İçeriğe Yönlendir

Eşime Park Etme ve Geri Geri Gitmeyi Öğretmek İstiyorum ama Nasıl?

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Eyüp Çetin
Aytac Sakal yazdı:

Komisyon üyeleri olması gerektiği gibi sadece Hakkedene Ehliyet veriyorlar  Hocalar doğru olanı yapıyorlar.

İddamın arkasındayım şu an Ehliyeti olanlar sınava girse yarısı kalır.

Şu an sınavdayım aynen katılıyorum. 😊

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Araba alınır, Sağlam bir firmada kaskosu yapılır. 

Saf bir de acente bulmak şart.. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Aytac Sakal yazdı:

Sonunda Eşim 3. Denemede ehliyeti aldı.Başta Hocalarımız olmak üzere tavsiyelerini aktaran herkese Teşekkürler çok faydasını gördük ve uyguladık.

İlk sınavda zaten geçmemesi gerekiyordu direksiyon hakimiyeti tam yoktu doğal olarak kaldı.2. Denemede iyiydi ama Heyecandan son anda kaldı.3. Denemede Hocanın söylediğine göre çok iyiymiş Ehliyeti aldı ama yine Heyecan yaptı hata yapmadı.

Özel ders aldık birazda Şehir dışında boş yollarda Kent Ormanında gece ben çalıştırdım

Bana göre kilit nokta Heyecanı bastırmak gerekiyor.İzlediğim kadarı ile Komisyon üyeleri olması gerektiği gibi sadece Hakkedene Ehliyet veriyorlar Parkur zor biz zamanında çok kolay almışız 1994 te 2 tur attım al sana Ehliyet.A sınıfı Motosiklet Ehliyetim var onu anlatmaya bile gerek yok Hocalar doğru olanı yapıyorlar.

Heyecan üzerine gitmeden, pratik yapmadan, trafiğe çıkmadan gitmiyor.

Eşime, baldızlara, kardeşime hepsine öğretirken aynı şeyleri yaşadılar. Sürdükçe heyecan kendini özgüvene bırakıyor. Sık sık pratik şart. Her gün trafiğe çıkmak lazım mümkünse.

Küçük ama önemli bir husus, sürekli aynı yolu gidince, farklı yollarda yine heyecanlanabiliyorlar :)

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Aytac Sakal yazdı:

Sonunda Eşim 3. Denemede ehliyeti aldı.Başta Hocalarımız olmak üzere tavsiyelerini aktaran herkese Teşekkürler çok faydasını gördük ve uyguladık.

İlk sınavda zaten geçmemesi gerekiyordu direksiyon hakimiyeti tam yoktu doğal olarak kaldı.2. Denemede iyiydi ama Heyecandan son anda kaldı.3. Denemede Hocanın söylediğine göre çok iyiymiş Ehliyeti aldı ama yine Heyecan yaptı hata yapmadı.

Özel ders aldık birazda Şehir dışında boş yollarda Kent Ormanında gece ben çalıştırdım

Bana göre kilit nokta Heyecanı bastırmak gerekiyor.İzlediğim kadarı ile Komisyon üyeleri olması gerektiği gibi sadece Hakkedene Ehliyet veriyorlar Parkur zor biz zamanında çok kolay almışız 1994 te 2 tur attım al sana Ehliyet.A sınıfı Motosiklet Ehliyetim var onu anlatmaya bile gerek yok Hocalar doğru olanı yapıyorlar.

Eşinize hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Emin Önal yazdı:

Heyecan üzerine gitmeden, pratik yapmadan, trafiğe çıkmadan gitmiyor.

Eşime, baldızlara, kardeşime hepsine öğretirken aynı şeyleri yaşadılar. Sürdükçe heyecan kendini özgüvene bırakıyor. Sık sık pratik şart. Her gün trafiğe çıkmak lazım mümkünse.

Küçük ama önemli bir husus, sürekli aynı yolu gidince, farklı yollarda yine heyecanlanabiliyorlar :)

Özgüven önemli sanırım Heyecanın nedenlerinden biri o.

Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Eşinize hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim 

Çok Teşekkür Ederim Hocam İnşallah Herkese Kazasız Belasız Sürüşler dileği ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...