İçeriğe Yönlendir

Araç Gövde Dayanımları Hakkında

Bahattin Akkaya

Recommended Posts

Bahattin Akkaya

Tabiki bu güzel şeylerin yanında ülke değiştirmenin getirdiği zorluklar yok değil. İlerde bu konuyuda ele alan bir video yayınlarım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Bizde öyle imkan olacak çoluk çocuk işyerine getiririz duş aldırmaya. Bedava diye :D

nası yani olmaz mı? ilk aklımdan geçen o olmuştu?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

nası yani olmaz mı? ilk aklımdan geçen o olmuştu?

Ölü bile yıkarız be çocuk ne ki heheeyt :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Ölü bile yıkarız be çocuk ne ki heheeyt :crazy:

Ölü yıkadınmı kefenini de alman lazım pahalıya gelir. En iki olduğumuz nokta cenaze yıkama, nakil ve defin işlemleri. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Metin Uzunoğlu yazdı:

Ölü yıkadınmı kefenini de alman lazım pahalıya gelir. En iki olduğumuz nokta cenaze yıkama, nakil ve defin işlemleri. 

Küçük altınsız yıkamıyorlar. 

Taziyeye gelenlere pide ayran. Adetler tersine döndü. Eskiden cenaze evine yemek giderdi konu komşudan tencereler dolusu. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Taziyeye gelenlere pide ayran. Adetler tersine döndü. Eskiden cenaze evine yemek giderdi konu komşudan tencereler dolusu. 

şu cümleyi isveççeye çevirip bir isveçliye anlatsana

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

şu cümleyi isveççeye çevirip bir isveçliye anlatsana

Pita ayran för de som kommer till kondoleanser. Tidvattnet har vänt. Förr gick det mat till begravningsbyrån, ämnet var krukor fulla med grannar.

😏

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yaz demedik, isveçliye bunu anlatacan/ hollandalı da bize redlight ı anlatsın mesela :rofl:

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

yaz demedik, isveçliye bunu anlatacan/ hollandalı da bize redlight ı anlatsın mesela :rofl:

Abi bulayım anlatacağım söz. 2 aya gelirler. Stw volvo görür görmez yola adım atacağım. Duruyorlar zaten hemen.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Küçük altınsız yıkamıyorlar. 

Erzurum Palandöken belediyesi cenaze evine ikram edilmek üzere pide gönderiyormuş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ben isveç’te sağlık olayına hala takılı kaldım. Adamlar harika. Ultrason yok. Doğunca öğrenirsin cinsiyetini diyor. Sıfır masraf. Bizim de böyle olmamız lazım. Son raddeye kadar doktora ulaşamıyorsun. Bizde canı sıkılan üniversite hastanesine gidiyor direkt

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben isveç’te sağlık olayına hala takılı kaldım. Adamlar harika. Ultrason yok. Doğunca öğrenirsin cinsiyetini diyor. Sıfır masraf. Bizim de böyle olmamız lazım. Son raddeye kadar doktora ulaşamıyorsun. Bizde canı sıkılan üniversite hastanesine gidiyor direkt

Bizde de 80 yaşındaki son evre hastaya ayda 2 ameliyat ve astronomik rakamlı tedaviler yapılıyor (deneniyor) fakat 2 yaşında sma hastası çocuğa o şans verilmiyor. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Bizde de 80 yaşındaki son evre hastaya ayda 2 ameliyat ve astronomik rakamlı tedaviler yapılıyor (deneniyor) fakat 2 yaşında sma hastası çocuğa o şans verilmiyor. 

Sma olayında yardım toplama işi bir an önce ailelerden alınmalı. Ben de ediyorum ama fakat paraların ne olduğu belli değil. Yurt dışı gofundme hesapları veya bazı yabancı kuruluşların topladığı paralarda garip hareketler oluyor. Yardım kampanyasını sürdüren kuruluşların internette izi yok. 

bi çocuğa para toplandı. Milyonlarca lira toplandı kısa sürede. Her gün daha çok kişi duydu. Ama son %1’lik para 1 ayda toplanamadı. 

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Alptuğ Özcan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çok iyi test

Sunroof camı bile kırılmıyor :shok::halter:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çok iyi test

Ford tüm enerjiyi emmiş, hatta sahibine de emdirmiş, Volvonun emişi zayıf :D 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çok iyi test

şimdi arkaya 4 ton fındık atıp yaylaya çıkartalım ikisini, birisi kamyonet diğeri suv

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

şimdi arkaya 4 ton fındık atıp yaylaya çıkartalım ikisini, birisi kamyonet diğeri suv

4 ton fındık 100 un çuvalı fındık eder. Onu geçtim de 4 ton fındığı yaylaya niye çıkarıyoruz 😁

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

4 ton fındık 100 un çuvalı fındık eder. Onu geçtim de 4 ton fındığı yaylaya niye çıkarıyoruz 😁

Yağmurdan kurumadıysa ;) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

fındık gezdirmeyi seviyoruz belki?

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ne olsun istiyorsunuz, neyin peşindesiniz yaa 😁

boş kupanın tavanına uçan örs sallayan ne içmişse o

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çok düşük ihtimalli bir kaza. Piyango çıkma ihtimali kadar düşük gibi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...