İçeriğe Yönlendir

En İyi D sınıfı Sedan Hangisi? (Anket)

Hamza Bayram

En iyi D sınıfı sedan hangisi? (Anket)  

167 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Erman Uzun

Insignia (ilk kasa 180 hp) Mondeo(mk3 2.0 tdci) halihazırda da 508 (1.6 thp) kullanan biri olarak bunlar içinde sportiflik Insignia konfor 508 her ikisi mondeo

ancak yeni kasalarda iş iyice değişti dsg hariç superp , üretimden kalkmasa 2.0 tdci Mondeo , ailede çocuk yoksa 508 , Insignia malesef b segmente yakışır bir motorla üretilmeye başladı o nedenle kesinlikle tercih etmezdim

Passat ikinci el değeri iyi olsada en bazinda cc bile yok birde gereksiz pahalı o paralara premium markalarin birkaç yaş yaşlı araçlarını alırım 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Türk aslen değilmi :D

Yok abi, ırkları çek  :) 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Evet haklısın. O tablet mazda 3’te daha iyi. Direksiyon da 3’te daha iyi. Mazda 6 zaten yeni kasaya geçmedi hünüz. 

bu mazda 3. 

images?q=tbn:ANd9GcR154cs9-UXpMCtHhr2n9k

Bu göğüs sanki superbden araklama gibi geldi :) 

Yorum bağlantısı

22 tane oyu var mondeonun hadi alalım desek oy veren 22 kişiden 1 tane alan çıkmaz :D 

ama şu güzel bişe eski ford forumu olunca herkesin içinde bir köşede yine de ford sevgisi duruyor anlaşılan 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Gök yazdı:

22 tane oyu var mondeonun hadi alalım desek oy veren 22 kişiden 1 tane alan çıkmaz :D 

ama şu güzel bişe eski ford forumu olunca herkesin içinde bir köşede yine de ford sevgisi duruyor anlaşılan 

cunku alirsin ford olursun zort. mondeo nedense hep sanssiz olmustur bu topraklarda.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Fatih Sarıkaya yazdı:

Yok abi, ırkları çek  :) 

Bu göğüs sanki superbden araklama gibi geldi :) 

Mazda 3 2018 sonbaharında çıktı. 2019 model superb içi böyle

Skoda%20Superb%20kabin.jpg

bu da 2021 superb içi

images?q=tbn:ANd9GcRxeaOXsK0natyLryb_LQP

sanırım skoda araklamış göğüs tasarımını :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Mazda 3 2018 sonbaharında çıktı. 2019 model superb içi böyle

Skoda%20Superb%20kabin.jpg

bu da 2021 superb içi

images?q=tbn:ANd9GcRxeaOXsK0natyLryb_LQP

sanırım skoda araklamış göğüs tasarımını :) 

Sadelik olarak çok benzerlikleri var :) skodanın tablet güzel olmuş ama. Bu tarz göğüsleri severim. Fiestanınki okadar kocamanki, ne var yani az sade yapında iç mekanda geniş olasa.

Şaka biryana mazda güzeldi. Gönlümde vardı ama ev halkı mazdayı istemedi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Oy kullanması en zor anket. Hepsi birbirinden güzel. 508'i tercih ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Evet haklısın. O tablet mazda 3’te daha iyi. Direksiyon da 3’te daha iyi. Mazda 6 zaten yeni kasaya geçmedi hünüz. 

bu mazda 3. 

cincik gibi :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Gök yazdı:

Herkes verdiği oya sahip çıksın mondeo oyunun biri benim ve son iki aracımda mondeo.

• Beğen 4
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Accorda oy verdim sonra mondi ve mazda diyorum, daalın :D

sonra süperb 508 ve talisman diyorum...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
özer Yıldız yazdı:

Konuyu açar açmaz sonuçlara baktım ve şunu söyleyebilirim anketin gerçek dünyayla alakası yok, mondeoyu neredeyse hiç satılmıyor  ama ankette birinci, gelelim cevaba tabiki ülkemizde d segmentinin en mantıklı aracı passattır, bu nettir tartışmam bile. Superb için şunu söyleyeyim taklitler aslını yaşatır, superb sahiplerine  en çok sorulan sorulan soru passata paran yetmedimi neden bunu aldın

soru kaç sattığı değil en iyisi yalnız :) oy verirken satışa vs. bakarak oy veren varsa bu açıdan bakmalı bence, iyi derken kastedilen araba ise tabii....

böyle bakarsak vw ve opel in önüne geçen çok olur zaten...

