İçeriğe Yönlendir

LPG Fiyatına 71 Krş Zam

Murat Azalma

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
Garip..Eskiden zam gelince sinirlenirdik , tepki gösterirdik..Artık hiç bir şey hissetmiyorum..Mazot 15 lira oldu dese okur geçerim sanırım..Acayip ideal bir vatandaş haline geldim..
Ben hazmedemedim açıkçası biraz sakinleştiriciye ihtiyacım var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Keşke herşey bu kadar zamlanırken aldığımız maaşlarda zamlansa. İnanın ayın sonunda kenarda 1 lira kalmıyor. İlerde ne yiyeceğiz ne içeceğiz belli değil..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
ibrahim yaman

Bir güzellik yapsalarda,hepsinin fiyatlarına %100 zam gelsede,binen binmeyen belli olsa,bu gidişle,eşşeğe binecez
Mehter takımına gidelim,ordan hep birlikte,mehteri veririz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bizim gazdan haber yokmu?
Bilindik bir hikaye.

Felsefe sınavında öğretmen masanın üstüne sandalye çıkarır ve bana bu sandalyenin olmadığını ispatlayın der. 1 kişi sınavı geçer. Kâğıtta yazan cevap "Hangi sandalye?".
  • Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Lpg kullanımı arttı. Fiyat da arttı. Azalırsa fiyat da azalır. Ben buna bağlıyorum. Dövize bağlı artış zaten hepsine oluyor. 

dizel arabalar artınca dizelin de fiyatı artmıştı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Öner Kurukuz yazdı:

Mazota ne zaman gelecek acaba?

Ona gore doldurayim depoyu.

He ya iyi fikir yarın gidip tankeri gırtlağına kadar dolduriyim

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Daha çok zam gelecek , özellikle elektrik ve ona bağlı herşeye. Yıl sonuna kadar %30 civarında yansıyacağını düşünüyorum. 

Oğuzkan Erışık yazdı:

Keşke herşey bu kadar zamlanırken aldığımız maaşlarda zamlansa. İnanın ayın sonunda kenarda 1 lira kalmıyor. İlerde ne yiyeceğiz ne içeceğiz belli değil..

Porsiyonları küçültmek lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Gecen sene lpg taktirdigimda 130a dolan depo , yeni zamla 230a doluyor. Aklım fikrim karışıyor bu durum karşısında. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bu sürekli benimde aklımdaki soru , maaşa yılda 1 zam gelirken  oda vergiye girmekten sürekli azalırken neden herşey sürekli artıyor , eskiden yılda 2 kez zam gelirdi  maaşlara bu piyasada değil senede 1 her 3 ayda maaşların artması gerek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Erhan Doruk yazdı:

Daha çok zam gelecek , özellikle elektrik ve ona bağlı herşeye. Yıl sonuna kadar %30 civarında yansıyacağını düşünüyorum. 

Porsiyonları küçültmek lazım. 

Küçültme işlemi iyice ilerleyince de oruç tutarız artık... 

Emrah Taşpınar yazdı:

Bu sürekli benimde aklımdaki soru , maaşa yılda 1 zam gelirken  oda vergiye girmekten sürekli azalırken neden herşey sürekli artıyor , eskiden yılda 2 kez zam gelirdi  maaşlara bu piyasada değil senede 1 her 3 ayda maaşların artması gerek

Maaşım asgariden yatsa da aradı farkı elden alsam daha karlıyım 🙄🙄

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Murat Azalma yazdı:

Gecen sene lpg taktirdigimda 130a dolan depo , yeni zamla 230a doluyor. Aklım fikrim karışıyor bu durum karşısında. 

olurmu canım taş çatlasa %15 enflasyon var :D 

itina ile hesaplanan enflasyonlar nakit değerlendirilir

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Paranın değerinin olmadığı gelen faiş zamdan belli.

