İçeriğe Yönlendir

Opalescence Diş Macunu

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erhan Doruk

Çay, kahve içe içe sigara kullanmasamda dişlerde sararma olmuştu. Olumlu yorumları okuduktan sonra fiyatından biraz tereddüt etsemde,  denemek için aldım.  Üç haftadır kullanıyorum. Renklerde birkaç ton açılma oldu, reklamlarda aşındırma etkisi az diyor ama uzun vadede kullanıp göreceğim. Şimdilik memnunum. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Çay, kahve içe içe sigara kullanmasamda dişlerde sararma olmuştu. Olumlu yorumları okuduktan sonra fiyatından biraz tereddüt etsemde,  denemek için aldım.  Üç haftadır kullanıyorum. Renklerde birkaç ton açılma oldu, reklamlarda aşındırma etkisi az diyor ama uzun vadede kullanıp göreceğim. Şimdilik memnunum. 
Tecrübeleriniz dinlemek için bi ileti bırakalım.
Teşekkür ederiz
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Hay Allahım . Hanım bunu almış. Ağzını fırçaladıysan sonra kuşbaşı et gibi kokmaya başladı. Denemek için kullandım. Ağzım için geviş gibi oldu. Suda haşlanmış et gibi kokuyor. Hiç beğenmedim. Collgate devam ediyorum.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ali Darbaz yazdı:

Hay Allahım . Hanım bunu almış. Ağzını fırçaladıysan sonra kuşbaşı et gibi kokmaya başladı. Denemek için kullandım. Ağzım için geviş gibi oldu. Suda haşlanmış et gibi kokuyor. Hiç beğenmedim. Collgate devam ediyorum.

Yoğum bir nane kokusu bırakıyor. Acaba sahtesi mi sizdeki 😆

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Bir dönem kullanıp pek etkisini görmedim sensodyn e geri döndüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Görkem Karakaş yazdı:

Tecrübeleriniz dinlemek için bi ileti bırakalım.
Teşekkür ederiz

İlk dişçi ziyaretimde soracağım aşınma var mı diye. Sonuçta hiçbiri sihirli değil illaki üstteki plakayı kaldırmak için aşındırıyordur. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

macuna 115 tl verilirmi, delirdinizmi? özel klinikte üst alt çene diş temizliği 400 tl zaten. dandik yerlerde daha ucuz. kokoş hastanelerde daha pahalı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Diş fırçalamak da lüks oldu. Oral b şarjlı diş fırçası kullanıyorum. Başlığın 4 tanesi 180 - 200 TL olmuş 😃 macun da 30-40 TL ortalama. 

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Doğan Arşiray yazdı:

macuna 115 tl verilirmi, delirdinizmi? özel klinikte üst alt çene diş temizliği 400 tl zaten. dandik yerlerde daha ucuz. kokoş hastanelerde daha pahalı.

İşte, ben aldığımda 40-45 civarı bir şeydi. Bir anda fırladı. Ama etkili bir macun.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mustafa Karaca yazdı:

Diş fırçalamak da lüks oldu. Oral b şarjlı diş fırçası kullanıyorum. Başlığın 4 tanesi 180 - 200 TL olmuş 😃 macun da 30-40 TL ortalama. 

hemen çözüm geliyor çerçi üyeden.

https://www.amazon.com.tr/Colgate-Platinum-Beyazlatıcı-Yumuşak-Fırçası/dp/B07P9W2FV7/ref=sr_1_6?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=3QK4IW6GX9UTR&keywords=colgate+şarjlı&qid=1644994079&sprefix=colgate+şarjlı%2Caps%2C321&sr=8-6

2 aydır süper iş görüyor.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Diş fırçasına karbonat kafi. Başka hiç bir şey lazım değil bakım ve onarım için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

diş aralarını temizleyemiyorsun hiç birşekilde. bakteri plağı diş eti çekilmesinin temel sebebiymiş. mutlaka temizletilmesi lazım. bende bu problem vardı,  temizlettikten sonra doğru bakım ile düzeliyor epeyce. sırf bu nedenle motorlu diş fırçası aldım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Doğan Arşiray yazdı:

Başlık alana kadar bundan al kullan mı diyorsunuz 😊 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Mert Gülkokan yazdı:

Kullandık bir faydası olmadı

Tam adını hatırlamıyorum ama bimden colgate diş macunu alıyorum. Büyük kırmızı tüp ayrıca yeşil bandrollü. Günde bir paket sigara ve bir o kadar çay içerim onun gibi güzel beyazlatan dısmacunu görmedim

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Hamit inan yazdı:

Tam adını hatırlamıyorum ama bimden colgate diş macunu alıyorum. Büyük kırmızı tüp ayrıca yeşil bandrollü. Günde bir paket sigara ve bir o kadar çay içerim onun gibi güzel beyazlatan dısmacunu görmedim

Yeşil bandrol diye bir şey yok.

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

En ekonomik çözümü bende.

Diş hekimi ile evleniyorsun, arada bi sıkıntı oldumu gel temizliyelim diyor:)

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mert Gülkokan yazdı:

Temzilikten kastınız nedir

Daha önce yaptırdım dişlere kimyasal madde sürüp lazer uyguluyorlarmış

Eski nesil mi desem böyle dişe aparatlarla girip yüzeyden malzeme kaldırmayı önermiyorlar

diş taşını dönen dalga ile temileyebiliyorlar. aslında ultrasonik ses dalgası ile de yapılır. ama lazer... bilemedim.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Doğan Arşiray yazdı:

diş taşını dönen dalga ile temileyebiliyorlar. aslında ultrasonik ses dalgası ile de yapılır. ama lazer... bilemedim.

Abi dremel 300 var bende, başlık önerin var mı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ben denedim oluyor ama uygun başlık yok. :D

dişçi hanım dediki iyi bakmışsınız fırçalama tekniğiniz doğru demekki.  nereden bilecek dremel 3000 i.

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Reçete,

Düzenli, 6 ayda bir diş temizliği,

Düzenli, en az günde 2 kere diş fırçalama,

Düzenli, en az haftada 4 kere karbonatla diş fırçalama.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

Diş temizliği 400 ? Seansı o fiyat. 3-4 seans sürüyor

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...