İçeriğe Yönlendir

İstanbul'un Göbeğinde Arabayı Çalışır Halde Bırakmak..

Cem Işık

Recommended Posts

Yücel Metin
(düzenlendi)

Çoğu modelde, anahtar olmasa bile siz stop edene kadar çalışmaya  devam ediyor.

tarihinde Yücel Metin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
Servet Aydın yazdı:

Koltuktan kalktığın anda araç ikaz vermeli daha kapıyı tam açmadan

düşünemedim :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Cem Işık yazdı:

Malesef öyle bir uyarı yok benim arabada. Artık dönüp kontrol edeceğim başka yapacak birşey yok

Abi benim araçta, araç çalışırken kapıyı kilitliyor, anahtarı alıp çıkarsan 2-3 dakika içinde kendisi stop ediyor. Geri geldiğinde de anahtar algılanamadığı için stop edildi vs bişeyler yazıyor. 

Bence senin araçta da bu tarz bir ayar vardır diye düşünüyor. Sonuçta VAG gurubu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Cem Dilmen yazdı:

Abi benim araçta, araç çalışırken kapıyı kilitliyor, anahtarı alıp çıkarsan 2-3 dakika içinde kendisi stop ediyor. Geri geldiğinde de anahtar algılanamadığı için stop edildi vs bişeyler yazıyor. 

Bence senin araçta da bu tarz bir ayar vardır diye düşünüyor. Sonuçta VAG gurubu. 

Anahtarsız giriş var mı abi senin araçta? Ondan mı acaba? Gizli özellikleri kurcalayayım ben detaylıca:)

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Cem Işık yazdı:

Anahtarsız giriş var mı abi senin araçta? Ondan mı acaba? Gizli özellikleri kurcalayayım ben detaylıca:)

Evet 4 kapı anahtarsız giriş var abi

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Cem Işık yazdı:

Sende anahtarsız çalıştırma var ama anahtarsız giriş yok mu? Doğru mu anladım?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Önder Özcan yazdı:

Sende anahtarsız çalıştırma var ama anahtarsız giriş yok mu? Doğru mu anladım?

Aynen doğrudur abi.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Daha yenimi başınıza geldi ? Teknolojiye erken kavuşmuşum demek.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

yahu zenginlik böyle birşey işte. Çalınırsa kapıya bir tane daha koyarım kafasından dolayı çalışır unutulmuş araba[emoji4]. Şaka bir yana helal paraymış gitmemiş. Benim araçta araba çalışsa bile arabanın kapısını açtığım an otomatik olarak araba stop ediyor. Tekrar çalıştırmazsam çalışmıyor. Ben çok seviyorum bu durumu. Kapımı açıyorum araç stop edip tüm elektriği kesiyor. Bana sadece arabayı kitlemek düşüyor. Bu özelliği yapmalarının tek nedeni bence avukatımın yaptığı gibi çalışır durumda unutup gidersem araç kendisini kaparsın diye anlaşılan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Cem Dilmen yazdı:

Bende de aynı, ama inerken motor açıksa ikaz ediyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...