İçeriğe Yönlendir

Wuling Elektrikli 4 Kişilik Mini Araç Menzil 270 hız 100km Ucuz ve Şık +Klimalı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Mustafa Tüfekçi yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-cars-of-ferro-2021-fiat-500e-cabrio-isitma-otonom-320-km-menzil-921782033/detay 

Rakibi bu işe 5 de bir parasına alınır

Ha ben fakirim o başka. Bir yıllık maaşımı verip alırım yine diyorum. 3 km olmasa da 5 km yolu olan bi çalışanım.

sana çok uygun. bunların park yeri meselesi de önemli. Geçen hafta kadıköy moda'ya gittim. Bunlardan olsa park problemi sıfır.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

100 bin tl olsa ben şuanki arabamı satar alırım. Günde 55 km kullanıyoruz haftada 5 gün. Şehir dışına çıkacak olursam babamın arabayı alırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Tiryaki

Bajaj qute daha mantıklı.

benzinli olduğu için en azından tek kalemde seyahat edersin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu tip araçlarda şase koltuk direksiyon sabit olmalı, üste geçen kepler basit değişi ile herkes kendi model görünüşüne sahip olmalı . cabrio, tavalı, kamyonet vb. değiştirip kullanılmalı . yapı müsait.

tabii önce yoldaki diğer sürücüler eğitilmeli

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Göktürk

Bu aracı SAIC yapıyor neticede. SAIC aynı zamanda MG yi yapıyor.  MG yi doğan holding getiriyor. Bunu da getirir mi? Sorular?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

E5 i kaplayan araçların çoğunluğu bunlardan olsa sıkışıklık azalır belki. (Burası Türkiye bilemedim belkinde tam tersi olur. )

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Ersel Çevik yazdı:

E5 i kaplayan araçların çoğunluğu bunlardan olsa sıkışıklık azalır belki. (Burası Türkiye bilemedim belkinde tam tersi olur. )

sonra arkadan bir hyper cı gelip frensiz üstünden geçer

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

iyi güzelde bu mikrolar bizim DNA ya uymaz arkadaş, olmaaaz, bize normal boyutta araba lazım, sonrasıda anca uçan araba olur, mikroları kargocular kullansın, zaten bunlarla yola çıktınmı tepeden atlar bizim şoförler...  biz Japon değiliz arkadaş, mini arabalar mini evler mini ötesi park yerleri, boşa hayal kurmayın :)

elektrikli b-c-d suvları anlatın hele siz...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

iyi güzelde bu mikrolar bizim DNA ya uymaz arkadaş, olmaaaz, bize normal boyutta araba lazım, sonrasıda anca uçan araba olur, mikroları kargocular kullansın, zaten bunlarla yola çıktınmı tepeden atlar bizim şoförler...  biz Japon değiliz arkadaş, mini arabalar mini evler mini ötesi park yerleri, boşa hayal kurmayın :)

elektrikli b-c-d suvları anlatın hele siz...

Ama bizde mini yollar var???

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Ama bizde mini yollar var???

bisiklet için o yollar ...

İlkay Başaran yazdı:

Ali abi almaz bunu. 

mındar, pazara gitsem birde bunu taşımam gerekir :p  bize en fazla olacağı zoe kadar birşey, oda zorla...

Togg alacağız diyoruz gösterdiğiniz alete bak, ayıptır...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bu kadar herşeyin büyüğü (araba ev) meraklısı millet de zor denk gelir heralde. Neyin bastırılmışlığıysa artık :clever:

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Bu kadar herşeyin büyüğü (araba ev) meraklısı millet de zor denk gelir heralde. Neyin bastırılmışlığıysa artık :clever:

Kültür var bu işin içinde, gösteriş merakı var, bunu prestij sanan var, var oğlu var.

Arkadaş ev aldı, üst kat dubleks 5+1. Her gün evde cingar çıkıyor temizlik yüzünden, satacak satılmıyor. Çözümü üst kata çıkan merdivene kapı yapıp üst katı kapatmakta buldu, 3+1 gibi bir şey oldu ev. İki kişi bunlar. Başka bir arkadaş yeni düğün yaptı, 1 yıl önce evi kiraladı, ev 4+1. Hayırlı işler dedim, niye abi diye soruyor. Şimdi nişanlıyken boş evi temizlemek keyiflidir, yarın içinde yaşayınca görürüm ben sizi dedim. Araba konusunda da aynıyız. 7 koltuklu mpvlere binen bekarlar, jeeplere, 4 çeker çift kabinlere binen ama arabasını asfalttan çıkartmayanlar.

