İçeriğe Yönlendir

Bir Kaza Haberi de Benden Olsun ( Maddi Hasarlı )

Ersen Tapan

Recommended Posts

Selim Kaya

Geçmiş olsun. 

Yıllar önce son boncuk olarak bir Japon ile öndeki arabaya hatıra bırakmıştım. 

Şehir içi önümde seyreden traktörü sollamaya kalkınca sol şerit aniden durdu ve 1.5 araba boyu fren izi.

En nihayetinde kaza ama insanın canı sıkılmıyor da değil. Cana bir şey gelmesin yeter ki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Çok geçmiş olsun, trafik yoğunluğu arttıkça ne yazık ki bu tarz kazalar da artmaya başladı. Bir de kendine fazla güvenen ve elinden telefonu düşürmeyen sürücülerimiz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan DOĞAN

Çok çok geçmiş olsun.. bagaj havuzunda hasar var mı ? Aynı araca sahibim aracimda arkadan kazası var önceki sahibinden bagaj havuzunda hasar vardı kendim duzletmistim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Geçmiş olsun. Çok şükür sağlığınız yerinde. Allah beterinden saklasın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Geçmiş olsun Ersen abi Allah beterinden esirgesin. 

Bana da 207 varken arkadan çarmışlardı. Otomatik vites ayağını frenden çekince geldi vurdu. Arka taraf gitti zannettim çok şiddetli hissetmiştim. Ama hiç bir şey yoktu. Arkadan alınan darbeler demekki herleste aynı bomba etkisi oluşturuyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Belki auris durmuştur da kia vurmuştur. Cüssesi çünkü
İlk çarpan Auris oldu. Sonra Kia ona çarptı daha sonra tekrar Auris bana çarptı.
Çok çok geçmiş olsun.. bagaj havuzunda hasar var mı ? Aynı araca sahibim aracimda arkadan kazası var önceki sahibinden bagaj havuzunda hasar vardı kendim duzletmistim 
Bagaj kapanmaz diye açmadım. Vaktimde yoktu tamirciye bırakıp işe geldim.

Tüm geçmiş olsun dileğini ileten arkadaşlara teşekkürler. Allah hepimizi korusun kazalardan. Cana geleceğine mala gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...