İçeriğe Yönlendir

[Anket] Tavsiye Ettiğiniz En İyi Sigorta Şirketi ?

Halil İbrahim ERDEN

[ANKET] EN İYİ HANGİ SİGORTA ŞİRKETİNİ TAVSİYE EDİYORSUNUZ ?  

80 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Metin Akbal

Bu vardı ama, detayını araştırdın mı.. 
İlk pert etmek için % 60 hasar, devan eden yılalrda pert etmek için % 70 hasar isterim diyor... 
Diğer şirketler % 30-35 ile pert ederken bunlar % 70 ile pert ediyor.. 
Yani evet, 3 yıl içinde pert olursa sıfır bedelini veriyor ama pert etmiyor.. 
Özetle, her yeri okumak gerek [emoji4]

Tamam abi niye bağırıyon [emoji16]

Detayı hatırlamıyorum yaklaşık 3 senedir Efdal takılıyoruz [emoji16] Bizde napardık yangını söndürmeyeceğiz, arabayı da yardan aşağı atacağız [emoji16]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

Tamam abi niye bağırıyon emoji16.png

Detayı hatırlamıyorum yaklaşık 3 senedir Efdal takılıyoruz emoji16.png Bizde napardık yangını söndürmeyeceğiz, arabayı da yardan aşağı atacağız emoji16.png

Passat yine pert olmazdı ya.. Opeli bilmem.. 😛

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Passat yine pert olmazdı ya.. Opeli bilmem.. [emoji14]

Passat 'ın pert olmadığı yerde Opele sıyrıkla atlatmış dersiniz [emoji12]
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Ciddi bir hasar alması gerek bu koşullarda anlaşılan. Allah kimseye kaza bela vermesin bir de sağlam çıkmak gerek arabadan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Recep Selim Kaya yazdı:

Ciddi bir hasar alması gerek bu koşullarda anlaşılan. Allah kimseye kaza bela vermesin bir de sağlam çıkmak gerek arabadan.

Amaç, veriyor görünüp vermemek.. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Ankette emminin ağırlığı hissediliyor. Daha taze kasko yaptırdım sıcak sıcak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Eyüp Çetin yazdı:

Ankette emminin ağırlığı hissediliyor. Daha taze kasko yaptırdım sıcak sıcak. 

Anket, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Son bir ay içerisinde Allianz'dan 3 tane yaptırmışım (mail den gelen poliçelere baktım)
Galiba Allianz iyi, yada biri [emoji4] bizi kandırıyor. Kimin etkisi bu acaba...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Remzi Karaca yazdı:

Son bir ay içerisinde Allianz'dan 3 tane yaptırmışım (mail den gelen poliçelere baktım)
Galiba Allianz iyi, yada biri emoji4.png bizi kandırıyor. Kimin etkisi bu acaba...

:rolleyes:

Allianz iyi... için rahat olsun.. 

Canlı örnekleri whatsap gruplarında paylaşıyorum.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile ben acentama bırakıyorum, sağolsun kredi kartından çekiyor da o zaman haberim oluyor kasko yapıldığımı :)

vesilenin ikincisi: ev kaskoları da önemli, onları da yaptırın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

vesilenin ikincisi: ev kaskoları da önemli, onları da yaptırın

Şezlongta yatarken leeyynnn evin kaskosu bitiyor kitliyorum yüksek tarifeden sesini duymak nedir bilirmisin?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şezlongta yatarken leeyynnn evin kaskosu bitiyor kitliyorum yüksek tarifeden sesini duymak nedir bilirmisin?

Bu kadar da açık sözlüyümdür. [emoji28]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Aşşağı yukarı hepsini kullandım. Anadoludan bir cam parasını hala alamadım. Çok üstüne düşmem gerekti belki. 5 kere aradım nedir durum diye. Sonunda bıktım bıraktım peşini. Benim için sigorta şirketinin değil acentanın önemi büyük. Ben sorun yaşadığımda kanlı canlı adam isterim. Mesela fiestaya çarptıklarında hemen @Mehmet Ozyurekaradım. Neden aradığımı bende bilmiyorum. Heralde o an aramam gerektiğini düşündüm. Mesela yolda kalsam yine @Mehmet Ozyurekararım. Çekicimi bulacak bana hayır. O zaman insan pek iyi düşünemiyor. Önemli fikirler verebiliyor.

Cruze Antalya-Isparta yolunda kaldı. Şanzıman ileri gitmekden vazgeçip boşa geçmiş. Dağın başı biryer. O zamanlar kasko yaptırmıyordum. Gazipaşadan bir çekici aradım. Çekiciler kanka olduğu için bana en yakın çekiciyi bulup gönderdi. Bende sıcakdan fazla bekleyemeyeceğim için. Anahtarı lastiğin üstüne koyup eve gelmiştim. Sonra çekici arabayı bulup yükleyip belirttiğim servise bırakmıştı. Ne güzel hizmet.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Sıkıntı yaşamayınca hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorsunuz. Sadece kasko üzerinden bir firma kullanmıştım ve bütün kazalarda sıkıntı yaşamadım, son sene yenilerken emminin içine doğmuş ama geçmiş deneyimime  ve arada ki fiyat farkına dayanarak devam etmeyi seçmiştim. Araç pert olunca kazadan farklı davrandıklarını anladım ama iş işten geçmişti. Neyse ki çok fazla zarar etmeden emminin yoğun gayreti ve çok değerli bir büyüğümüzün destekleriyle durumdan kurtuldum.

