İçeriğe Yönlendir

Maden Suyunu Fazla Tüketmek Zararlı mı?

Harun Kocaçalışkan

En iyi Maden Suyu  

79 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Yurdaer Elay

Bazı Evropa memleketlerinde kafede, restoranda, evde içme suyu yerine bol miktarda sparkling water dedikleri sudan tüketiyorlar. Böyle maden suyu ile içme suyu arası bir şey. Beypazarı tiryakisi biri olarak bana çok yavan gelmişti ☺️

Arıtıcı bizim evde de var.. Tüm filtreleri vs kendim değiştiriyorum. Membrandan geçen suyun içindeki muhteviyatin neredeyse tamamı atık olarak şebekeye gidiyor ancak bu dert edilecek bir durum değil bence. Zaten düzenli beslenen biri ihtiyacı olan vitamini, minerali vs fazlasıyla alıyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Hamit inan yazdı:

arsenik ve sodyum benzoat

Elimi sürmem bundan sonra. Kızılayda çinko oranı yüksek diyorlardı, bende arada beyparazı içerdim. Onuda içmem artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Ben bunu sağlıklı zannedip içiyordum. Marketten sağlıklı diye aldığımız bir paketli gıda bile az zararlı

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Canim cekti ben bi soğuk buz gibi beypazari içeyim. Bu hafta 3.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Hazir konuyu bulmusken sorayim ben de gunde en az 2 ile 3 tane arasi soda iciyorum genelde kizilay mavi siseden size.sormak istedigim bu sodayi
Turk kahvesi ile icmek
Yada Raki ile icmek zararli midir Ben ne zamaan kahve icsem yada raki icsem yaninda soda iciyorum .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Levent Güzelkalp yazdı:

Hazir konuyu bulmusken sorayim ben de gunde en az 2 ile 3 tane arasi soda iciyorum genelde kizilay mavi siseden size.sormak istedigim bu sodayi
Turk kahvesi ile icmek
Yada Raki ile icmek zararli midir Ben ne zamaan kahve icsem yada raki icsem yaninda soda iciyorum .

Bir zararı olmaz tahminimce.. Damak zevki. Kimisi şalgamla içer, kimisi sodayla. Ben de ayranı sodayla karıştırıp içiyordum bir zamanlar. Şimdi ayran-acılı şalgam favorim oldu :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ara sıra spor yapanlar , spordan sonra soda içerse kas ağrısı daha az oluyor. (Hamlama)

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Bir zararı olmaz tahminimce.. Damak zevki. Kimisi şalgamla içer, kimisi sodayla. Ben de ayranı sodayla karıştırıp içiyordum bir zamanlar. Şimdi ayran-acılı şalgam favorim oldu [emoji4] 
Cevremde cok var abi ayranla icen ama ben bir turlu benimseyemedim soda raki devam o zaman[emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Levent Güzelkalp yazdı:

Cevremde cok var abi ayranla icen ama ben bir turlu benimseyemedim soda raki devam o zamanemoji2.png

Rakiyla denedim suyla daha guzel geldi. Kahveylede denedim fena değildi ama meyvelisini içince karin agrisi yapiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

İçindeki doğal mineralleri tam olarak yorumlayamasam da;  Anketteki bütün madensuyu fabrikalarının şişelerini üretip bu firmalarında hepsini gezen biri olarak bende Beypazarı nı kesinlikle tavsiye derim.

Üretim tesisleri bal dök yala kıvamındadır. Hatta bizim fabrikadan yolladığımız fırından çıkmış tertemiz şişeleri tekrar yıkamaya sokar. Bu yıkamayı da gene madensuyu ile yapar:)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Beypazarı pek göremiyorum genelde hangi marketlerde oluyor bu ürün?

Bursa markaları denk geliyor hep , kınık , uludağ , özkaynak vs.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Beypazarı pek göremiyorum genelde hangi marketlerde oluyor bu ürün?
Bursa markaları denk geliyor hep , kınık , uludağ , özkaynak vs.
Ben a101 den alıyorum
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...