İçeriğe Yönlendir

Yavru Insignia 2021 Corsa F

Çiğdem Bilen

Recommended Posts

Çiğdem Bilen
Burak Kuşçu yazdı:

Hayırlı olsun çok beğendiğim bir araç, Tek dezavantaj opel in bursa servisi aşırı ilgisiz umarım sorun yaşamazsınız.

Oradan araba alacaktım satış temsilcisi çok ilgiliydi 2.el birimi elimdeki corsaya 80bin lira fiyat verdi. Tamam fiyatı düşük veriyorsunuz biliyoruz da bu kadar olmaz dedim. Sonra aracı 115bine 3 günde kendim sattım arabayı da başka bayiden aldım Bursa opel ile ilk tanışmamız böyle oldu bakalım hayırlısı ilgilerini zamanla göreceğiz 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çiğdem hocam ilk defa gördüm konuyu, gözden kaçmış. Güle güle kullanın. B sınıfı bir arabaya göre gayet donanımlı. Kazasız belasız diyorum :nazar:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bizim burada servisi vardı, ilgisizlik havadan bakma,sonuç nemi oldu, şuan yok o servis,  özel servislere çok dikkat etmeli ana firma, bizde çoğu markada durum böyle, çalışanlar memnun değil sanırım hallerinden, işini sıkıntılı yapan insandan ne beklenirki diye düşünüyorum....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız, belasız ve de cezasız kullanın Çiğdem Hocam. Hayırlı olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çiğdem Bilen

İyi dilekler için herkese tekrardan teşekkürler
Çoğunluğu şehir içi olan ortalamamızı da şuraya koyalım. Daha sakin ve hypermill kullanımda eminim daha iyi rakamlar çıkabilir. 6c4d82a9238354ea5bbe834c577ef94a.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Neredeyse aynı değere sahibim şu an. Yol bilgisayarını keşke vag gibi yapsalardi, 1. Güzergah, 2. Güzergah pek kullanışlı gelmedi bana. Bir de ne işe yarayacagini cozemedigim s/s sayacı var, stop ettiği süreyi tutuyor. Kimin ne işine yarayacaksa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Erdal Aydın yazdı:

Neredeyse aynı değere sahibim şu an. Yol bilgisayarını keşke vag gibi yapsalardi, 1. Güzergah, 2. Güzergah pek kullanışlı gelmedi bana. Bir de ne işe yarayacagini cozemedigim s/s sayacı var, stop ettiği süreyi tutuyor. Kimin ne işine yarayacaksa.

O sayaç 2008de de var ne işe yarar bilmiyorum ben bazen lambalarda bakıyordum kaç sn stop etmiş diye. 18 saniyeden az s/s tasarruf ettirmiyor diye izlemiştim bir yerde. Satıcı son anda vazgeçmeseydi 1.2 tsi leon alacaktım sizin 308 leon karşılaştırmanızı bekliyorum 👍psayı çok gömmeyin ama 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

308 i tanıma sürecim devam ediyor, işlerimin yoğunluğundan da konuyu açmam zaman alacak.
4 sene manuel style Leon kullanmış, 1 buçuk aydır da otomatik styletech 308 kullanan biri olarak diyorum ki ( style ve styletech özelinde, Fr ve allure donanımı kullanmadım yorum yapamam) biri diğerinden (totalde) bariz kaliteli, üstün vs diyen birine cevap bile vermem, sadece gülerim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mahmut Yıldız
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Filmli resimlerimizi de ekleyelim

10uaxmj.jpg

mnuftp9.jpg

Maşallah, ne kadar tatlı bir araç bu. Güle güle kullanın. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

:nazar:

Güncel motor, performans, yakıt, kronik sorun durumu(varsa) alabilir miyim?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)
Tevfik Işık yazdı:

:nazar:

Güncel motor, performans, yakıt, kronik sorun durumu(varsa) alabilir miyim?

