İçeriğe Yönlendir

Bu Saatten Sonra LPG Kullanılır mı?

Muhammed Orak

Recommended Posts

Levent Güzelkalp
Evet. Ama olmayan şeyi projesi neden çizilir nasıl çizilir anlamam. Bi rapor yazar söken servis lpg sistemi söküldü diye. Noter de ruhsatı değiştirir. 
Bencede abi ama sistem cok karmasik bizde yurtdisinda programlarda goruyoruz hersey cok pratik
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Levent Güzelkalp yazdı:

yurtdisinda programlarda goruyoruz hersey cok pratik

dingiliz, evin bahçesinde kendisi helikopter imal edip, uçuş belgesi alabiliyor, ayrı bir dünya, garip garip kuralları var... amerigalı ayrı tuaf, 45 sene önceki şaseye uyumlu  sıfır yeni nesil  blok şanzımanı raftan hazır alıp takıyor 20bin e felan çok sıkıcı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

dingiliz, evin bahçesinde kendisi helikopter imal edip, uçuş belgesi alabiliyor, ayrı bir dünya, garip garip kuralları var... amerigalı ayrı tuaf, 45 sene önceki şaseye uyumlu  sıfır yeni nesil  blok şanzımanı raftan hazır alıp takıyor 20bin e felan çok sıkıcı

Yazılı olmayan anayasası bile var. Değişik

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Çağlar Bayur yazdı:

yok bu sefer evropadan değil, diğer taraftan gelecek gelmekte olan, hatta güney yarımküre de olabilir, daha zevkli yani tam tersine döndürmek için

Buralar sakin, bi hareket yok. Nöbetteyim haber vereceğim 🤪

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erdem Doğan yazdı:

Buralar sakin, bi hareket yok. Nöbetteyim haber vereceğim 🤪

Elektrikler kesilebilirmiş avrupa’da. Durum çok kötüymüş diolar 😁

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Elektrikler kesilebilirmiş avrupa’da. Durum çok kötüymüş diolar [emoji16]
Elde mızrak?
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
Elektrikler kesilebilirmiş avrupa’da. Durum çok kötüymüş diolar emoji16.png

Elde mızrak?

Süngü süngü :) 

90 giydirmişler. Çarşamba gecesini bekleyin

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Süngü süngü [emoji4] 

Ama nasıl sabredeceğim ben şimdi :crazy:
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Durun hemen enseyi karartmayın yahu..15 Temmuzun baş müsebbibi denilen BAE yle barıştık bir anda..20 milyar milyon dolar geliyor bir iki güne..De kalan bir kaç kurumdan hangisi gidecek acaba..ASELSAN olabilirmi..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yontma taş devrini incelemeye başlayayım, ileride lazım olacak 😅

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Enerji piyasası kaynaklarından elde edilen bilgiye göre, 25 Kasım Perşembe gününden geçerli olmak üzere benzine 1 lira, mazota 70 kuruş, LPG'ye de 90 kuruş tutarında zam bekleniyor.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Süngü süngü :) 

Kazık kazık bizans kazığı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Metin Mankal yazdı:

Durun hemen enseyi karartmayın yahu..15 Temmuzun baş müsebbibi denilen BAE yle barıştık bir anda..20 milyar milyon dolar geliyor bir iki güne..De kalan bir kaç kurumdan hangisi gidecek acaba..ASELSAN olabilirmi..

Sedat peker olur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Akaryakıt başlığı vardı bir tane bulamadım buraya yaziyim dedim. Az önce okudum da benzine 1 lira 1 kuruş motorine 1 lira 5 kuruş, lpgye de 65 kuruş zam kararı almışlar. 

EPDK nın engelleme ihtimali var ama kararını öğleden sonra verecek deniyor haberde. 

Petrolcü arkadaşlar vardı var mı detaylı bilgisi olan bu konuda? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Fatih Sarıkaya yazdı:

Zaten onmamamızın bir diğer nedeni bu bürakrasi. Elin oğlu atm gibi makinalarla araç alıp satıyor biz hala noter v.s ile uğraşıyoruz. 

Bu kadar üç kağıtçının olduğu ülkede notersiz iş yapılmaz. Elin oğlunun kapora alıp ortadan kaybolmak gibi bir huyu yok. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Hüseyin Sönmez yazdı:

Bu kadar üç kağıtçının olduğu ülkede notersiz iş yapılmaz. Elin oğlunun kapora alıp ortadan kaybolmak gibi bir huyu yok. 

Odaha garantili. Evrakları veriyorsun makinaya. Makina hallediyor. İşlem bitincede al gülüm ver gülüm.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Fatih Sarıkaya yazdı:

Odaha garantili. Evrakları veriyorsun makinaya. Makina hallediyor. İşlem bitincede al gülüm ver gülüm.

Kurnazlığın erdem gibi görüldüğü ve taktir edildiği bir coğrafyadayız. Makinanın fişini çekerler arada.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Hüseyin Sönmez yazdı:

Makinanın fişini çekerler arada

Makina yerinde durursa tabii :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Hüseyin Sönmez yazdı:

Kurnazlığın erdem gibi görüldüğü ve taktir edildiği bir coğrafyadayız. Makinanın fişini çekerler arada.

Ersen Tapan yazdı:

Makina yerinde durursa tabii :D

Onu yapan akıl onuda düşünmüş. Birtek bizdemi cinfikirliler. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Fatih Sarıkaya yazdı:

Onu yapan akıl onuda düşünmüş. Birtek bizdemi cinfikirliler. 

Örnek veriyorum. Alamanyada çalışıp bütün parasını Türkiyeye gönderen gurbetçi kardeşlerimiz Alman devletine hiç bir mal varlığım yok deyip yardım alıyorlardı. Alamanın aklında hiç böyle bir şey yok. Tahmin bile edemiyor.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hüseyin Sönmez yazdı:

Örnek veriyorum. Alamanyada çalışıp bütün parasını Türkiyeye gönderen gurbetçi kardeşlerimiz Alman devletine hiç bir mal varlığım yok deyip yardım alıyorlardı. Alamanın aklında hiç böyle bir şey yok. Tahmin bile edemiyor.

Adam ingiltere’de kaza yapıyor. Sigorta’dan değişecek kapının parasını alıyor 2500 pound. O parayla arabayı sürüp Türkiye’ye geliyor. Tatil yapıyor. Kapıyı da yaptırıyor ve dönüyor. 

• Beğen 3
  • Mutlu 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Adam ingiltere’de kaza yapıyor. Sigorta’dan değişecek kapının parasını alıyor 2500 pound. O parayla arabayı sürüp Türkiye’ye geliyor. Tatil yapıyor. Kapıyı da yaptırıyor ve dönüyor. 

Ne kadar akıllı insanlarmışız :bambam3: ...

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bu saatten sonra LPG kullanılır mı? Kullanılır şöyle ki.

Benzin 10 LPG 8 lira. İkisine de 1 lira zam gelecek biri 11 biri 9 lira. Zaten bu arabaya binilecek her iki depo da dolu kalsın bari. Hatta LPG tankını buyutsem mı diye düşünmeye başladım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...