İçeriğe Yönlendir

F1 2022 Yeni Dönem yeni Araçlar

Aytac Sakal

Recommended Posts

Aytac Sakal
Yurdaer Elay yazdı:

Renk tonu hoşuma gitti.. Işıktan olsa gerek eskisi kırmızı-turuncu arası bir garip duruyordu.

Bu arada yarış direktörlüğünden alınan Massi'ye yeni bir görev teklif edileceği yazıyor F1 resmi sayfasında. Yeni kural gereği bundan sonra yarış direktörleri ile takım patronları arasında geçen konuşmalar canlı yayınlanmayacakmış. Baskı altında kalıp yanlış kararlar almasınlar diye bu kural getirilmiş. Ayrıca yarış direktörüne yardımcı olması amacıyla pist dışında konumlandırılacak VAR benzeri bir sanal yarış kontrol odası olacakmış. Güvenlik aracının arkasında tur bindirilen araçlarla ilgili prosedür de F1 sportif danışma komisyonu tarafından karara bağlanıp sezon başlamadan önce F1 komitesine bildirilecekmiş. Anlaşılan o ki son yarışın son turunda yaşanan olaylar bir daha tekrar etmesin diye çiçeği burnunda FIA başkanı Ben Sulayem elinden geleni yapmış :D 

Ferrari renklerini bende çok beğendim siyah ile kombinasyon çok güzel duruyor yarında Mercedesin Lansmanı var bakalım Gümüş Ok dönecekmi.

Massi çok eleştiri aldı objektif olmakta fayda var.Bende Mercedesin dominasyonundan sıkıldım ama son yarışta net şekilde Hamilton ve Mercedes daha hızlıydı.Ben halen Massi  doğru kararmı verdi yanlış kararmı verdi emin olamıyorum , çok kritikti ve sonucu hatta Şampiyonu belirledi.Kurallar daha net olmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...