Geçen arkadaşın bahçede oturuyoruz, işten geç çıkan arkadaş gecikmeli de olsa geldi, kocaman 4 çeker çift kabin, birde yükseltme kiti, arazi lastikleri falan derken araba iyice heybetlenmiş. Şuraya benim arabanın yanına çek diyorum, çamur orası diyor. Eeee dedim, kirlenir dedi. Çamur lastiklerine lastik parlatıcı sürüyor :D 

Bu algı değişmedikçe biz minimalist olamayız. Birileri bireysel kendi öz gelişimini tamamlamıştır, onlar olmaya çalışır, onları da trafikte kamyonla otobüsle ezeriz. @Oğuzkan Erışık kocaman fluence ile giderken ezdiler. Birde böyle bir aracın içinde olduğunuzu hayal edin... 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Kültür var bu işin içinde, gösteriş merakı var, bunu prestij sanan var, var oğlu var.

Arkadaş ev aldı, üst kat dubleks 5+1. Her gün evde cingar çıkıyor temizlik yüzünden, satacak satılmıyor. Çözümü üst kata çıkan merdivene kapı yapıp üst katı kapatmakta buldu, 3+1 gibi bir şey oldu ev. İki kişi bunlar. Başka bir arkadaş yeni düğün yaptı, 1 yıl önce evi kiraladı, ev 4+1. Hayırlı işler dedim, niye abi diye soruyor. Şimdi nişanlıyken boş evi temizlemek keyiflidir, yarın içinde yaşayınca görürüm ben sizi dedim. Araba konusunda da aynıyız. 7 koltuklu mpvlere binen bekarlar, jeeplere, 4 çeker çift kabinlere binen ama arabasını asfalttan çıkartmayanlar.

Geçen arkadaşın bahçede oturuyoruz, işten geç çıkan arkadaş gecikmeli de olsa geldi, kocaman 4 çeker çift kabin, birde yükseltme kiti, arazi lastikleri falan derken araba iyice heybetlenmiş. Şuraya benim arabanın yanına çek diyorum, çamur orası diyor. Eeee dedim, kirlenir dedi. Çamur lastiklerine lastik parlatıcı sürüyor :D 

Bu algı değişmedikçe biz minimalist olamayız. Birileri bireysel kendi öz gelişimini tamamlamıştır, onlar olmaya çalışır, onları da trafikte kamyonla otobüsle ezeriz. @Oğuzkan Erışık kocaman fluence ile giderken ezdiler. Birde böyle bir aracın içinde olduğunuzu hayal edin... 

Arkadaş yüzde 90 ihtimalle 150 - 170 cm arasıdır boy olarak desem ne dersin?

Murat Sahın yazdı:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Arkadaş yüzde 90 ihtimalle 150 - 170 cm arasıdır boy olarak desem ne dersin?

165 falan, arabaya çıkabilmek için basamak yaptırmış :D 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

165 falan, arabaya çıkabilmek için basamak yaptırmış :D 

İlkay Başaran yazdı:

Başka sorum yok sayın yargıç.

Murat Sahın yazdı:

Geçen hafta babamın 50 cc scooterle geldim işe. Bu ne len yakışıyor mu diyor çalışanlar. Araç işte bindim geldim? Yok skorski ile gelip 777 ile dönecez. 747 sevmiyorum çalıştırması yarım saat sürüyor heryer motor :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Büyük arabaya da mı binmeyah?

Canı isteyen büyük araca binsin canı isteyen küçük araca :)  Biri diğerini yargılayamaz.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Önder Özcan yazdı:

Canı isteyen büyük araca binsin canı isteyen küçük araca :)  Biri diğerini yargılayamaz.

Sorun büyük arabaya binilmesi değil abi, sorun kimsenin diğerlerine saygı göstermemesi. 21. yüzyılda minnak araba bakanları uyarıyoruz bununla ezilirsin diye :) 

https://www.youtube.com/watch?v=JR9eB4JjYBY

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Önder Özcan yazdı:

Only God can judge me :D 

Ben maksimalist olup herşeyin büyüğünü almak istiyorum. 

Murat Sahın yazdı:

Sorun büyük arabaya binilmesi değil abi, sorun kimsenin diğerlerine saygı göstermemesi. 21. yüzyılda minnak araba bakanları uyarıyoruz bununla ezilirsin diye :) 

https://www.youtube.com/watch?v=JR9eB4JjYBY

Ezilmez diyebilir misin?

• Beğen 1
  • Teşekkür 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...