İçeriğe Yönlendir

Yine Tiguan Yeniden Tiguan

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

Hamit inan

Maşallah. Güzel günlerde kazasız belasız binin inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Hayırlı uğurlu olsun.  Allah kazasız, belasız, cezasız güzel günlerde kullanmayı nasip eylesin. 

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Eyüp Çetin yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. 

Teşekkür ederim.

Önder Özcan yazdı:

Hayırlı olsun Cenk. Maşallah.

Çok teşekkürler Önder. Yıldız kadar olmasa da iyi. 

Onur Bulut yazdı:

Maşallah hocam çok güzel seçim. :nazar:

Çok teşekürler.

Aytac Sakal yazdı:

Hayırlı olsun , Kazasız Belasız.

Sağolun.

Saygın Can Oğuz yazdı:

Güzel ve hızlı bir değişim olmuş, hayırlı olsun.

Teşekkür ederim Saygın Can Hocam.

Hamit inan yazdı:

Maşallah. Güzel günlerde kazasız belasız binin inşallah

Amin. Sağolun.

Osman Yücel Çetin yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun.  Allah kazasız, belasız, cezasız güzel günlerde kullanmayı nasip eylesin. 

Çok teşekkürler, amin inşallah.

Fikri Keleş yazdı:

Hayırlı olsun 

80 bine sıfır alınıyordu,o zamandan beri aklımda olup bir gün sahip olma hayalinde olduğum bir araç 

Güle güle kullanın

Teşekkürler Fikri. Daha iyisi sizin olsun.

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Hayırlı olsun güle güle kullanın 

Teşekkürler Çiğdem Hocam.
Hayırlı olsun Cenk Bey, Hep Hayra süresin

Teşekkürler amin inşallah.
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun hocam :nazar:

Teşekkürler Saniciğim. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız inşeallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız inşeallah.

Çok teşekkürler. Amin İnşallah.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Hocam hayırlı olsun çok güzel arabaymış maaşallah. Geçtiğimiz sene 6 aylık bir yeni kasa seat ateca 1.5 tsi sahibi oldum zannedersem aynı motor. Daha önce de seat leon fr ım vardı 140 hplik 1.4 tsi ama bu 1.5 tsi motor her ne kadar çok istekli ve sarsıntısız çalışsa da yakıt tüketimi olarak ateca dan hiç memnun kalmadığım için 2013  2.0 tdi a6 ya geçtim. Bana göre tsi lar bakımından biraz fazla yakıyor ama geriye kalan her şeyi ile mükemmel araç... :nazar:

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah var bizimde hayallerimiz bakalım ama 3-4 sene sonra :) 

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Cenk Hocam hayırlı olsun. Çok güzel olmuş. Bahsettiğiniz ek donanımlar gerçekten araçtan alınan keyfi artırıyor. Zaten neredeyse sıfır. Kazasız günlerde binin inşallah. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Dış tasarım olarak bu kasayı yeniden daha çekici buluyorum.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Kerim Bilgehan Arbek yazdı:

Hocam hayırlı olsun çok güzel arabaymış maaşallah. Geçtiğimiz sene 6 aylık bir yeni kasa seat ateca 1.5 tsi sahibi oldum zannedersem aynı motor. Daha önce de seat leon fr ım vardı 140 hplik 1.4 tsi ama bu 1.5 tsi motor her ne kadar çok istekli ve sarsıntısız çalışsa da yakıt tüketimi olarak ateca dan hiç memnun kalmadığım için 2013  2.0 tdi a6 ya geçtim. Bana göre tsi lar bakımından biraz fazla yakıyor ama geriye kalan her şeyi ile mükemmel araç... :nazar:

Çok teşekkürler Bilgehan. Eskisi de öyleyd,i TSi motorlar kısa mesafelerde fazla yakıyor, özellikle şehir içinde. Ben çok km yapmadım ve araç 5000 km'yi geçince yakıt tüketimi daha düzene girecektir diye düşünüyorum.

Eren Gökmen yazdı:

:nazar:

Teşekkürler.

Arif Aykın yazdı:

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah var bizimde hayallerimiz bakalım ama 3-4 sene sonra :) 

Çok teşekkürler. Allah gönlünüze göre versin.

Cem Dilmen yazdı:

Cenk Hocam hayırlı olsun. Çok güzel olmuş. Bahsettiğiniz ek donanımlar gerçekten araçtan alınan keyfi artırıyor. Zaten neredeyse sıfır. Kazasız günlerde binin inşallah. 

Teşekkürler Cem Hocam. Isparta'ya gelirseniz bir etkinlik sizin için yapalım. Sizin Arteon'u inceleriz Isparta ekibi olarak. Çoğumuzunki  Alman oldu zaten. 

Macit Aliyev yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Dış tasarım olarak bu kasayı yeniden daha çekici buluyorum.

Çok teşekkürler.

Burak Kuşçu yazdı:

Hayırlı olsun Cenk hocam 🧿

Teşekkür ederim Burak. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Metin Akbal yazdı:

Renk donanim masallah kazasız belasız :)

Amin. Teşekkürler Metin Hocam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...