşüncesi ile alacakları bişey varsa direk almasınlar ucuz olmayabilir kontrol edip işlerini geliyorsa öyle alsınlar derim

Evet geçen sene benim de dikkatimi çekmişti, yan ürünlerdeki fiyat farkı.

İnternet büyük nimet, anında fiyat araştırması yapılmalı.

Mesajın linki
Sami Demirpaz

Kamp ve karavancı biri olarak benim de merak ettiğim bir fuar. 

Beylikoff - Offroad Kamp ve Doğa Sporları Derneği olarak bizim de fuarda standımız var. 9 Nisan'da orada olacağım.

• Beğen 2
Mesajın linki
Dogan Arsiray
Erdem Bozkurt yazdı:

yakın bi arkadaşım evini kiraya verip karavanda yaşamaya başladı, bol bol geziyorlar 2 evin kirası bizim bu hayatın masrafına yetiyor diyor .video dakika 23:50 bosphorus iveco karavan fiyatı gibi güzelmiş..

çocuk yok herhalde... dur birkaç nokta daha koyayım da ciddi olduğum anlaşılsın ... :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Mesajın linki
Erdem Bozkurt
Dogan Arsiray yazdı:

çocuk

:biggrin: Anahtar kelime çocuk yok kafalarına göre takılıyorlar,hayat bize göre misali

• Beğen 1
Mesajın linki
Dogan Arsiray

belli. iki cocukla surekli karavana tikilsinda gorelim. 🙂

karavan amerikan isi otobus boyunda motorhome ise baska tabi. zaten ev parasi onlar.

Mesajın linki
Çağlar Bayur

karavan işi bizim coğrafyaya ters.

Mesajın linki
Servet Aydın

Yol kenarına işeyen toplum hazır değil daha

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Mesajın linki
Dogan Arsiray

zaten sapa da da karavan ile durulmaz. iti var kopuğu var. ne anladım bu işten.

Mesajın linki
Evren Erakçora

Asos'ta kamp yerine çekmek için olabilir. 

Mesajın linki
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...