Süperb e gelince bu varken passata bakmam bile......

paran yetmedimi diyenede he derim :D kaç sattığı 2. eli kimin ne dediği ise benim için önemsizdir, benim için böyle aga...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Gök yazdı:

satışı devam edecek olsa listede zaten en başta gelirdi, ben alırdım, alanda olurdu, Ford sevgisi boşa değil zaten, passatmı mondimi, tabiki Mondi saniye düşünmem bile....

Yorum bağlantısı
Hamza Bayram
(düzenlendi)

Passat ın zirveye oturamadığı ilginç bir anket oluyor :) Bir çok kişinin gönlünde yatan aslan Mondeoymuş.

tarihinde Hamza Bayram tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

10 yaşında bebenin yanından pasat ile geçince ooo aşiret reis naber diyene denk gelinir ama mondeo yanına o fırlama yanaşamaz bile

Passat ın zirveye oturamadığı ilginç bir anket oluyor [emoji4] Bir çok kişinin gönlünde yatan aslan Mondeoymuş.

Al sat yapınca zararım min olacak D sınıfı dense tek seçenek olurdu :)
Yorum bağlantısı
Hamza Bayram
(düzenlendi)

Hocam sizin için iyi neyi ifade ediyorsa o şekilde cevap verebilirsiniz ama genel anlamda sordum ben. F/P açısından da değerlendirebilirsiniz.

tarihinde Hamza Bayram tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Hocam sizin için iyi neyi ifade ediyorsa o şekilde cevap verebilirsiniz ama genel anlamda sordum ben. F/P açısından da değerlendirebilirsiniz.
D segmentini hep uzaktan sevdim, sahibi olamadım henüz. Mondeo mk4 selective ve b6 passat almak isterdim.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Ben 2 yıldan fazla Superb kullandım. Kısa süreli Passat'ta kullandım. Elbet birbirlerine karşı artıları, eksileri var. Sattıktan sonra yine Superb alırım dedim. Görsellik elbet önemli ama Superb çok kullanışlı ve konforlu bir araç, limitler dahilinde kullandığınızda çok konforlu bir araç, 2 çocuklu bir aile için biçilmiş kaftan... Mondeo'yu test etmiştim benzinli motoru ekonomik değildi. 508'e bindim içi bana çok dar geldi, ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendiriyorum, diğer araçlardan bazılarını kullanma fırsatım oldu, güncel kasalarına binmedim, değerlendirme yapmak istemiyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Lütfen yav biz de bindik gördük yapmayın arkadaşlar.. :)Superb fazlasıyla şişirilmiş bir araç. Overrated bir araç örneği ver deseler ilk sırayı alır. İyi araç buna lafım yok kötü demiyorum lakin övüldüğü kadar iyi değil standart bir araç. Bizim gibi ülkelerde yüzüne bakılıyor. Hele son çıkanlar dökülüyor. Bir de Vagçıların bir huyu vardır arabası dökülse de över tanıdığım 10 vagçının 9 u böyle :D

Mesela Vw grubunun Amerika'daki araçlarıyla Türkiye'dekilerin arasında dağlar kadar kalite farkı var haberiniz olsun. Bir gün Amerika'da yaşarsam passat alırım belki. Türkiye'de ederinden fazla fiyat kazıkçı doğuşun satış politikası ve şu anki binici kitlesi nedeniyle kesinlikle tercih etmem. Gerçi Amerikada yaşarsam Forda binerim ya ne passatı :D

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Hangisi en iyi dersek mondi. Ben mondiye oy verdim. Oyuncaklari daha iyi oldugu ve gorunumu daha iyi oldugu icin 508 tercih ederim. Istedigim performans ise honda tercih ederim. Satis konusunda tereddutum varsa superb tercih ederim. Al az kullan sat derdim varsa passati tercih ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...