İçeriğe Yönlendir

ÖTV Muafiyetli 5 Model Arasında Kaldık Corolla, Focus, Megane, Elantra, Duster

Ahmet Ali Salih Kanneci

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
ilk dönüşteki dişli farklıdır daha yumuşaktır ama direksiyon turuna göre lastik daha yavaş dönerdi, yol hissi de daha iyi manuel sistemin, karting gibi, ben söktürür özel yaptırırdım, kazık gibi sert , virajda geri toplamayan ama direksiyon çevrilmeye başlar başlamaz yön veriridi lastiklere, sonra drift diye videolar çekildi , meğerse ismi o imiş

Bence fizyoterapist lobisinden. Hep insanlar rahata alışsın güçsüzleşsin fıtıklar skolyozlar coşsun ameliyat edelim platin satalım vb

Bunlar hep plan. En son gelinen noktada tesla’da vücutlarıyla arabayı ısıtan çift kaza yaptı. Direksiyonu tutan yokmuş 

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Bunlar hep plan. En son gelinen noktada tesla’da vücutlarıyla arabayı ısıtan çift kaza yaptı. Direksiyonu tutan yokmuş 
Hahahhahhah :D
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

uu beybiiii

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sorun olayın aracın ön tarafında gerçekleşmesi. Tesla da olsa o da bir canlı sonuçta
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Sorun olayın aracın ön tarafında gerçekleşmesi. Tesla da olsa o da bir canlı sonuçta

tavanı yüksek sedici olsa.. tavan çadırı ile mesela

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sürücü ile arka bölümü de ayır miss
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

O önceki. Sonuncu kazada önde kimse yokmuş. İkisi de arkadaymış

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Arka kamerayı kapatmayı unuttular tabiki

Evrende hiçbir görüntü ve ses kaybolmuyormuş diolar :) 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Evrende hiçbir görüntü ve ses kaybolmuyormuş diolar [emoji4] 
Eyvah eyvah
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
Evrende hiçbir görüntü ve ses kaybolmuyormuş diolar emoji4.png 

Eyvah eyvah

Düşük faturaları buraya boy boy koyarken iyiydi. Açıklasınlar evi nasıl ısıttıklarını 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Arka kamerayı kapatmayı unuttular tabiki
Haberler kötü. Hiçbir görüntü kaybolmuyormuş diyorlar. Ses desen o da öyleymiş. :crazy:
Düşük faturaları buraya boy boy koyarken iyiydi. Açıklasınlar evi nasıl ısıttıklarını 
Kapat kapat. Ört.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Haberler kötü. Hiçbir görüntü kaybolmuyormuş diyorlar. Ses desen o da öyleymiş. :crazy: Kapat kapat. Ört.

Örteyim örtmesine de adamlar evde bir ayda 40 günlük iş çıkarıyormuş. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

Ooo hocam?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Olm uzatmayın tamam

Bize gelince uzatmayın. Siz bol bol uzatın. Çay demleyin, demlerken hesap falan yapın. Neyse ben yatıyorum. Aha da kesip attım. Muhabbeti :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Bize gelince uzatmayın. Siz bol bol uzatın. Çay demleyin, demlerken hesap falan yapın. Neyse ben yatıyorum. Aha da kesip attım. Muhabbeti [emoji4] 
O 403 lü rüyalar...
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
Bize gelince uzatmayın. Siz bol bol uzatın. Çay demleyin, demlerken hesap falan yapın. Neyse ben yatıyorum. Aha da kesip attım. Muhabbeti emoji4.png 

O 403 lü rüyalar...

Üyeliğim silinecek. Yazma bişe daha

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Üyeliğim silinecek. Yazma bişe daha

ççiğköfte de extra acı var mıydı

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hey gidi barış manço. Ademoğlu kızgın fırın havva kızı mercimek derdi. Şimdi bi de acıyla taçlandırıyorlar köfteyi. Ssangyong güzel araba. Mercedes motoru varmış diyorlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...