İçeriğe Yönlendir

İstanbul-Muğla Arası En İyi Rota ve Yol Bilgileri

Kadir Kaya29

Recommended Posts

Çağlar Bayur

güzergahta yemek yüzünden ailecek zehirlendiğimizden beri, yanımda taşırım, muz/çikolata/salatalık/redbull çekirdek te güzel oyalıyor

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

güzergahta yemek yüzünden ailecek zehirlendiğimizden beri, yanımda taşırım, muz/çikolata/salatalık/redbull çekirdek te güzel oyalıyor

Güzergahta durmak bir karadenizli için şeytan işidir. O yol hemen gidilecek. Wc hariç durmak yok :) 

Ben gece yola çıkıyorum. Hep aynı şey başıma geliyor. En son yine antalya’dan dönerken oldu. Ben 110 ile gidiyorum. Vw hariç durmak yok tabi :) bi araba geçiyor beni. Genelde alman marka oluyor bu. Plaka 34. Belli ki o da istanbul’a dönüyor. Ben onu tekrar hiç görmüyorum. Yav hem sürekli 130-140 gidiyor hem de hiç durmuyor musun be kardeşim. Başka yaşayan var mı acaba bunu :) geçen yaz trabzon’dan dönerken giresun’da beni peşpeşe 1 bmw 1 passat geçti. Onlar da 34 plaka. Onları da hiç görmedim tekrar mesela :) 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Güzergahta durmak bir karadenizli için şeytan işidir. O yol hemen gidilecek. Wc hariç durmak yok :) 

Ben gece yola çıkıyorum. Hep aynı şey başıma geliyor. En son yine antalya’dan dönerken oldu. Ben 110 ile gidiyorum. Vw hariç durmak yok tabi :) bi araba geçiyor beni. Genelde alman marka oluyor bu. Plaka 34. Belli ki o da istanbul’a dönüyor. Ben onu tekrar hiç görmüyorum. Yav hem sürekli 130-140 gidiyor hem de hiç durmuyor musun be kardeşim. Başka yaşayan var mı acaba bunu :) geçen yaz trabzon’dan dönerken giresun’da beni peşpeşe 1 bmw 1 passat geçti. Onlar da 34 plaka. Onları da hiç görmedim tekrar mesela :) 

Dün İstanbula gelirken Ürgüp belediyesi cenaze aracını 4 kere geçtim. 😄

Çağlar Bayur yazdı:

Yazın buzlu kışın sıcak kahve, karışık çiğ kuruyemiş. Benim formülasyon. Bir de çok su içerim yolda. 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

110-120'yi geçmem. 

Yazın meyve, kışın kuruyemiş yerim yolda. 

Bir de çok su içerim. Su içtikçe tuvaletim geliyor, bu da hem uyutmuyor hem de mola vermek zorunda bırakıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...