İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araç Yok!

Tayfun Aydın

Recommended Posts

Çağlar Bayur

kibrittte ötv işine gelirsek, bir gecede teşvik ile sıfırlanır ise, o fena olur şimdiye kadar alanlar için. 200 e sıfır kibrit hybrit fena olmaz hani

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hala kağıt üstünde sıfırı %50 ötv’li.

o nasıl oluyor, gerçi araba yok, liste fiyatı önemsiz

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

çip krizi bitiyor. tedarik de...önümüz bolluk bereket.. (bizim ülke hariç)

magnezyum krizi geliyor diyola...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

kibrittte ötv işine gelirsek, bir gecede teşvik ile sıfırlanır ise, o fena olur şimdiye kadar alanlar için. 200 e sıfır kibrit hybrit fena olmaz hani

o nasıl oluyor, gerçi araba yok, liste fiyatı önemsiz

Son ötv indiriminine kibrit girdi. Hala çıkamadı. Fiyat o yüzden listede 300 bin. 

yoksa indirimden önce bile 345 idi kibrit.  %80 ötv’li

araba yok o ayrı. Ama indirime girsin. Ötv ötv insin. Ben isterim. Nasılsa satmayacam. Piyasada bol kibrit olur. Ne güzel :) 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mehmet Göktürk yazdı:

çip krizi bitiyor. tedarik de...önümüz bolluk bereket.. (bizim ülke hariç)

Özellikle Kuzey Amerika menşeili ürünlerde ciddi sorun var. Çip dışında lcd, entegre , plastik hammadde bile bulunamıyor yada çok gecikiyor. Avrupa nispeten daha rahat

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Renault MAIS Genel Müdürü Berk Çağdaş; "Bursa'da üretip Avrupa'ya ihraç ettiğimiz Clio E-Tech'i (hibrit) mevcut vergi yükü nedeniyle Türkiye'de satamıyoruz. Türkiye'de üretilen bir motor için 50 puanlık teşvik var. Benzeri yapılsa %80 ÖTV oranı %30'a iner ve biz de satarız."

geçen 7.000.000 cu aracı yollamışlar....

böyle tepkisiz olursak....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bu ara trafikte çok fazla yeni tucson görüyorum. Sanırım sıfırları bayilerde var. Tasarımı da güzel olmuş.

one-cikanlar-1.jpg

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Renault MAIS Genel Müdürü Berk Çağdaş; "Bursa'da üretip Avrupa'ya ihraç ettiğimiz Clio E-Tech'i (hibrit) mevcut vergi yükü nedeniyle Türkiye'de satamıyoruz. Türkiye'de üretilen bir motor için 50 puanlık teşvik var. Benzeri yapılsa %80 ÖTV oranı %30'a iner ve biz de satarız."

geçen 7.000.000 cu aracı yollamışlar....

böyle tepkisiz olursak....

Hibritte elektrik motoru 50kw üstü olursa ötv teşviki var

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erhan Doruk yazdı:

Bu ara trafikte çok fazla yeni tucson görüyorum. Sanırım sıfırları bayilerde var. Tasarımı da güzel olmuş.

one-cikanlar-1.jpg

bunun stop lambaları neden ampulü?? önden iki tane led diyodu alıp, arkaya taksalarmışya..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Doğan Arşiray yazdı:

bunun stop lambaları neden ampulü?? önden iki tane led diyodu alıp, arkaya taksalarmışya..

hyundai-tucson-dunya-lansmani-oncesinde-

Leddir ya , halojen olsa duramazsın :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erhan Doruk yazdı:

hyundai-tucson-dunya-lansmani-oncesinde-

Leddir ya , halojen olsa duramazsın :)

ben bu şekilde olanından hiç görmedim. önler süslü kamyonlar gibi birsürü led arkası çift filamanlı ampullü idi.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Erhan Doruk yazdı:

one-cikanlar-1.jpg

Göstergede çerçevesiz düz tablet görünce yıkıldım :D 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

önler süslü kamyonlar gibi 

Doğru tespit. İlk gördüğümde modifiye işi sandım. Orijinalmiş meğer. Çok çirkin. İğrenç bi tasarım. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Erhan Doruk yazdı:

one-cikanlar-1.jpg

Önü çok komik bu arabanın. Her gördüğümde gülüyorum. Led bulduk her yerine takalım gibi duruyor trafikte böyle görünmüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yan kıvrımlarda bir tuhaf. şekli yuvarlak aslında arabanın ama keskin paralel hatlar var kapılarda.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Doğru tespit. İlk gördüğümde modifiye işi sandım. Orijinalmiş meğer. Çok çirkin. İğrenç bi tasarım. 

genç işi bu modeller, tooyoda gibi değil yani :f1:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

genç işi bu modeller, tooyoda gibi değil yani :f1:

Ben kendimi 50-60 falan hissediyorum zaten. Corolla tam benlik 😩

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Doğan Arşiray yazdı:

ben bu şekilde olanından hiç görmedim. önler süslü kamyonlar gibi birsürü led arkası çift filamanlı ampullü idi.

Aynen bugün gördüm trafikte bir tane. Korede piyasaya sürülenler led, bizde sürülenler halojen. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erhan Doruk yazdı:

Aynen bugün gördüm trafikte bir tane. Korede piyasaya sürülenler led, bizde sürülenler halojen. 

çok anlamsız gerçekten. maliyet kaç para olabilirki ithal ederken? 100 dolar? zaten dışrı kırmızı içi de reflektör, aradaki fark kırmızı diyotlar ve kontrol ünitesi.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Doğan Arşiray yazdı:

çok anlamsız gerçekten. maliyet kaç para olabilirki ithal ederken? 100 dolar? zaten dışrı kırmızı içi de reflektör, aradaki fark kırmızı diyotlar ve kontrol ünitesi.

Böyle durumlarda tabağa bir zeytin koymadığı için milyon kar eden havayolu şirketi geliyor aklıma. Adamlar büyük adette düşünüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...