İçeriğe Yönlendir

Yine Tiguan Yeniden Tiguan

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Geçmiş olsun Hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Alpay Sumer yazdı:

Gözü kör olsun demeden gittiyse.. 😢 

Deliriyorum durduk yere islere ya.. 

Ben de delirdim ama, yazmayayım şimdi. Sövsem de değişen bir şey yok.

Çağlar Bayur yazdı:

geçmiş olsun

Teşekkürler Çağlar Abi.

Selçuk Bakış yazdı:

Geçmiş olsun Hocam

Teşekkür ederim Selçuk. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Geçmiş olsun Cenk Hocam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hocam çok geçmiş olsun,benim de bagaj kapağına pazarcıların kamyoneti dokunmuş, avuç içi kadar göçük var bagajda. Kimin yaptığını tespit edemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Çok geçmiş olsun Cenk Hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Geçmiş olsun, önceki hafta da benim arka tamponun ortasından başlayıp sağ arka çamurluk ve kapı bitimine kadar oldukça derin şekilde çarpıp kaçmış biri. 

Ben de sildim, pasta yapıldı arka kapı haricinde iz kalmadı gibi ama arka kapı ne yazıkki boyasız düzelmez, rötuşla çok sırıtır gibi. Şimdilik elletmedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Cenk Hocam geçmiş olsun.

Ü.Emre Kartal yazdı:

Geçmiş olsun, önceki hafta da benim arka tamponun ortasından başlayıp sağ arka çamurluk ve kapı bitimine kadar oldukça derin şekilde çarpıp kaçmış biri. 

Ben de sildim, pasta yapıldı arka kapı haricinde iz kalmadı gibi ama arka kapı ne yazıkki boyasız düzelmez, rötuşla çok sırıtır gibi. Şimdilik elletmedim

Emre sana da geçmiş olsun.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Evren Barış Özbek yazdı:

Emre sana da geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim. Olan yer de trafik akışı yok, sadece dikey park yapılıyor ve geri çıkılıyor. Duvar dibi yani. Onu dahi bu şekilde beceremeyenler trafikte ve üstüne çarpıp kaçmaktan da rahatsızlık duymuyorlar. 

Diyecek bir şey yok 🙂

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Sabah sabah park ettiğim yerde sürtüp kaçmışlar, canımı sıktılar. :(

IMG_7151.jpeg.28933a3841d6b845fa69f58cc1b7ff35.jpegIMG_7152.jpeg.fff07d8b55b31775548b999992187a56.jpeg

Su ve bezle sildim.IMG_7154.jpeg.41079ae2d22c1d02a21f3ca2fe28db0b.jpegIMG_7156.jpeg.1c6c4917e3a2b364a0b970fda935b326.jpeg

Derin siyah çizikler kaldı. Rütuş yaptıracağım artık, umarım düzgün olur. 

beyazlar, izopropil alkol ile çıkar. mikrofiber bez ile iyice ovalayacaksınız sonra cila yeterli olur.. şampanya renginin rötuşu zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Geçmiş olsun hocam. Aynı yerden aynı şekilde benim aracımda da oldu fakat bende dodikte de çizik kaldı. En azından sizin dodikte çizik yok. Gerisi rötüşla hallolur gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Rötuştan önce sulu ince kum zımpara ile zımpara yapıp üstüne pasta-cila işlemi yaparsanız belki kurtulabilir. Ben Skoda Yeti için bu şekilde boyasız kurtarmıştım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ü.Emre Kartal yazdı:

Çok teşekkür ederim. Olan yer de trafik akışı yok, sadece dikey park yapılıyor ve geri çıkılıyor. Duvar dibi yani. Onu dahi bu şekilde beceremeyenler trafikte ve üstüne çarpıp kaçmaktan da rahatsızlık duymuyorlar. 

Diyecek bir şey yok 🙂

çarpmak olur. kazadır. ama kaçmak olmaz. tam şerefsizlik. insan not bırakır...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Evren Erakçora yazdı:

Geçmiş olsun Cenk Hocam. 

Teşekkürler Evren Hocam.

Cem Işık yazdı:

Hocam çok geçmiş olsun,benim de bagaj kapağına pazarcıların kamyoneti dokunmuş, avuç içi kadar göçük var bagajda. Kimin yaptığını tespit edemedim.

Sana da geçmiş olsun Cem. Göçük can sıkıcı.

Aydın Sert yazdı:

Çok geçmiş olsun Cenk Hocam.

Çok teşekkürler.

Ü.Emre Kartal yazdı:

Çok geçmiş olsun.

Evren Barış Özbek yazdı:

Cenk Hocam geçmiş olsun.

Tşekkürler Evren.

Doğan Arşiray yazdı:

beyazlar, izopropil alkol ile çıkar. mikrofiber bez ile iyice ovalayacaksınız sonra cila yeterli olur.. şampanya renginin rötuşu zor.

Kalan beyazlar için herhalde. Diğerleri su ile çıktı. Bu arada renk şampanya değil, tungsten gri. Fotoğrafta dğişik tonda çıkmış.

Macit Aliyev yazdı:

Geçmiş olsun hocam. Aynı yerden aynı şekilde benim aracımda da oldu fakat bende dodikte de çizik kaldı. En azından sizin dodikte çizik yok. Gerisi rötüşla hallolur gibi.

Çok teşekkür ederim. Evet dodik zarar görmemiş.

Cihat Küçükay yazdı:

Rötuştan önce sulu ince kum zımpara ile zımpara yapıp üstüne pasta-cila işlemi yaparsanız belki kurtulabilir. Ben Skoda Yeti için bu şekilde boyasız kurtarmıştım. 

Teşekkür ederim. Ancak siyah kısımlar büyük gibi, boyası soyulmuş. Denemek lazım.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Geçmiş olsun Cenk hocam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Mehmet Yeter yazdı:

Geçmiş olsun Cenk hocam. 

Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Geçmiş olsun Cenk Hocam.

Allah beterinden korusun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Alptuğ Özcan yazdı:

Geçmiş olsun Cenk Hocam.

Allah beterinden korusun

Amin, çok teşekkür ederim. En azından göçük, kırık, çatlak vb. yok. Çok şükür.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Amin, çok teşekkür ederim. En azından göçük, kırık, çatlak vb. yok. Çok şükür.

Temas esnasında tamponda ve tırnaklarında esneme olmuştur, inşallah iç kısımda birşey yoktur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Geçmiş olsun Hocam. 

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Alptuğ Özcan yazdı:

Temas esnasında tamponda ve tırnaklarında esneme olmuştur, inşallah iç kısımda birşey yoktur.

Görünürde birşey yok, elimle yokladım, altına eğildim. Tam o noktada kendi kendine park için kullanılan sensör var. Algılamada sıkıntı yok. 

Mahmut Yıldız yazdı:

Geçmiş olsun Hocam. 

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Görünürde birşey yok, elimle yokladım, altına eğildim. Tam o noktada kendi kendine park için kullanılan sensör var. Algılamada sıkıntı yok. 

Sensörde çalışıyorsa sıkıntı yok, bununla geçmiş olsun :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Alptuğ Özcan yazdı:

Sensörde çalışıyorsa sıkıntı yok, bununla geçmiş olsun :nazar:

Tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çok geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bunula geçmiş olsun Hocam.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun hocam. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...