İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araç Yok!

Tayfun Aydın

Recommended Posts

Nihat Palolu
Çağlar Bayur yazdı:

giriş seviyesi düşük, 15-25 tl ye aynı işi yapan ürün var, ericsson zamanı 1000 dolara takılırdı, telefon tutucu, altında şarj soketi ile.

Mangal kömürü üretelim iharaç da ederiz :mangal:bizden sorulur :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Nihat Palolu yazdı:

Mangal kömürü üretelim iharaç da ederiz :mangal:bizden sorulur :D

Zaten ihraç edildiği için 2 kilosu 25 lira. Halden 3 kilo tozsuz 3 kilo zor buldum. İyi para var o işte :) 

o değilde mekanik parçadan mangala yine bağlandı konu :) ihraç edemeden mangal yapmaktan biter o kömürler 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İlkay BAŞARAN yazdı:

Şeytan doldurmuş. Silah dolduracağına benzin deposunu dolduruverse ölür sanki

Yunan mitolojisi 

Ölü zaten yaşamıyo o

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

şeytanada suç atmayın, herkesin şeytanı kendisidir, ne yapıyorsak biz yapıyoruz ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
şeytanada suç atmayın, herkesin şeytanı kendisidir, ne yapıyorsak biz yapıyoruz ...
Herşey clio alınca başladı :tongue2:
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Zaten ihraç edildiği için 2 kilosu 25 lira. Halden 3 kilo tozsuz 3 kilo zor buldum. İyi para var o işte :) 

o değilde mekanik parçadan mangala yine bağlandı konu :) ihraç edemeden mangal yapmaktan biter o kömürler 

Birşeyler üretelim de ne olursa olsun anlamında yazdım kömürü. Aklınızda birşey varsa söyleyin. Mangal yakmak isteyen fabrika satış mağazasından parasını ödeyip alsın 🤣

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

belki işe yaramaz bi tarlayı alıp zeytinliğe felan dönüştürebiliriz. 20 kişi 5 bin verse 100 binlik bi tarlayı alır zeytinliğe çeviririz ortak tapulu.

alttan başlayalım işe. coin moin anlamam ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

belki işe yaramaz bi tarlayı alıp zeytinliğe felan dönüştürebiliriz. 20 kişi 5 bin verse 100 binlik bi tarlayı alır zeytinliğe çeviririz ortak tapulu.

Çevirsek nolacak. Foruma yetmez ki bize kalsın. Cebimizden öderiz 😁

Millet kaşar için kars’a gitmeye razı 😁

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çevirsek nolacak. Foruma yetmez ki bize kalsın. Cebimizden öderiz 😁

Millet kaşar için kars’a gitmeye razı 😁

yetmesi mi gerekiyor. Para ödeyenler hisse sahibi olacak o kadar. ceviz dikeceğiz.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

yetmesi mi gerekiyor. Para ödeyenler hisse sahibi olacak o kadar. ceviz dikeceğiz.

Yanına da kuzu çiftliği?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Manda yetiştirmek lazım. Sütü çok kıymetli ve teşvik de var. Yurt dışı çalışırız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Ben cesaret edip kalkışamadım bir türlü ama kafamı çok kurcalıyor. Evi arabayı satıp 10 dönüm arazi. İçine 3 4 tane çamur havuzu. Devlet gebe mandaları 5 yıl ödemesiz veriyor. Arazinin içine 3 tane 3x7 konteyneri birleştirip bir ev. (Hem deprem korkusu da yok) belki de bir sapaktayım ama gözüm korkuyor. Bir tarafım yap diyor. Bilemedim birtürl0. Üretim yapmak, kendi işini kurmak vb.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hayvan işi yapan arkadaşlarım var çok kolay bir iş değil tam zamanlı çalışmanız lazım. biz şehirlilere uygun değil. Ancak biz zeytin gibi ceviz gibi inciz üzüm gibi elemanla kısmen yapılabilecek işçiliği ve getirisi az işlerin altından kalkabiliriz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

ceviz gibi

özel şoför var, 2 sene önce satın almış hazır ağaçları, şimdi passat sw bagajında satıyor

İlkay BAŞARAN yazdı:

Evi arabayı satıp 10 dönüm arazi. İçine 3 4 tane çamur havuzu. Devlet gebe mandaları 5 yıl ödemesiz veriyor.

solucan çiftliği daha mantıklı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İlkay BAŞARAN yazdı:

Herşey clio alınca başladı :tongue2:

yoo, düşünmeye başlayınca :tongue:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İlkay BAŞARAN yazdı:

Manda yetiştirmek lazım. Sütü çok kıymetli ve teşvik de var. Yurt dışı çalışırız.

Valla İlkay benim akraba Edremitte keçi işine girdi,koca arazi kiraladı bir sürü keçisi var şuan, emekli falan bir olursam yapıcam inşallah birşeyler, solucan çiftliği bile kurarız valla, bu konuda deneyimli Vedat abi var , tanırsın sanırım, ona sorarız moktan işlerde uzmanlaştı zaten, Seferihisar tarafında şuan :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Göktürk yazdı:

Çağlara uzun süredir söylüyorum ben. 
Ama o kredi alalım parayı bağlamayalım diyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Tek tapulu tarlayı 20 hisseliye dönültürmekte  sıkıntı çıkabilir😀

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Göktürk yazdı:

Kooperatif kurar işi resmileştiririz 
Yasal işlemler benden. 

Tarım önemli.  Coin bugün var yarın yok.

Toprak zaten ölmez.

Mehmet Göktürk yazdı:

Hayvan işi yapan arkadaşlarım var çok kolay bir iş değil tam zamanlı çalışmanız lazım. biz şehirlilere uygun değil. Ancak biz zeytin gibi ceviz gibi inciz üzüm gibi elemanla kısmen yapılabilecek işçiliği ve getirisi az işlerin altından kalkabiliriz. 

Hayvan zordur. Ben cesaret edemem. 

Ali Gök yazdı:

Tek tapulu tarlayı 20 hisseliye dönültürmekte  sıkıntı çıkabilir😀

Kooperatif.  
Çok masraflı değildir.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Çağlara uzun süredir söylüyorum ben. 
Ama o kredi alalım parayı bağlamayalım diyor. 

Kredi aldığında borç.. parayı bağlayan yine sen?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kredi aldığında borç.. parayı bağlayan yine sen?

Af çıkar nasıl olsa diyor [emoji28]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...