İçeriğe Yönlendir

Motorin ve Benzinde Fiyat Değişimleri

Murat Öngür

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

Ben şimdiden 25'in altı ucuz diye kodlarım kafamda, matematiğim de iyidir, ama yine de pompada 1.000 TL ödeyince bi garip oluyorum. 

Kahvem nerede ya hu demiyor musun :)

benzin lambası yanınca 500 liraya doluyor. Benzin lambası yanınca 50km menzil kaldı diyor. O menzil de dahil full depoda 800km menzil diyor istanbul içinde. 

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Depoyu 7 günde bir tam dolduruyorum. Az az dolduruyorum sık sık dolduruyorum. Böylece psikolojim de rahat. Ağlanacak halimize gülüyoruz... 

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kahvem nerede ya hu demiyor musun :)

benzin lambası yanınca 500 liraya doluyor. Benzin lambası yanınca 50km menzil kaldı diyor. O menzil de dahil full depoda 800km menzil diyor istanbul içinde. 

Tansu bey lexus hybrid sanırım toyota corolla ile aynı olan motor 565 km de 34 lt yakmıs  oda 60 euro imiş sanırım siz hypermil de aliyi geçdiniz

Selim Bilgin yazdı:

Ben şimdiden 25'in altı ucuz diye kodlarım kafamda, matematiğim de iyidir, ama yine de pompada 1.000 TL ödeyince bi garip oluyorum. 

25 lira lt si :)) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkan Işık yazdı:

Tansu bey lexus hybrid sanırım toyota corolla ile aynı olan motor 565 km de 34 lt yakmıs  oda 60 euro imiş sanırım siz hypermil de aliyi geçdiniz

Hangi hybrid lexus ama? 2.0? 2.5? Lexus çok :) ağırlık da var. Corolla Lexus’un yanında daha hafif bir araba. 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hangi hybrid lexus ama? 2.0? 2.5? Lexus çok :) ağırlık da var. Corolla Lexus’un yanında daha hafif bir araba. 

izlemişdim bunu 1,8 sanırım ama söyle lt hesabı yapdım 6,5 lt civarı 100 km de tüketim yapmıs normal yakıt pahalı artık

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Evren Erakçora yazdı:

Benzin ucuz, maaşlar düşük.

İste buna alım gücü denmiyor muydu

beni ilgilendiren kısmı o

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Haftaya 70-80 kuruş zam var. 

hangisine diye sormıcam

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alptuğ Özcan yazdı:

Ben motorine 90 diye okudum

eeee ama sormadık 5 gün bi rahat olsaytdık :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkan Işık yazdı:

izlemişdim bunu 1,8 sanırım ama söyle lt hesabı yapdım 6,5 lt civarı 100 km de tüketim yapmıs normal yakıt pahalı artık

3.nesil hybrid olabilir lexus. Türkiye’de yok ama fabrika verisi tüketimleri corolla’dan 1 litre fazla. Ben 4,5 yakıyorsam o da 5,5 yakar. Dikkatsiz sürse 6,5 yakar en fazla. 

ama kullanım önemli. Uzun yolda basa bas 160 üstü hızda gidilirse hybrid corolla 8 litre veya üstü yakıyor. Şehir içinde bizim olayımız. 

ali’ye bakma sen. Aragazcı o :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Evde akaryakıt üretimi çalışmaları son hız devam ediyor, az kaldı sonuca ulaşmaya, bu fırtına sonrası birçok akaryakıt ve kafayakıtı firması ortaya çıkacak umarım, pompacı adının hakkını veriyor artık. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

eeee ama sormadık 5 gün bi rahat olsaytdık :)

5 güne kalmaz yarın yapıştırırlar abi merak etme 😁

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alptuğ Özcan yazdı:

5 güne kalmaz yarın yapıştırırlar abi merak etme 😁

hiç olmaz ise bi 4 güncük beklese bu zamcıklar..... okul açılıyor tonla masraf var zaten

vallahi seçmedim, öylesine bir tıkladım ki... isveçteki türk pilotajı gözlerimi yaşartttı... öndeki volvönün neden yavaşladığını az sonra anladı sanırım :f1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Çağlar Bayur yazdı:

vallahi seçmedim, öylesine bir tıkladım ki... isveçteki türk pilotajı gözlerimi yaşartttı... öndeki volvönün neden yavaşladığını az sonra anladı sanırım :f1:

Adam 9 yıldır Japonya'da yaşıyordu. 2 aydır da Hollanda'da. Benim 1 yılı geçti halen alışamadım avrupa trafiğine 😂

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erdem Doğan yazdı:

Adam 9 yıldır Japonya'da yaşıyordu. 2 aydır da Hollanda'da

haaaaa bu O muğ.....