Benzer durumda Allianzı gördüm yok böyle bişey.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
ALİ SEYKAN

Hizmet ağı, anlaşmalı yerler vb, açısından illaki farklar olur ancak her şirket var olabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.  Çok iyi dediğiniz şirketten alakasız nedenlerle sorun yaşayabilirsiniz. Bu, o şirketi kötü ya da iyi yapmaz. Yine kötü dediğiniz bir şirket işlemleri çok hızlı bir şekilde yapabilir.  

Bu, rizikonun gerçekleşmesiyle ilgili bir durum bazen çok sıkıntılı karmaşık durumlar olabiliyor. Haliyle işlemler uzuyor. Müşteride X arkadaşım parayı hemen aldı benim  niye uzadı diyor.  

Basit bir örnek vereyim.  Aynı kişinin yağmurlu havada şehir içinde gündüz vakti perte çıkardığı araba ile  gece ıssız yerde perte çıkardığı araba için aynı işlem yapılmaz(kamera,alkol,hız,hava şartları). Gece yapılan da araştırma derinleşir. 

Ayrıca hiç bir şirket koşa koşa para vermek istemez.  Süreci hızlandırma açısından yaşanılan sorunları ispatlayabilmek çok önemli.  Bu yüzden fotoğraf ve video işini ilk fırsatta halletmeliyiz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Sarıkaya yazdı:

Aşşağı yukarı hepsini kullandım. Anadoludan bir cam parasını hala alamadım. Çok üstüne düşmem gerekti belki. 5 kere aradım nedir durum diye. Sonunda bıktım bıraktım peşini. Benim için sigorta şirketinin değil acentanın önemi büyük. Ben sorun yaşadığımda kanlı canlı adam isterim. Mesela fiestaya çarptıklarında hemen @Mehmet Ozyurekaradım. Neden aradığımı bende bilmiyorum. Heralde o an aramam gerektiğini düşündüm. Mesela yolda kalsam yine @Mehmet Ozyurekararım. Çekicimi bulacak bana hayır. O zaman insan pek iyi düşünemiyor. Önemli fikirler verebiliyor.

Haklısın.. Refleks bu, Arayacak birinin olması güzel bir şey... 

Ben de kaza yapınca ortağımı aramıştım.. 

Ara sen, çekici de bulurum :)

Selçuk Bakış yazdı:

Sıkıntı yaşamayınca hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorsunuz. Sadece kasko üzerinden bir firma kullanmıştım ve bütün kazalarda sıkıntı yaşamadım, son sene yenilerken emminin içine doğmuş ama geçmiş deneyimime  ve arada ki fiyat farkına dayanarak devam etmeyi seçmiştim. Araç pert olunca kazadan farklı davrandıklarını anladım ama iş işten geçmişti. Neyse ki çok fazla zarar etmeden emminin yoğun gayreti ve çok değerli bir büyüğümüzün destekleriyle durumdan kurtuldum.

Benzer durumda Allianzı gördüm yok böyle bişey.

Allahtan sosyal medya ve iletişimde iyiyiz de.. mağduriyetini önledik.. 

Aksi durumda çok uğraşırdık.. yada benzer durumda olanların en az yarısının yaptığı gibi vaz geçer sineye çekerdik.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ALİ SEYKAN yazdı:

Hizmet ağı, anlaşmalı yerler vb, açısından illaki farklar olur ancak her şirket var olabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. 

İşte bazı şirketlerin elinden gelen neden % 25 eksiği oluyor.. Yada çok daha basit sebepler ile red gelebiliyor.. 

Ben iyi niyet düşünmüyorum.

Selçuğun olayında,

Eksper, bu aracı rayici 145-150 dir derken.. önerilen 120 bin liraya pert kayıtlı dahil, emsal hiç bir araç yokken, 120 de direndiler.. 

Neden ellerinden sadece bu geldi.. 

Acentesi bile ben tahkimle alabildim hasarımı diyor..

Ne hikmetse tahkime gidenler hep kazanıyor ancak, bu durumda olanların en az yarısı kaderine küsüp lanet olsun diyip uğraşmamayı tercih ediyor.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mehmet Ozyurek yazdı:

Haklısın.. Refleks bu, Arayacak birinin olması güzel bir şey... 

Ben de kaza yapınca ortağımı aramıştım.. 

Ara sen, çekici de bulurum :)

Allahtan sosyal medya ve iletişimde iyiyiz de.. mağduriyetini önledik.. 

Aksi durumda çok uğraşırdık.. yada benzer durumda olanların en yarısının yaptığı gibi vaz geçer sineye çekerdik.. 

Ben acenta olsam şahsen bu kadar uğraşmazdım 😅

Gece yarısından sonra dahi ilgilendin Abi hakkını helal et, yerine gelecek olanın ruhsatını istedim bu arada 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selçuk Bakış yazdı:

Gece yarısından sonra dahi ilgilendin Abi hakkını helal et, yerine gelecek olanın ruhsatını istedim bu arada 😊

Seninkinde ne var ya... 

Benim Müşterinin biri Oltu'da gece domuza çarptı... 

Başına neler geldi, ben neler yaptım, anlatırım bi ara.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Selçuk Bakış yazdı:

yerine gelecek olanın ??? :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mehmet Ozyurek yazdı:

Seninkinde ne var ya... 

Benim Müşterinin biri Oltu'da gece domuza çarptı... 

Başına neler geldi, ben neler yaptım, anlatırım bi ara.. 

Aslında anı tarzı konu açılabilir 😊

Aydın Sert yazdı:

yerine gelecek olanın ??? :)

Daha kesinleşmedi, kaskodan parayı almadım. Konusu ile paylaşsam daha uygun olur ama model 5008 düşünüyorum

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...