İçeriğe Yönlendir

Çakma Yıldız GLB

Cem Işık

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

polen filtresi neredymiş yaprak kaçarken?

Filtrenin haznesinde kalmıştır belki..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Cem Işık yazdı:

fanın haznesine yaprak kaçmış, 

Polen filtresi takmayı mı unutmuşlar.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:

polen filtresi opsiyoneldir belki

connect gibi dioosunnn

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağlar Bayur yazdı:

Çok mantıklı soru abi:) ağaç altına park etmeyin dediler çözüm olarak

Önder Özcan yazdı:

Önce göm iyice derine göm, sonra Mörcödösö yököşör... 😒

Ben Mercedes olsam arabayı geri alırım senden, başlığa bakarak.

Benim mercedesim yok ki abi, alamazlar geri onun için😜

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

ağaç altına park etmeyin dediler çözüm olarak

mantıklı, bekleme salonunda latte var mıydı

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağlar Bayur yazdı:

mantıklı, bekleme salonunda latte var mıydı

Latte gırla abi, sormadan geliyor masaya. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

Latte gırla abi, sormadan geliyor masaya. 

budur, gerisini boşver, yapraktır kaçar bir tarafa, evin ordaki ağaçları sök at en iyisi :rofl:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağlar Bayur yazdı:

budur, gerisini boşver, yapraktır kaçar bir tarafa, evin ordaki ağaçları sök at en iyisi :rofl:

O zaman da gelip ceza yazıyorlar abi izinsiz ağaç kesmek suç malum:) neyse uzağa park ederiz artık. Kahve varsa gerisi teferruat zaten😋

Arabaya binip “hey mersedes” diye seslenerek sonra klimayı aç, kapa, fan hızını arttır, azalt  vs demek paha biçilemez ama . Yol boyu serseme çevirdim mersedesi:)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

Arabaya binip “hey mersedes” diye seslenerek sonra klimayı aç, kapa, fan hızını arttır, azalt  vs demek paha biçilemez ama .

aynı 2006 focus gibi, help felan de, menüleri anlatsın

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Cem Işık yazdı:

tavan rayları ayarlanmış

Hiç tahmin etmediğim bir yer 😊

Geçmiş olsun Abicim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Çağlar Bayur yazdı:

Polen filtresi fandan sonra degil mi? Yine de dis havanin ilk girisinde izgara falan yok mu ki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Eren Gökmen yazdı:

Polen filtresi fandan sonra degil mi? Yine de dis havanin ilk girisinde izgara falan yok mu ki?

olması gereken yer öncesidir, hakkat nerede glb de acaba

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

olması gereken yer öncesidir, hakkat nerede glb de acaba

Kesinlikle öyledir/öyle olmalıdır fan temiz hava ile muhatap olur yatağına vs toz gelmez uzun yıllar sessiz sağlam çalışır. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Sefa Çelik yazdı:

Fiyat 1 milyonu geçmesin diye koymamış olabilirler, ahaha :)

İlk çıktığında çirkin bulurdum, şimdi güzel gelmeye başladı. Sıfır premium alayım deyince ciddi ciddi mantıklı geliyor insana. GLC nin 1.5 milyona (iki katı) dayanmasının da etkisi vardır. Bizim buralarda çok fazla görüyorum. 

Motor yalıtım sesi beni eskisi kadar rahatsız etmiyor artık . Bu arada ben şunu farkettim ki, araçtan beklentim çok yüksekmiş, sıfır km gle / ml vs almışız da onun hissiyatını bekliyor muşum. Şimdilik memnunum araçtan :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Cem Işık yazdı:

ağaç altına park etmeyin dediler çözüm olarak

😜

Cevabın güzelliğine bakarmısınız..

Adamlar haklı : Sürtünmesiz ortamda yakıt testi yaparlarsa ağacın altında da parketmeyin derler 😄 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Alpay Sumer yazdı:

Cevabın güzelliğine bakarmısınız..

