İçeriğe Yönlendir

Çakma Yıldız GLB

Cem Işık

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan

Hayırlı olsun maşallah güzel araba. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin inşallah.

Sormasi ayip olmazsa ne kadara aldiniz acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Abim hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. İçi dışından da güzel maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun. Çok beğendiğim bir alet. 1.33 motoru ilk kullanan Duster'dı yanlış hatırlamıyorsam ancak 163hp değildi. Bu alette hibrit kalkış var mı? Aradaki beygir farkı ondan kaynaklı olabilir. Duster'lar 1.33 130hp idi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bu motor çok övülüyor, kodiaq'taki ile kıyaslayınca nasıl acaba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Güle güle sağlıklı ve kazasız günlerde kullanın inşallah. Valla bence hiç öyle çakma gibi de durmuyor. 4 matic olması da aha ayrı bir güzellik elbet. Gerçi Kodiaq daha iyidemişsin abi ama anlamadım. Ben çok beğendim. Hayırlı olsun... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Çakma yıldız başlığını okuyunca çinliler kopyaladı herhalde dedim. Böyle çakmaya can feda :)
Güzel günlerde kullanın, hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun. Çok beğendiğim bir alet. 1.33 motoru ilk kullanan Duster'dı yanlış hatırlamıyorsam ancak 163hp değildi. Bu alette hibrit kalkış var mı? Aradaki beygir farkı ondan kaynaklı olabilir. Duster'lar 1.33 130hp idi.

Sanmam. Yarı hibritler alternatör motoru ile sisteme bağlı. Kayış yardımıyla beygir yükseltmez. Daha çok ayağı gazdan çekince arabayı stop etmek üstüne kurulu bir sistem. 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı uğurlu olsun . 2 hafta önce Konya Merkon Mercedes servisine Otobüs almaya gitmiştik Otobüs Satış müdürüne kullansın diye vermişler arka koltuğa oturdum çok yüksek geldi . Dışı mas mavi içi bem  beyaz bir araçtı ama çok pratik hızlanıyor arkada rahat edemedim çok salladı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

:nazar:Hayirli olsun. Bu aralar benim de dikkatimi ceken bir model bu. Dizel 150/190 beygir olanları nesildir ki acaba?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Abi hayırlı olsun, Allah kaza bela ceza vermesin.

Bu arada yenge aramıza hoş geldi (sen değil :D ) mercedes ile ilgili bir şey olursa :))

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Cimer’e yazarken verdiğim örnek motorlardan biri. 1.33 165 at gücünde arabanın vergisi neden benim 1.8 98 eşek güçlü motorlu arabanın vergisinden ucuz diyorum hep :) hem de 7 kişilik suv diye ekliyorum 😁

hayırlı olsun. Güle güle kullanın

Bu sıkıntı büyük :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Öner Kurukuz yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin inşallah.

Sormasi ayip olmazsa ne kadara aldiniz acaba?

870 gibiydi sanırım. Fiyat konuşulurken bilincim kapanmış , kendime gelmem uzun zaman aldı🤪

Eren Gökmen yazdı:

:nazar:Hayirli olsun. Bu aralar benim de dikkatimi ceken bir model bu. Dizel 150/190 beygir olanları nesildir ki acaba?

Bildiğim kadarıyla Ülkemize sadece 1.33 benzinli motor geliyor, dizel seçeneği yoktu.

Cem Dilmen yazdı:

Güle güle sağlıklı ve kazasız günlerde kullanın inşallah. Valla bence hiç öyle çakma gibi de durmuyor. 4 matic olması da aha ayrı bir güzellik elbet. Gerçi Kodiaq daha iyidemişsin abi ama anlamadım. Ben çok beğendim. Hayırlı olsun... 

Abi youtube ‘da geyik testini izledim, 77 km süratle kukaları tepeleyip geçti. Yol tutuşuna karşı önyargılıyım açıkçası:) viraj denemedim hiç ama beklediğim alışılmış mercedes değil bu.. :)

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın..  Mercedes olsun taştan olsun. Severiz. Meksika değil Tanzanya üretimi olsun isterse :) Suv olmayanından bi yıldızlı da ben düşünüyorum bakalım, alınca ben değil hanım binecek şu istanbul trafiğine alışsın iyice hem kışa doğru da araç piyasası aşağı yönlü bir düzeltme yaparsa ortam tamamen oluşmuş olacak :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mahmut Yıldız yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bu motor çok övülüyor, kodiaq'taki ile kıyaslayınca nasıl acaba.

Performans değerleri kağıt üzerinde aynı . 4 matic olduğundan 9.7 sn de 0-100 hızlanma diyor. Uzun yolda 8 ileri vitesten ötürü daha ekonomik olacaktır sanırım ama düşük hızlarda aldığı ses vs bence kodiaqla aynı. 

Sani Gerşon yazdı:

Var mı bilmiyorum, bilen söylesin. Alıp kurcalayacak kadar anahtarı ele geçiremedim açıkçası. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Buğra Höngül yazdı:

Hayırlı olsun abi emoji3.pngbence renk çok güzel

Bakımı vs çok kolay rengin. Hanım siyah diye niyetliydi, Allahtan yoktu da bunu aldık:)

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Furkan Avcı yazdı:

Abi hayırlı olsun, Allah kaza bela ceza vermesin.

Bu arada yenge aramıza hoş geldi (sen değil :D ) mercedes ile ilgili bir şey olursa :))

Furkan araçta sis farı yok üst paket olduğu içinmiş(!). 
ön sis butonu da yok ki,farın içine gömülü led vs vardır diyeyim. Ne dersin bu işe? Alt paketleri sis farlı, üst paketlerde sis yok.. :)

2. el, 2020 model 9.000 km de bir tane bulmuştum, 760 bin tl idi

fiyatı. Epey doluydu, razı edemedim hanımı. Uzun far asistanı, koltuk+direksiyon ısıtma, özel ses sistemi vs vardı. Olmuşken sıfır olsun dedi bunu aldı. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Cem Işık yazdı:

F8B534B8-E52B-45EB-B02B-1ACE53EC92C8.jpeg

İçi çok şıkmış Cem.. Güle güle kullanılsın. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
(düzenlendi)

İçi çok güzelmiş. Ben dışından çok içini sevdim. Allah kaza bela vermesin abilerin abisi 

tarihinde Zafer Bakar tarafından düzenlendi
.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...