İçeriğe Yönlendir

Güvenilir Sigorta Şirketi(Ferdi Kaza/Trafik/Kasko/Hayat)

Kadir Kaya29

Recommended Posts

Kadir Kaya29

Ak sigorta ve allianz gibi geliyor ama Allah göstermesin ihtiyaç halinde nasıllar bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Sigorta sirketi kadar acenteniz de cok onemli, Mehmet Abi'yi siddetle tavsiye etmekte beis gormuyorum 🙂

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
iban ?

İban da olur. Elden de alırım. Forumda kimsede param kalmadı bu güne kadar.
  • Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

trafik sigortaları ucuzlicak diye haber okudum geçenlerde aslı varmı yahu ?

bu ülkede herhangi bişey ucuzlarmı gerçekten bizim yaşımız tutmuyor görmedik henüz 

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

bu ülkede herhangi bişey ucuzlarmı gerçekten bizim yaşımız tutmuyor görmedik henüz 

en fazla ucuzlama insan hayatinda galiba git gitde degersizlesiyoruz

tarihinde Mustafa Cerci tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Trafik sigortaları kişiye göre değişmekle birlikte genelde çok ucuz.
Devletin açıkladığı listenin %50 (ye kadar) altına poliçe yapıyoruz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Kart resmini göndeririz gerisini Mehmet abi halleder... Kasko, Trafik sigortası, Dask, Konut Sigortası, önümüzdeki aya inşallah Sağlık Sigortası da girecek... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
iban ?

Yeni kartım geldi. Daha ben almadan haberi olmuş. Korkuyorum

taze kart pek severim o da olur :mangal:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yeni kartım geldi. Daha ben almadan haberi olmuş. Korkuyorum

Bildirim geldi. [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
taze kart pek severim o da olur :mangal:
Nefes almıyor ama bu taze kart

Bildirim geldi. [emoji23][emoji23]
Siftah senden bereketi alyanztan
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Ali Gök yazdı:

Ucuzladı gerçekten 367 tl ye daha 1 hafta önce sigorta yaptırdım.Kazasız ve hatasız kişiler ödülllendirilmeli biraz daha indirim yapılabilir.Sonuçta kazasız olunca sigortaya herhangi bir yük bindirmiyoruz.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ali Gök yazdı:

Ucuzlamış gerçekten :) 

Geçen sene 1200 lira olan trafik poliçem bu sene 597 lira tuttu :) 

Kadir Kaya29 yazdı:

Ak sigorta ve allianz gibi geliyor ama Allah göstermesin ihtiyaç halinde nasıllar bilmiyorum.

Acenta sigorta şirketinden çok daha önemli . Mehmet abinin tüm sorunlarınızı çözeceğine eminim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

çok iyi yahu ben yıllardır hep 800-1000 civarına yaptryordum ağustosda yenilenecek bakalım ne çıkacak

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Şirketlerden ziyade sigortalının bilinçli olması da çok önemli, kaza veya hasar anında en önemli şey ispat ve iyi niyettir. Sigortalı kaza yapıyor tutanak var 1 tane bile olay yeri ve kaza yapan araçların resmi yok. Yada kaza yapıyor çamurluk hasarlanmış dibine girip hasarlı çamurluğun resmini çekiyor ( fiziki olarak zaten oranın hasarlı olduğunu herkes görebiliyor) önemli olan resimlere bakıldığında kazanın gerçekten belirtilen adreste belirtilen araçlarla olup olmadığının ispatı. Şimdi bunlar olmayınca hangi şirket olursa olsun süreç uzar. Arabayı duvara çarpıyorsun 1 hafta sonra gelip ben arabayı duvara çarptım kaskom ödesin! resim var mı? yok. Polis veya ifade tutanağın var mı? yok. Sadece iş yazılı beyana kalıyor böyle olunca da süreç uzuyor tabi ki. Hiçbir şirket böyle bir durumda sen canını sıkma, ben hemen ödemeyi yapayım demez. Evrakınız tam ise süreç rahat ilerler ve kısa sürede sonuçlanır. Tabi ki burada acente önemli faktör acente. Hasar anında geç kalmadan acentenize ulaşmanız durumunda, sizi doğru olarak yönlendirecektir. Unutmayalım ki sigortacılıkta süreç poliçe düzenlendikten sonra başlar, diğer sektörlerde ise, satış bittikten sonra süreç biter. Sonuç itibari ile bütün şirketler aynı genel şartlar ve aynı kanun hükümlerine bağlı olarak poliçe düzenliyor. Poliçede farklılık yaratan şey, şirketlerin kendi belirlediği kloz adını verdiğimiz kurallarda,  ancak hiçbir kloz genel şartlar ve kanunları aykırılık hüküm teşkil edemez. Dolayısı ile her hasar kendi içerisinde değerlendirildiği için şirketlerin marka değerleri üzerinden bir genelleme yapmak pek doğru gelmiyor. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Gök yazdı:

çok iyi yahu ben yıllardır hep 800-1000 civarına yaptryordum ağustosda yenilenecek bakalım ne çıkacak

O rakamlar geçici, 

Acele et :)

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Köksal Yılmaz yazdı:

Fındıkla bile ödeme alıyor, yerli üretimi destekliyor :)

Takas desteği 🙂 En sevdiğim...

Benimde 2 aydan az kaldı, yenileme döneminde bakalım ne çıkacak 

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Mehmet Ozyurek yazdı:

İban da olur. Elden de alırım. Forumda kimsede param kalmadı bu güne kadar.

Daha ödemedim, hatırlatırım. 👹

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Ozyurek yazdı:

O rakamlar geçici, 

Acele et :)

Ön yüklemeli alamıyor muyuz?

Eylül 'e var daha...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...