İçeriğe Yönlendir

Bir Kaza Haberi de Benden Olsun ( Maddi Hasarlı )

Ersen Tapan

Recommended Posts

Ersen Tapan

Sabah işe giderken 60 - 70 km hızlarda önümde trafik aniden durdu. Ben de frene asıldım ve çarpmadan durdum. Aradan 2 saniye geçti ve beklenen o ses bamm diye geldi. Şükür sağlık yönünden pek bir sıkıntım yok. Bununla geçmiş olsun diyorum. 

Araç kamerası var aracımda ama arabayı sanayiye çok yakın olduğu için hemen bıraktım. Görüntüleri almak aklıma gelmedi. 

261945772_WhatsAppImage2021-06-29at15_41_14.thumb.jpeg.44d7fe1e9a3d7737268d76f76df4e7bc.jpeg 

2119200185_WhatsAppImage2021-06-29at15_41.14(1).thumb.jpeg.83c73e498933ab1ece8d14dc815fd971.jpeg 

• Beğen 1
  • Üzgün 9
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Geçmiş olsun, neden bu kadar yakın takip ederiz anlamam. Yakın takip edince daha mı hızlı gidiliyor?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Mert Gulkokan yazdı:

Aynı kazayı yaşadım ben ve önümdeki durdu ama arkadan gelen servis bana vurdu bende öndekine vurdum
Bagaj kapağım da düzeltme ve tampon çatlağı tamir oldu
Yalnız o kadar şiddetli yansıdı ki iç kabine kafamı sert şekilde koltuk kafasına vurdum dedim ki araç kesin pert ama birşey olmadı çok şükür

Ben de çok şiddetli hissettim. Gözlük falan uçmuş gitmiş. 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Ersen Tapan yazdı:

Sağolun siz ne kadar dikkatli olsanızda dikkatsiz birileri oluyor illaki. 

İşte bu yüzden trafikte her saniye çok önemli. İnsanın aklını boşaltması gerek araba sürerken. 

Geçmiş olsun abi,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Evren Erakçora yazdı:

Geçmiş olsun, neden bu kadar yakın takip ederiz anlamam. Yakın takip edince daha mı hızlı gidiliyor?

Arkadan bana çarpan bayan bence hiç fren yapmadı. Ya geç farketti ya da telefon falan kullanıyordu birşey diyemem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Mert Gulkokan yazdı:

Yalnız o kadar şiddetli yansıdı ki iç kabine kafamı sert şekilde koltuk kafasına vurdum

Ersen abinin araba da Hatchback, Acaba araç Hatchback olunca mı çok hissediliyo ? Malum Bagaj payı yok katlanacak eleman daha az direkt kemik

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Geçmiş olsun. 

Çağlar Bayur yazdı:

geçmiş olsun, arkadan japon geliyorsa duramaz vurur, fiestaların kaderi bu

Kore sanki abi

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Geçmiş olsun. 

Kore sanki abi

Benim arkamdaki Auris , onun arkasindaki Kia.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arkadan çarpmalarda, kamçı etkisi denir, boyun arkaya gider aniden, doğru kafalık ve koltuk ayarı bu günler için lazım

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ersen Tapan yazdı:

Benim arkamdaki Auris , onun arkasindaki Kia.

Belki auris durmuştur da kia vurmuştur. Cüssesi çünkü

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...