İçeriğe Yönlendir

Allianz'dan Lisanslı Sporculara İndirim

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Allianz Sporu ve sporcuyu desteklemek amacıyla bir kampanya başlattı. 

Bize gönderdiği duyuru şu şekilde. 

"Lisanslı sporcularımız, 1 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasında Allianz’dan satın alacakları Yuvam ve Kasko ürünlerinde %10 indirimden faydalanabileceklerdir.
Lisanslı sporcularımız için hazırladığımız bu özel indirim kampanyamızla spora ve sporcuya katkımız olmasını amaçlıyoruz
"

Koşullar şu şekildedir. 

1. Kampanya 1 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasında satın alınacak Kasko ve Yuvam ürünlerinde geçerlidir.
2. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
3. Kampanya kapsamında sigorta ettiren üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır.
4. Kampanya, belirtilen tarihlerde kampanya kapsamındaki ürünleri ilk defa satın alacak lisanslı sporcularımız için geçerlidir.
5. Sporcu lisansını beyan eden müşterilerimiz, Kasko ve Yuvam ürünlerinde %10 oranında indirimden faydalanabileceklerdir.
6. Kampanya kapsamında Kasko ürününde uygulanacak indirim; araç yaşı 5 ya da daha küçük olan, araç bedeli 750.000TL veya altında olan otomobil ve hususi kamyonetlerde geçerlidir.
7. Kampanya kapsamına dahil olan ürünlerin teminat yapısı ve şartlarında herhangi bir farklılık olmayacaktır.
8. Kampanya kişinin kendisine özeldir. Aktarılamaz, başka kişilerle paylaşılamaz.
9. Kampanya kapsamındaki indirim oranları başka kampanyalarla / affinity indirimleriyle birleştirilemez.
10. Allianz, dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Çağlar Bayur yazdı:

benim acentam daha fazla indirim yapıyor zaten

Benden para da almıyor 😗

• Beğen 3
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Ben Merso karttan çektiriyorum. Kart bana bile ait değil. Miss [emoji3]
Bende diyorum ki kullanmadığım karta niye borç ödüyorum [emoji16]
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mert Gülkokan yazdı:

Lisans nedir emmi
Bende lisans çıkartıyorum bisiklet üzerine ama amatör sporcu lisansı diye
Bu kabul olacaksa her sene çıkartayım
Gidip çıkarmam sadece 5 dk yoldan her geçene verilen birşey

Lisans detaylarını tam bilmiyorum. sizler daha iyi bilirsiniz ancak.. 4. maddeden dolayı sizler yani mevcut allianz müşterileri faydalanamaz gibi yorumluyorum.. 

Bunu soracağım.. 

4. Kampanya, belirtilen tarihlerde kampanya kapsamındaki ürünleri ilk defa satın alacak lisanslı sporcularımız için geçerlidir.

Çağlar Bayur yazdı:

satranç lisansı da oluyor mu

Şimdi gider yatçılık da alırsın sen... 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam alianz babam emekli beden eğitimi öğretmeni ve 63 yaşında olmasına rağmen 1300 liraya tamamlayıcı sağlık sigortası yaptı hepimiz şaşırdık hatta yapan arkadaş ta şaşırdı. Yani gençlere bile daha yüksek çıkarıyor demişti.. Hala kullanıyoruz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tayfun Aydın yazdı:

Hocam alianz babam emekli beden eğitimi öğretmeni ve 63 yaşında olmasına rağmen 1300 liraya tamamlayıcı sağlık sigortası yaptı hepimiz şaşırdık hatta yapan arkadaş ta şaşırdı. Yani gençlere bile daha yüksek çıkarıyor demişti.. Hala kullanıyoruz..

TSS fiyatlama mantığını ben çözemiyorum.. 

Yaştan ziyade hastalık geçmişine bakıyor diye düşünüyorum.. 

Az önce 4 poliçe yaptım.. yaşlar bir bine yakın..

1693 lira. 
1173 lira. 
1538 lira. 
1129 lira.  

Fiyatlar böyle.. 

1,5 yaşında çocuk 2000 lira, 

Yarın başka bir 1,5 yaşında çocuk çalışsam ona 800 çıkabiliyor.. 

Benim çocuklar 15 yaşında, birine 550, diğerine 500 ödüyorum.. tabi bunların hasarsızlık indirimleri çoktur. TSS sistemi çıkalı yaptırıyorum. 

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Mehmet Ozyurek yazdı:

TSS fiyatlama mantığını ben çözemiyorum.. 

Yaştan ziyade hastalık geçmişine bakıyor diye düşünüyorum.. 

Az önce 4 poliçe yaptım.. yaşlar bir bine yakın..

1693 lira. 
1173 lira. 
1538 lira. 
1129 lira.  

Fiyatlar böyle.. 

1,5 yaşında çocuk 2000 lira, 

Yarın başka bir 1,5 yaşında çocuk çalışsam ona 800 çıkabiliyor.. 