[emoji2186][emoji605][emoji605]

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Ali Gök yazdı:

olurmu canım taş çatlasa %15 enflasyon var :D 

itina ile hesaplanan enflasyonlar nakit değerlendirilir

Yanılıyorsunuz efenim, enflasyon çift haneli hic olmadı :)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Serhat Işık yazdı:

Paranın değerinin olmadığı gelen faiş zamdan belli.

emoji2186.pngemoji605.pngemoji605.png

Bunlar daha iyi günlerimiz. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Mankal yazdı:

Garip..Eskiden zam gelince sinirlenirdik , tepki gösterirdik..Artık hiç bir şey hissetmiyorum..Mazot 15 lira oldu dese okur geçerim sanırım..Acayip ideal bir vatandaş haline geldim..

Uzun soluklu bir projenin ürünüyüz.  😂😂

Hamit inan yazdı:

Yazacamda Mehmet abiden tırsıyorum bir hafta banlarim dedi 😁 

O diğer konuydu ya 😅😅

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Bunlar benzin istasyonlarının oyunu, piyasaya pahalı LPG sürüyorlar, devlet olarak bunlarla mücadele etmemiz gerekiyor. Aslında zam falan yok. Üç beş firmanın işi. Hemen bir operasyon ile rafineriler falan basılmalı ve stoktaki ne kadar LPG varsa kullanıma sunulmalı . 

:)Yakında akaryakıt zamlarına karşılık medyada bu tarz söylemler duysak şaşırmam artık.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ahmet Türedi yazdı:

Bunlar benzin istasyonlarının oyunu, piyasaya pahalı LPG sürüyorlar, devlet olarak bunlarla mücadele etmemiz gerekiyor. Aslında zam falan yok. Üç beş firmanın işi. Hemen bir operasyon ile rafineriler falan basılmalı ve stoktaki ne kadar LPG varsa kullanıma sunulmalı . 

Patates soğan depolarını basanlar rafineri de basmalı.  
katılıyorum. Kesin stok var. 

Mesajın birini önce beğendim sonra gizledim.  Bilginize :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Bir ara CNG olayını çok araştırmıştım. Evden dolum yapılınca maliyet benzine göre 4 kat daha az oluyordu. Pompa v.s. malieti 2000 dolar kadardı. Ruslar ve Almanlar kullanıyor. Evim bahçeli olsa yapacaktım. Videoları aradım ama bulamadım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

[img]https://www.mersintime.com/images/haberler/2018/08/emekli_memur_gunes_enerjili_bisiklet_icat_etti_h16014_5e7eb.jpg[/img]

"Çare Sarıgöl!"

https://www.mersintime.com/bilim-ve-teknoloji/emekli-memur-gunes-enerjili-bisiklet-icat-etti-h16014.html

bunu da begendim

https://www.sabah.com.tr/teknokulis/haberler/2017/09/03/hurdadan-topladiklari-malzemelerle-gunes-enerjili-engelli-araci-urettiler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Öner Kurukuz yazdı:

Mazota ne zaman gelecek acaba?

Şşşşşştttttt.....Aman ha...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

İlk aracımı 2016’da aldım, dizeldi
Mazot 2.97₺ idi (V-Power Dizel)
Günden güne arttı, en son 7 liralara dayanırken sattım

1.5 yıl araba almadım, 1 ay öncesine kadar temiz dizel bulamayınca benzin&lpg’li araç tercih ettim,
Hayatımda ilk defa tüplü araç satın aldım, günden güne o da fırladı, olanlara bak.
Yok abi, garezi var bana yakıt fiyatlarının.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
elveda lpg 6 tl oldu burada [emoji20]

Kuzeye gittikçe lpg fiyatları artış gösteriyor genelde, onu farkettim.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben bir çözüm biliyom. Emme tekrara düştüğüm için açıklamıyacam. 

Ben bir çözüm biliyom. Emme tekrara düştüğüm için açıklamıyacam. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...