İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araç Yok!

Tayfun Aydın

Recommended Posts

Mehmet Pınar

Bayiler artık bulunduğu il dışına pek araba satmıyor. Aklınızda olsun, sorarken başka şehirden aradığınızı söylemeyin. 

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Serdar Göktaş yazdı:

Hondaya da sorun derim. Ağaçların altında bekleyen araçlar sanırım bayilere gelmeye başlamis. Face gruplarında öyle okudum. 

Biraz eksilme olmuş, boşalan alanlara traktör gelmiş.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu arada araba alırken ihtiyacı olan alsın demiş İlkay, evet doğru, bu ülkede sadece gerçekten ihtiyacı olanlar araba alsa ne bu fiyatlar ne bu burnu havada bayiler olurdu, bizde ihtiyaçtan değil bence doymamaktan alanlar çoğunlukta, aldin sıfır kullansana 10 sene, vay yeni çıktı alayım, vay model yenileyim .... Aç milletiz aç, hep bir tüketim, al kullan ne habire değişiyorsun, anlatabildim sanirim, araba aldiysan enaz 10 sene kullan, bak bakalım neler değişiyor memlekette....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Engelli olunca 5 senede bir yenilemek zorunda avantajı kaçırmamak istiyor.

Ve avantaj çok olsun da istiyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Gök yazdı:

yıl sonuna arabalar ucuzlayacakmış az bekleyin :D 

olmaz olmaz deme, sıfırı unut, ucuzlayacak olanlar 2. eller, o zaman gelirse ki inşallah gelmez, zaten araba düşünmeyeceksin emin ol :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Gök yazdı:

yıl sonuna arabalar ucuzlayacakmış az bekleyin :D 

Bı gelmedi o süre bee 

Bıhtıh yaa bıhtıh 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Cihangiroğlu yazdı:

olmaz olmaz deme, sıfırı unut, ucuzlayacak olanlar 2. eller, o zaman gelirse ki inşallah gelmez, zaten araba düşünmeyeceksin emin ol :)

yok abi ucuzlicak bişe bu saatten sonra :D tez terse döndü herşey milyona yürüyor 

2 sene sonra  civic corolla focus gibi arabaların sıfırı 1 milyona satılacak 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Sıfırın dolardan hızxlı yükseldiği ve olmayan malın yükseldiği yerde 2.el düşer demek baya bi keyif verici madde alımı gerektirir. Ne içiyorsan bana da yolla Ali abi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay BAŞARAN yazdı:

Sıfırın dolardan hızxlı yükseldiği ve olmayan malın yükseldiği yerde 2.el düşer demek baya bi keyif verici madde alımı gerektirir. Ne içiyorsan bana da yolla Ali abi.

kardeş sen hala anlamadın ne demek istediğimi, ben çöküşten sözediyorum, çöktüğünde aç kılınca araba değil canın önemli olur, aç kalırsın, böyle durumda bırak arabayı herşey biter, bu dediğim şuan bile olabilir, hiç kırıp dökmeden hemde, sabah kalkmışsın iş bitmiş, şimdi anlaşıldı sanırım...

Ali Gök yazdı:

yok abi ucuzlicak bişe bu saatten sonra :D tez terse döndü herşey milyona yürüyor 

2 sene sonra  civic corolla focus gibi arabaların sıfırı 1 milyona satılacak 

sende anlamadın :) ayrıca o dediğin araç 1 milyon olacak sözünü 2 sene önce demiştik, ohoooo çok geriden geliyorsun, şuanki ekonomik durumuda 4 sene önce dediydik kriz geliyor batıyoruz vs. diye ama dalga geçtilerdi, bundan sonrasınıda diyorum, WW3 ve kesin, zamanını kestremiyorum ama olacak, gidişat kabak gibi ortada, aha bunuda yaz kenara...silah kullan.

size uzun orta vade tavsiye, hayatta kalmanın yollarını öğrenin, her açıdan, özelliklede kendini savunmaya çalışın....

