İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araç Yok!

Tayfun Aydın

Recommended Posts

Cem Işık

İhracat konusu geçince aklıma geldi, tophane tarafında bir heykelci var, kalıp içine alçı döküp heykel yapıyorlar. Şu alttaki heykeli sordum, 300-350 tl gibi satıyoruz Türkiyede, burada çok ilgi çekmiyor ama ABD’de 375 usd’den yok satıyoruz,  Mal yetiştiremiyoruz dedi..

FEC833E9-2391-4672-9C7C-BE72498F872F.jpeg

• Beğen 3
  • Mutlu 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Cem Işık yazdı:

İhracat konusu geçince aklıma geldi, tophane tarafında bir heykelci var, kalıp içine alçı döküp heykel yapıyorlar. Şu alttaki heykeli sordum, 300-350 tl gibi satıyoruz Türkiyede, burada çok ilgi çekmiyor ama ABD’de 375 usd’den yok satıyoruz,  Mal yetiştiremiyoruz dedi..

images?q=tbn:ANd9GcQcjig06_XK_SNXzqRS0bH

Yorum bağlantısı
Cem Işık

40-50 m2 lik 2 atolyesi var adamın mahalle arasında, Amerikaya ihracat  yapıyor. Büyük düşünmek lazım..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

FEC833E9-2391-4672-9C7C-BE72498F872F.jpeg

bayıldım valla tam benim kafada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Mehmet Göktürk yazdı:

belki işe yaramaz bi tarlayı alıp zeytinliğe felan dönüştürebiliriz. 20 kişi 5 bin verse 100 binlik bi tarlayı alır zeytinliğe çeviririz ortak tapulu.

alttan başlayalım işe. coin moin anlamam ben.

Her zaman çevremdekilere anlattigim ama bir turlu kimseyi ikna edemedigim bir durum... Getirisinden ziyade birlikten kuvvet doğar...

Hatta ona göre bir anlaşma yapılır noter onaylı... Hissesini satmak isteyen diğer hissedarlarin uygun gördüğü kişiye satabilir diye madde eklenir veya başka bir şey bilemiyorum... 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Kooperatif kurar işi resmileştiririz 
Yasal işlemler benden. 

Tarım önemli.  Coin bugün var yarın yok.

Toprak zaten ölmez.

Hayvan zordur. Ben cesaret edemem. 

Kooperatif.  
Çok masraflı değildir.  

Devletten 50 yilligina yer kiralayanlar var... Böyle şeylerde değerlendirilebilir kooperatif olundugunda...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

belki işe yaramaz bi tarlayı alıp zeytinliğe felan dönüştürebiliriz. 20 kişi 5 bin verse 100 binlik bi tarlayı alır zeytinliğe çeviririz ortak tapulu.

alttan başlayalım işe. coin moin anlamam ben.

Nereye veriyoruz parayı

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Erkut Uysal yazdı:

Hatta ona göre bir anlaşma yapılır noter onaylı... Hissesini satmak isteyen diğer hissedarlarin uygun gördüğü kişiye satabilir diye madde eklenir veya başka bir şey bilemiyorum...

Hisseli tapuda diğer ortakların ön alım hakkı oluyor. O nedenle 3. şahsa satmaya kimse yeltenemiyor, satış olursa diğer ortaklar bozduruyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman
40-50 m2 lik 2 atolyesi var adamın mahalle arasında, Amerikaya ihracat  yapıyor. Büyük düşünmek lazım..
Perşembe günü pandeminin başından beri görüşmediğim bir arkadaşla otururken telefonuna bildirim geldi;İspanya'da bir üniversiteden para yatmış hesabına.Üniversite yönetimi bünyesindeki bütün akademisyenleri arkadaşın açtığı siteye üye yapmış, onun parasıymış.İlk kurumsal üyemiz diye sevindi arkadaş.Bir ortağıyla beraber dünya çapında tüm akademisyenleri,yayınları , çalışmaları ve benzer parametrelere göre puanlayıp sıralayan bir site yapmışlar.Yirmi dolar üyelik ücreti,hergün 3-4 bireysel üyelik oluyormuş şimdilik.
Sizin örnektede olduğu gibi fikriniz varsa ve emek verirseniz bütün dünya hedef kitle günümüzde.
https://www.adscientificindex.com/

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erkut Uysal yazdı:

Devletten 50 yilligina yer kiralayanlar var... Böyle şeylerde değerlendirilebilir kooperatif olundugunda...

Bize düşürmezler onu ya 

Satın alırız. 
Var mısın. Kuralım bir kooperatif. 

Aa sen takip edersin resmi işleri.  

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bize düşürmezler onu ya 

Satın alırız. 
Var mısın. Kuralım bir kooperatif. 

Aa sen takip edersin resmi işleri.  

2 haftadir evde çocuk bakan biri için çok büyük beklentiler içine giriyosun abi... :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hergün araç almıyoruz ama magazin değeri yüksek sanırım, ben makarna konusunda huzursuzum asıl, bazı markalar artık yok veya çok az sayılı sayıda bulunuyor raflarda. diğerleri de yapış yapış oluyor.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
hergün araç almıyoruz ama magazin değeri yüksek sanırım, ben makarna konusunda huzursuzum asıl, bazı markalar artık yok veya çok az sayılı sayıda bulunuyor raflarda. diğerleri de yapış yapış oluyor.
Barilla 7.5 tl olmuş, evdeki stoklar azaldı
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

bunlar parasını koyacak yer bulamayan para sahipleri yahut galeriler.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ortada teyzeyi gören var mı? Galericinin annesi hanımı kimi bulmuşlarsa getirmişler artık

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Heykelmi, aman diyim bizde anlamazlar o işleri....

Ucube bu...

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Hepsini gördükte yazmadık ayıp olmasın diye, viraja dışarıdan girip içeriden gireni sollayan bile var :D

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Çağlar Bayur yazdı:

2. katta showromu olan bu bayi hangi marka araba satıyor

Video'da duvarda honda logosu görünüyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...