Adamlar haklı : Sürtünmesiz ortamda yakıt testi yaparlarsa ağacın altında da parketmeyin derler 😄 

Cevabın güzelliği demişken, yüksek süratteki ses sorununu araştırırken yabancı bir forumda birinin yorumuna denk geldim, isviçreden sanırım postun sahibi, ses 140 km’de başlıyormuş adamın aracında. Servise gidip demiş 140 km de ses başlıyor. Servisten efsane cevap,” 140 km sürate çıkmak kanunen yasak, test edip sorunu görmeden de müdahale edemeyiz” diyerek göndermişler adamı :)

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Cem Işık yazdı:

Cevabın güzelliği demişken, yüksek süratteki ses sorununu araştırırken yabancı bir forumda birinin yorumuna denk geldim, isviçreden sanırım postun sahibi, ses 140 km’de başlıyormuş adamın aracında. Servise gidip demiş 140 km de ses başlıyor. Servisten efsane cevap,” 140 km sürate çıkmak kanunen yasak, test edip sorunu görmeden de müdahale edemeyiz” diyerek göndermişler adamı :)

Abi bence o adama cvp yaz 😄

Ben buldum de kurtar.. Yoksa isi senden de zor 😄

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Cem Işık yazdı:

Servisten efsane cevap,” 140 km sürate çıkmak kanunen yasak, test edip sorunu görmeden de müdahale edemeyiz” diyerek göndermişler adamı :)

Türkiyede ki servislerde eğitim almıştır o 🤣

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Dün binme fırsatım oldu. Araba dışarıdan farklı. Önce garipsiyorsun sonra güzel geliyor. İçeriden de gayet ferah. Arkası da çok iyi. Şaft tüneli olmasa acayip olurmuş. Tek kusuru multimedya altındaki 3 tane kocaman dön makinesi çıkışlı ızgara. Hiç olmasalar çok daha şık olurmuş. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dün binme fırsatım oldu. Araba dışarıdan farklı. Önce garipsiyorsun sonra güzel geliyor. İçeriden de gayet ferah. Arkası da çok iyi. Şaft tüneli olmasa acayip olurmuş. Tek kusuru multimedya altındaki 3 tane kocaman dön makinesi çıkışlı ızgara. Hiç olmasalar çok daha şık olurmuş. 

yarappim millet ne arabalara biniyor 🥰

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Cem Işık

Bu yıldızla başımız dertte yahu, dert sahibi etti bizi. Kış lastikleri taktım aralık başında (fabrikasyon ölçü),direksiyon tam sağ yada sol yapıldığında tırrr diye bir ses geliyor direksiyondan . Eskiden var mıydı emin değilim ama sanmıyorum.  Direksiyonu da tam sağ/solda zorlamıyorum, zorlamadan çevirdiğim halde o titreşimli ses geliyor. Normali bu mudur bilenler yorum yaparsa sevinirim:)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kalkışlarda- hareket halindeyken mi yoksa durduğu yerde çevirirken mi, artı direksiyonu tam sağda veya solda hala elimizde bastırdıkça ses gelmeye devam ediyor mu? Direksiyon pompası?

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Önder Özcan yazdı:

Kalkışlarda- hareket halindeyken mi yoksa durduğu yerde çevirirken mi, artı direksiyonu tam sağda veya solda hala elimizde bastırdıkça ses gelmeye devam ediyor mu? Direksiyon pompası?

İlk kalkış anı, durur durumda tam sağ-tam sol harekete geçme esnasında titreşimle ses geliyor. Bastırdıkça da ses geliyor. Sanki büyük lastik takılmış da, davlumbaza  sürtüyor gibi bir ses. pompa geliyor aklıma benim de. 

Genel itibariyle mercedes'e lafım yok ama bu araba baya aceleye gelmiş , apar topar çıkartalım gibi yapılmışçasına bir hissiyat uyandırdı bende.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...