Aracım daha 2300 kmde hep şehir içi kısa mesafe kullanıyorum 7 litreyi aşağı düşmedi ama tasarruf amaçlı kullanmadım. Bir süre şehir içi dikkatli kullandım 6.5 lt yakalayabildim. Bir kere şehirler arası yaptık aracı bursaya getirirken 4.8lt gösterdi. Benim için yakıtı performansı yeterli araçtan genel olarak memnunum. Kronik sorunu yazılımsaldı servisler araçları çağırdı benim götürmeye vaktim olmadı henüz götürenler problemin giderildiğini söylüyorlar. Akü ile ilgiliydi sanırım akü biraz düşünce kontağı çevirince şansıman arıza uyarısı veriyordu. Başka problem yaşamadım 

tarihinde Çiğdem Kaya Bilgiç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Rengini daha da ortaya çıkarmış Hocam, güle güle kullanın 😊

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Ben kaçırmişım bu konuyu renk ve siyah uyumu çok guzelmis masallah kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Çiğdem Bilen

Aracım daha 2300 kmde hep şehir içi kısa mesafe kullanıyorum 7 litreyi aşağı düşmedi ama tasarruf amaçlı kullanmadım. Bir süre şehir içi dikkatli kullandım 6.5 lt yakalayabildim. Bir kere şehirler arası yaptık aracı bursaya getirirken 4.8lt gösterdi. Benim için yakıtı performansı yeterli araçtan genel olarak memnunum. Kronik sorunu yazılımsaldı servisler araçları çağırdı benim götürmeye vaktim olmadı henüz götürenler problemin giderildiğini söylüyorlar. Akü ile ilgiliydi sanırım akü biraz düşünce kontağı çevirince şansıman arıza uyarısı veriyordu. Başka problem yaşamadım 

Şansıman ne ya şanssızlık olmuş edit: şanzıman 😀 neyse araç 4000 km oldu hala tamamı şehir içi ortalaması 7 litreyi aşağı düşmedi günlük 3+3 6km yol yapıyorum etkisi büyük. Biraz yol uzayınca ortalama düşüyor.  Genel ortalaması 6.1 lt. Buraya not düşelim belki zamanla azalır.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

7 litreyi aşağı düşmedi günlük 3+3 6km yol

günlük rutin mezile göre harika bir tüketim. yokuş yok sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Şansıman ne ya şanssızlık olmuş edit: şanzıman 😀 neyse araç 4000 km oldu hala tamamı şehir içi ortalaması 7 litreyi aşağı düşmedi günlük 3+3 6km yol yapıyorum etkisi büyük. Biraz yol uzayınca ortalama düşüyor.  Genel ortalaması 6.1 lt. Buraya not düşelim belki zamanla azalır.

Normal, hanımın fiesta 1,25 manuel. Günlük 1,5+1,5 km yol yapıyor ortalaması 7,4 lt biraz alıp dolaştığım zaman 6,5 hatta şehirler arası 4,5~ 5,5 lt rahat görüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Çağlar Bayur yazdı:

günlük rutin mezile göre harika bir tüketim. yokuş yok sanırım

Gidişte rampa çıkıyorum dönüşte yakıt daha az oluyor. Ama trafik çok oluyor özellikle sabah 3-4 km yolu en az 20 dakikada gidiyorum  

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emre Şimşek

Ben konuyu yeni görüyorum. Öncelikle hayırlı olsun. Çok da güzel donanımlı arabaymış.

Daha sonra da hayırlısı olsun. Sanırım sizi hibrit paklar, yokuş inerken benzinli motorla inin çıkarken beleş elektrikle çıkın ortalamanız sıfır olsun:)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Emre Şimşek yazdı:

Çok da güzel donanımlı arabaymış.

Opel oldu bitti böyleydi. Doldurur arabayı sürekli. Yine de VAG grubuna karşı tutamadı gitti. 2000 öncesi çok iyiymiş denilene göre. Vectra A - Astra F zamanları. 

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Emre Şimşek yazdı:

Ben konuyu yeni görüyorum. Öncelikle hayırlı olsun. Çok da güzel donanımlı arabaymış.

Daha sonra da hayırlısı olsun. Sanırım sizi hibrit paklar, yokuş inerken benzinli motorla inin çıkarken beleş elektrikle çıkın ortalamanız sıfır olsun:)

Teşekkür ederim. Aracı satabilirsek hibrit de düşünebiliriz tabi 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...