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Çağlar Bayur yazdı:

haaaaa bu O muğ.....

Kim o?

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
Erdem Doğan yazdı:

Kim o?

Japonic diye bir youtube kanalı. Bu arkadaş japonyadan özel üretim araçlar satıyordu bütün dünyaya. ikinci el ama hep iyi ve spor araçlar.

Japonyada ehliyeti kaptırınca hollandaya yerleşti. Eğlenceli bir kanal. Güzel arabalar da tanıtıyor..

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkan Işık yazdı:

Şunu farkettim. E10 koyuyor benzini. Tüketimi bu arttırmış olabilir. Yanda E5 vardı mesela ondan koymuyor. Bir de araba ağzına kadar yüklüymüş. Japonic de sever seri sürmeyi :) videoyu şimdi izleyebildim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

hiç olmaz ise bi 4 güncük beklese bu zamcıklar..... okul açılıyor tonla masraf var zaten

Keşke beklese ama bugün olmasa yarın mutlaka.

Kaçarımız yok.

Bugün bi 150 TL daha mazot alayım bari :nea:

Japonic'i uzun zamandır takip ediyorum eğlenceli ve bilgili.

Ehliyeti kaptırdıktan sonra bisiklet aldı onu bile baya modifiye etti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Hakan Yavaş yazdı:

Japonic diye bir youtube kanalı. Bu arkadaş japonyadan özel üretim araçlar satıyordu bütün dünyaya. ikinci el ama hep iyi ve spor araçlar.

Japonyada ehliyeti kaptırınca hollandaya yerleşti. Eğlenceli bir kanal. Güzel arabalar da tanıtıyor..

Eski feto okullarında beden eğitimi hocasıydı. Japonya Feto okulunu kapatınca, oda ticarete başladı. Adam sadece çalışan Feto ile alakası yok.  Ehliyet yüzünden caaanım japonu bıraktı , hollandaya yerleşti. Hollandadan nasıl eskisi gibi elit arabaları bulup satacak merak konusu. 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ali Darbaz yazdı:

Eski feto okullarında beden eğitimi hocasıydı. Japonya Feto okulunu kapatınca, oda ticarete başladı. Adam sadece çalışan Feto ile alakası yok.  Ehliyet yüzünden caaanım japonu bıraktı , hollandaya yerleşti. Hollandadan nasıl eskisi gibi elit arabaları bulup satacak merak konusu. 

Şirketi duruyor japonyada elemanları faal 100 e yakın bekleyen aracı var konteyner yüzünden ticaarete devam ediyor hollandaya yerleşme sebebide liman kenti avrupaya ikinci el araçların satısınıda hollandada yapıp teslim etmek ali

Mustafa Yanar yazdı:

Evde akaryakıt üretimi çalışmaları son hız devam ediyor, az kaldı sonuca ulaşmaya, bu fırtına sonrası birçok akaryakıt ve kafayakıtı firması ortaya çıkacak umarım, pompacı adının hakkını veriyor artık. 

şöyle sıkıntıda var benzinlik 5500 tl elektrik aylık fatura gelirken bu ay 12500 geldi fatura dedi patronlar zarar ediyor benzinligi diyor küçük çaplı bir benzinlik burası çogu kapanacak veya konsept degişcekler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erdem Doğan yazdı:

Kim o?

yutubır.... pasaport sorunuda yok ama türkiye ye gelmiyor galiba? geliyor mudur?

Ali Darbaz yazdı:

beden eğitimi hocasıydı.

maaşı iyimi bu hocaların?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...