İçeriğe Yönlendir

Karadeniz Alev Alev...

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Evet abi bende fark ettim. Kondansatör patlata patlata ne olacaktı. Dinlemiyor. Ehtiyarladı iyicene

mesafeye güvenme... bir gece ansızın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

Çekici üzerinde evet belki..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

E hani çevre? Kibrit aldık biz

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

E hani çevre? Kibrit aldık biz

için rahat olsun gerisini boşver

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

için rahat olsun gerisini boşver

Nerede çevrecilik?

İçinde içinde diyorsunuz yani 😭

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

In god we trust

Bu kimdeyse kanun o.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Fransa 5 tane yeni nükleer santral planı yapıyor. Almanya kömürle çalışan santralleri tekrar devreye alıyor. Çevrecilik faliyetleri iptal. 

acaba arabalarda euro 4 geri gelir mi 

temiz enerji hikayesi bi 25 dene ertelenir. 

modası gelmemiş akülü arabalarınız değerinde alınır. 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu savaşta Ukrayna'nın en sevdiğim uygulaması yağmacıları ağaçlara bağlayıp sopa ile dövmeleri oldu. Gerçi Hindistan yapsa barbarlık olurdu ama beyaz ve renkli gözlü olunca sorun yok. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

valla gidişat değişik haller almaya başladı, bu iş bizede dönecek gibi ama sonuçta düzen baya değişecek, yeni düzende yerimizi alacağız ahanda bunuda yazın kenara :)

dingiliz ve abd duman ab de eğer uyanmazsa duman olacak desem mesela, ne derdiniz :) rusa birşey olmaz diyim gerisini siz yazın..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mahmut Yıldız yazdı:

Bu savaşta Ukrayna'nın en sevdiğim uygulaması yağmacıları ağaçlara bağlayıp sopa ile dövmeleri oldu. Gerçi Hindistan yapsa barbarlık olurdu ama beyaz ve renkli gözlü olunca sorun yok. 

Ukraynalıların bi bölümü Türk kökenli. Peçenek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mehmet Göktürk yazdı:

Yağmacılar mı, dövenler mi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

evet ve ruslarda o bölge komple bizden aslında, Rusun meşhur Türkologlarının yazılarını okudunmu, genetik araştırmaları falan, avrupa bile bizden ama uzak dursunlar :D 

Mahmut Yıldız yazdı:

uyuyanlar bizden, gerisi ne olduğu belli değil, dövene gelince, rusumu dövüyorlar :i-ih: rusun durma sebebi başka....

bu arada en acımasız olanlarda avrupalılardır bunu unutmamak lazım, rus yanlarında melek kalır.... abd de fena olacak, trompet gelsin helede...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mahmut Yıldız yazdı:

has ukraynalı.

image.png.36fcbaddfdd20f3c308c40694d090f7b.png

image.png.d5ac575859e0bd6edf167435a3bdaeee.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

devletsiz kalanların sayısı dünyada hızla yükselmekte, dünya vatadaşlığına doğru adım adım gidiyoruz, kendisi onu seçmeyenler bile mesela rus sporculara podyumda bayrak ve milli marş ta kalktı da...

füze nin düğmesi kimde olacak?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

şu miçotakis barbunakis ne demeye geliyor acaba? yoksa taleplermi var?   natodaki durumumuz nedir sizce?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

şu miçotakis barbunakis ne demeye geliyor acaba? yoksa taleplermi var?   natodaki durumumuz nedir sizce?

dış medyayı takip edince, bugüne kadarki haberler şöyle idi: TR ile Gr arasında: komşu ilişkilerimiz askıda idi, birebir foto vermiyor olmamamız iyi bir şey değildi uluslararası ilişkilerde, ne onlar bize geliyordu ne biz onlara, zaten 2016 dan süregelen bir yağlı güreş halindeyiz, nato nezdinde hoş karşılanmaıyordui bu; diğer yanda gerçi biz de natonun bizat  kendisi hoş karşılamıyordukk ki araya salgın girdi, şimdi savaşlar başladı ise salgın da bitti denebilir gibi kısa bir yorumum olur..

dünya medya çok hoş, eğlenceli, ufuk açıyor, avusturya da baştakini yargıladılar 40 milyon bir şey yürütmüş diye, garip garip işler oluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

dış medyayı takip edince, bugüne kadarki haberler şöyle idi: TR ile Gr arasında: komşu ilişkilerimiz askıda idi, birebir foto vermiyor olmamamız iyi bir şey değildi uluslararası ilişkilerde, ne onlar bize geliyordu ne biz onlara, zaten 2016 dan süregelen bir yağlı güreş halindeyiz, nato nezdinde hoş karşılanmaıyordui bu; diğer yanda gerçi biz de natonun bizat  kendisi hoş karşılamıyordukk ki araya salgın girdi, şimdi savaşlar başladı ise salgın da bitti denebilir gibi kısa bir yorumum olur..

dünya medya çok hoş, eğlenceli, ufuk açıyor, avusturya da baştakini yargıladılar 40 milyon bir şey yürütmüş diye, garip garip işler oluyor.

bakalım neler olacak, kestirmek zor, yalnız bu yunan sanki haberci gibi geldi bana, mesele iyi görünmek değil bence, neyse bekleyelim çıkar kokusu...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yalnız bu yunan sanki haberci gibi geldi bana,

burdan bakınca öyle algılayabiliriz de , burdan bakma, denizin karşısına geçip bir bak

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

burdan bakınca öyle algılayabiliriz de , burdan bakma, denizin karşısına geçip bir bak

Karşıdan bakınca korktum ama :D  neyse ben yatar, sabah ola zam.. pardon hayrola :kihkih:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çekici üzerinde evet belki..

Pasat gergin Pasat kızgın

Depo 1600a doluyor.
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Pasat gergin Pasat kızgın
Depo 1600a doluyor.

dündü lem o, pazartesiyi bilemiyorum da ertesi gün 1800

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim depo da 1800 e dolacak.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Benim depo da 1800 e dolacak.. 

mp3 çalar al arabaya oturup dinleriz bolbol

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

mp3 çalar al arabaya oturup dinleriz bolbol

Akü biter. Güneş paneline ayrı devre lazım. Roof rack takalım. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Akü biter. Güneş paneline ayrı devre lazım. Roof rack takalım. 

solar paneli olmayan mı kaldı onu da mı yazalım hocam? şarjı solardan yapacağız

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...