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

kardeş sen hala anlamadın ne demek istediğimi, ben çöküşten sözediyorum, çöktüğünde aç kılınca araba değil canın önemli olur, aç kalırsın, böyle durumda bırak arabayı herşey biter, bu dediğim şuan bile olabilir, hiç kırıp dökmeden hemde, sabah kalmışsın iş bitmiş, şimdi anlaşıldı sanırım. 

sende anlamadın :) ayrıca o dediğin araç 1 milyon olacak sözünü 2 sene önce demiştik, ohoooo çok geriden geliyorsun, şuanki ekonomk durumuda 4 sene önce dediydik, bundan sonrasınıda diyorum, WW3 ve kesin, zamanını kestremiyorum ama olacak, gidişat kabak gibi ortada, aha bunuda yaz kenara....

Hiçbirşey olmaz abi. Daha da fakirleşiriz o net ama bi mad max ortamı bekliyor gibisin senin iş yaş :)

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Cihangiroğlu yazdı:

kardeş sen hala anlamadın ne demek istediğimi, ben çöküşten sözediyorum, çöktüğünde aç kılınca araba değil canın önemli olur, aç kalırsın, böyle durumda bırak arabayı herşey biter, bu dediğim şuan bile olabilir, hiç kırıp dökmeden hemde, sabah kalkmışsın iş bitmiş, şimdi anlaşıldı sanırım...

sende anlamadın :) ayrıca o dediğin araç 1 milyon olacak sözünü 2 sene önce demiştik, ohoooo çok geriden geliyorsun, şuanki ekonomik durumuda 4 sene önce dediydik kriz geliyor batıyoruz vs. diye ama dalga geçtilerdi, bundan sonrasınıda diyorum, WW3 ve kesin, zamanını kestremiyorum ama olacak, gidişat kabak gibi ortada, aha bunuda yaz kenara...silah kullan.

size uzun orta vade tavsiye, hayatta kalmanın yollarını öğrenin, her açıdan, özelliklede kendini savunmaya çalışın....

son alaskalılar , yukonda yaşam gibi şeyleri izliyorum işte nasıl hayvan yakalanır tuzakla flan :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

illa madmax gibi olmaz. olacak olan şöyle olur yavaş yavaş. böyle ülkelerin bizden farkı ne ki? biz de böyle oluruz dikkat etmezsek

image.thumb.png.b5e0d202dfc484a61cdf775857318113.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İlkay BAŞARAN yazdı:

Hiçbirşey olmaz abi. Daha da fakirleşiriz o net ama bi mad max ortamı bekliyor gibisin senin iş yaş :)

mad max i ararsan görüşürüz.... o savaş çıktığında olacak, daha öncesi Mehmet hocanın resim daha yakın gelecek.... :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

fiyat artışları 5 marketin suçu dedi devlet baba bastı cezayı. sizce suçlu marketlermi ?

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Ali Gök yazdı:

fiyat artışları 5 marketin suçu dedi devlet baba bastı cezayı. sizce suçlu marketlermi ?

Haksız rekabet hallerinde zarar gören tüketiciler ve tüketici sayılmayan diğer müşteriler, TTK'nin 56. maddesine göre tazminat davası açabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Gök yazdı:

son alaskalılar , yukonda yaşam gibi şeyleri izliyorum işte nasıl hayvan yakalanır tuzakla flan :D 

valla ben en ufak ciddileşme durumunda gözleri lazerle sıfırlatacağım, 100 mt. den havalı tabancayla soda şişesini vururken kaçırmaya başladım, sakata gelmeyelim :p

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

mad max i ararsan görüşürüz.... o savaş çıktığında olacak, daha öncesi Mehmet hocanın resim daha yakın gelecek.... :)

Tamam ali abi. Media markt'ı patlatmaya giderken ararım beraber gideriz :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay BAŞARAN yazdı:

Tamam ali abi. Media markt'ı patlatmaya giderken ararım beraber gideriz :D

patlatıp ne yapacaksın pinpon13 yada buzdolabımı alacaksın, sen migrosu patlat, gıda lazım, sonra cephane lazım :D 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

patlatıp ne yapacaksın pinpon13 yada buzdolabımı alacaksın, sen migrosu patlat, gıda lazım, sonra cephane lazım :D 

Elektriksiz, susuz köye çamaşır makinası dağıtılınca oluyor ama?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Cihangiroğlu yazdı:

valla ben en ufak ciddileşme durumunda gözleri lazerle sıfırlatacağım, 100 mt. den havalı tabancayla soda şişesini vururken kaçırmaya başladım, sakata gelmeyelim :p

tabancayla 100 metreden şişemi :D avcı hikayeleri niye hep böyle ya

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...