Benim çocuklar 15 yaşında, birine 550, diğerine 500 ödüyorum.. tabi bunların hasarsızlık indirimleri çoktur. TSS sistemi çıkalı yaptırıyorum. 

Mehmet hocam benim büyük oğlum(7 yaşında) iki kere kalp ameliyatı oldu bütün sistemler red ediyor ancak sadece AXA kabul etti(TSS). Eşim, ben ve küçük oğlum( 1 yaşında değil) 2700 e Doğa sigorta TSS olduk. AXA sanırım en genişi. Yani yorumlarda öyle okudum ancak Alianz da en kısa cevap verip çok mağdur etmeyen deniyor. Siz ne diyorsunuz? Doğa sigorta nasıldır?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tayfun Aydın yazdı:

Mehmet hocam benim büyük oğlum(7 yaşında) iki kere kalp ameliyatı oldu bütün sistemler red ediyor ancak sadece AXA kabul etti(TSS). Eşim, ben ve küçük oğlum( 1 yaşında değil) 2700 e Doğa sigorta TSS olduk. AXA sanırım en genişi. Yani yorumlarda öyle okudum ancak Alianz da en kısa cevap verip çok mağdur etmeyen deniyor. Siz ne diyorsunuz? Doğa sigorta nasıldır?

Allianz sağlıkta tartışmasız en iyisidir.. 

Axa da iyi bir şirkettir. 

Ben bizzat kendim Allianz TSS kullanıyorum.. 

Hastaneye gittiğimde, Allianz TSS diyince, buyrun geçin muayenenizi olun, çıkışta bir imzanızı alacağız deniyor.. Allianzı duyunca otorizasyon bile beklemiyorlar.

Bildiğim kadarıyla Allianz kalp için teminat vermez çocuğunuza. yada muafiyetle verir. 

Poliçeyi yapan da sorgulamadan yapmıştır, sorun oluştuğunda sorgular ve red eder diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

alianz sağlık sigortası iyidir, bizim veletlerin ameliyatında sağolsunlar hiç beklemedik, ev kaskosu bir tek mutfaktaki yangını ödemedi (88 yıl geçse de unutmam)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

alianz sağlık sigortası iyidir, bizim veletlerin ameliyatında sağolsunlar hiç beklemedik,

O poliçeden benim çocukların da var.. (yatarak tedavi) 300-500 bişey ödüyorum galiba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Çağlar Bayur yazdı:

yangını ödemedi

Suç senin söndürmeseydin. :mamba:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

ev kaskosu bir tek mutfaktaki yangını ödemedi (88 yıl geçse de unutmam)

Olm olayı tam anlatsana, gören de allianz yangını ödemedi zannedecek.. 

Yanmadan söndürdüm desene. ödemesi için yangın oluşması gerekiyormuş, bilemedim, bilsem söndürmezdim desene.  :bedevi:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Olm olayı tam anlatsana, gören de allianz yangını ödemedi zannedecek.. 

Yanmadan söndürdüm desene. ödemesi için yangın oluşması gerekiyormuş, bilemedim, bilsem söndürmezdim desene.  :bedevi:

yahu yangın çıkmasını önledik , kabahatmiş bilemedik.

Mehmet Ozyurek yazdı:

O poliçeden benim çocukların da var.. (yatarak tedavi) 300-500 bişey ödüyorum galiba :)

çocuğa şart bir poliçe, nezle bile olmaz sonra gider mikrocerrahik ameliyata girerler, ya hep ya hiç

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

çocuğa şart bir poliçe, nezle bile olmaz sonra gider mikrocerrahik ameliyata girerler, ya hep ya hiç

Aynen öyle.. sonra bisikletle bahçe duvarından falan uçuyorlar..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

2 yaşında iken ona özel mama vermiştim. Ellerimle yaptığım
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Mehmet Ozyurek yazdı:

Allianz sağlıkta tartışmasız en iyisidir.. 

Axa da iyi bir şirkettir. 

Ben bizzat kendim Allianz TSS kullanıyorum.. 

Hastaneye gittiğimde, Allianz TSS diyince, buyrun geçin muayenenizi olun, çıkışta bir imzanızı alacağız deniyor.. Allianzı duyunca otorizasyon bile beklemiyorlar.

Bildiğim kadarıyla Allianz kalp için teminat vermez çocuğunuza. yada muafiyetle verir. 

Poliçeyi yapan da sorgulamadan yapmıştır, sorun oluştuğunda sorgular ve red eder diye düşünüyorum. 

Hocam Axa da özellikle belirttim çocuğun epikrizlerini gönderdim. EPİKRİZLERE bakarak kabul ettiler. Yani sorgulandı diye düşünüyorum. Alianz oğlumu kabul etmedi zaten. Babamı 63 yaşında olmasına rağmen kabul etti. Sıkıntı yok şu anda.. Doğa sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...